21.04.13, 08:53
Gdzie jest jej źródło w człowieku i czemu powstaje?
Co jest przyczyną agresji?
Smutek rodzi agresję?
Człowiek ma tajemnice a przecież to jest śmieszne mieć tajemnice.Dla mnie jest zabawne ale ja wstydu przecież nie mam za grosz :D
Obserwuj wątek
    • szept_wolnosci Re: Agresja 21.04.13, 22:29
      ditta12 napisała:

      > Człowiek ma tajemnice a przecież to jest śmieszne mieć tajemnice.Dla mnie jest
      > zabawne ale ja wstydu przecież nie mam za grosz :D

      A co mają tajemice do wstydu? człowiek nie ma tajemnic przed samym sobą to nieliczni mają przed licznymi;)(ludzie), może mają korzyści z tego? do grobu nie zabiorą a w przyszłym życiu czy w cieleniu im nie pomogą.
      • szept_wolnosci Re: Agresja 21.04.13, 22:33
        Ludzie są naiwni, jedni dbaja o swoje interesy nielicząc się z nikim tylko z własnym ja, inni mordują dla idei i swoich ideologi(terroryzm).Jedynie co można pozytywnego dla siebie zrobić to się rozwijać w pozytywny sposób.
        • ditta12 Re: Agresja 22.04.13, 00:21
          <Jedynie co można pozytywnego dla siebie zrobić to się rozwijać w pozytywny sposób. >
          :)
          • ditta12 Re: Agresja 22.04.13, 00:21
            ......i szkody dla innych ;)
    • agata.em Re: Agresja 24.04.13, 08:13
      smutek i frustracja
      agresja albo do siebie i skórę można ponacinać
      albo na zewnątrz
      podeptać komuś pięty
      a czasem gdy agresji nie chce się pokazać
      to i9 tak potraktują Cię jak szuję agresywną i złą
      i skopią jak psa
      • ditta12 Re: Agresja 24.04.13, 09:24
        tak to prawda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka