ctrjx
24.11.07, 14:44
Witam mój 4-letni synek trzy tygodnie temu miał zapalenie oskrzeli,od tego
momentu zaczął strasznie chrapać,dodam również,że od godziny5rano zaczyna też
mocno kaszleć.proszę o radę co synkowi może być z góry dziękuje.pozdrawiam.