24.11.07, 14:44
Witam mój 4-letni synek trzy tygodnie temu miał zapalenie oskrzeli,od tego
momentu zaczął strasznie chrapać,dodam również,że od godziny5rano zaczyna też
mocno kaszleć.proszę o radę co synkowi może być z góry dziękuje.pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: chrapanie 26.11.07, 18:05
      Czy po infekcji nie pozostały chłopcu powiększone migdałki?, mógł też powiększyć sie migdałek gardłowy. Nad płucami nie ma już zmian osłuchowych?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka