Dodaj do ulubionych

do bijiu i wrocławianek po prośbie

24.11.08, 15:20
Potrzebuję kontakt do dr Dołyk - muszę pilnie
zmienić neurologa, bo nasz wpiera nam, że rozwój Filipa jest ok uncertain
(dziecko 8 mies, nie podpiera się sztywno na rączkach, nie pełza,
dopiero nauczyl się turlać).

Izo! Od Ciebie potrzebuję kontakt do tego lekarza, u którego
konsultujecie zmiany w mózgu Madzi.
U nas jeszcze USG przezciemiączkowe...

moje gg 1891777

Będę baaaardzo wdzęczna...
Obserwuj wątek
    • doroszka Re: do bijou82 ofkors ;) 24.11.08, 15:24
      Chodzi mi o dr Chodorskiego.
      On konsultuje prywatnie?
    • jola23061978 Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 24.11.08, 15:37
      Dołyk 607159343, przyjmowała w Pulsantis 71 3391140 i w POradni Ped.-
      Psych.na Czajkowskiego 71 3254850, na NFZ długo się czeka ale
      prywatnie trochę szybciej.

      DR Chodorski głównie w szpitalu na Traugutta 71/7890328 ale
      widziałam że figuruje w spisie Euromedicare
      www.emc-sa.pl/placowki/d10d6232-2c3d-45c3-a91c-b2397f7394a7/13.aspx

      Jeżeli macie wodogłowie bez zastawki to warto robić USG póki jest
      ciemiączko i sprawdzać wskaźnik komorowo-mózgowy czy nie rośnie w
      stosunku do poprzednich badań. U nas 1, 5 roku temu w ciągu ok.2 m-
      cy wzrósł z 46 do 76 % i niestety mimo, że chodziłam do 2 super
      neurologów nikt tego nie zauwazył sad

      Może jakbym chodziła do neurochirurga to szybciej zorientowałby się

      pozdr

      Jola

      gg 7364737
      • doroszka Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 24.11.08, 15:58
        Nie mamy wodogłowia, ale stan po operacji kraniostenozy endoskopowo -
        główka miała się jakoś sama ładnie formować - ale coś tego "ładnie"
        nie widać uncertain
        Myslicie, ze warto przed wizytą (jedziemy do Chodorskiego na dyżur w
        tę środę - myślę, że dla niego to również ciekawy przypadek:/)
        zrobić USG przezciemiączkowe? czy dr zrobi je na miejscu w szpitalu?
      • doroszka Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 24.11.08, 16:07
        Napiszcie mi jeszcze, kochane, czy dr Dołyk robi USG
        przezciemiączkowe na miejscu na wizycie w Pulsantisie?
        Czy trzeba osobno jakos wcześniej je zrobić i przywieźć ze sobą
        wydruki?
        • jola23061978 Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 24.11.08, 19:24
          Do Dołyk wieźliśmy swoje USG robione w KOrczaku, mieliśmy też z
          Dolmedu a;e z Korczaka było o niebo dokładniej opisane.
          Hmm a Chodorskiego musisz spytać czy zrobi badanie bo my leżeliśmy
          na neurologii i mieliśmy w ramach pobytu rezonans, TK
    • tunelinda Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 25.11.08, 22:50
      Rejestracja w poradni na Czajkowskiego będzie wznowiona na początku grudnia, w
      poradni przyjmują tylko dzieci zameldowane we Wrocławiu, bo finansuje to miasto.
      Dr Dołyk przyjmuje tam we wtorki od 8 - 12.00 i najlepiej dzwonić tam właśnie we
      wtorek. W Pulsantisie jest bardzo długa lista oczekujących. Jak się dzwoni do Dr
      to odsyła do rejestracji w Pulsantisie. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać, bo
      to doskonały lekarzsmile
    • jola4u Re: do bijiu i wrocławianek po prośbie 26.11.08, 08:26
      W Pulsantisie dr Dołyk w tym roku nie przyjmuje nowych pacjentów.
      Chyba, że już dziecko tam chodziło (my mamy teraz wizytę kontrolną
      ale i tak mam dzwonić 5 grudnia)
      pozdrawiam i życzę powodzenia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka