mariolka11
27.02.09, 14:54
Witam!
Ja w 1 ciąży nie miałam tego badania-a było to ponad 5 lat
temu.Teraz ten sam lekarz zlecił mi to badanie i jestem przerażona:
(Gdyż wzrastają mi przeciwciała IgG
W 1 badaniu IgM -UJEMNE IgG-DODATNIE 47,20
Lekarz kazał zrobić awidność.Wczoraj otrzymałam wynik.
IgG- 73,00 czyli wzrosło
Awidność IgG 0,50
NORMY:
<0,200 niska awidność
0,200-0,300 graniczna awidność
>=0,300 wysoka awidność
Wysoka awidność -powyżej 0,3-wyklucza zakażenie w ciągu ostatnich 3-
4 m-cy.
Niska awidność-poniżej 0,3 -może utrzymywać się do roku od zakażenia
i jest wskazaniem do dalszej diagnostyki oraz konsultacji
lekarskiej.
Więc ja już sama niewiem-ale chyba wskazuje ze mam niska awidność-
czyli że chorowałam niedawno i aż się boję co będzie dalej.A u gina
mam wizyte dopiero za 2 tyg.bo byłam już w poniedziałek i wyników
wtedy jeszcze nie miałam
Czy któraś z was ma podobnie?