magme
22.04.07, 07:30
Witam,
Przymierzamy się do zmiany fotelika ( chcielibyśmy się zmieścić w 350 zł), i
znależliśmy coneco atos. Ktoś coś wie na jego temat? Wydaje się być podróbką
Maxi cosi priori? czy ktokolwiek używał lub używa tego fotelika? Będziemy
wdzięczni za wszelkie informacje.
Pozdrawiamy.