Uprzejmie proszę o wypowiadanie swoich opinii w pierwszej osobie liczby
pojedyńczej, czyli np. ja znajduję sie pod wpływem niekorzystnej konstelacji
planet.
Przypominam,że nigdy nie upowazniałam adminki do wypowiadania sadów w moim
imieniu.
Chyba,ze juz wypowiada sie w formie pluralis majaestatis