Dodaj do ulubionych

Do Lablafox

30.12.04, 10:59
Uprzejmie proszę o wypowiadanie swoich opinii w pierwszej osobie liczby
pojedyńczej, czyli np. ja znajduję sie pod wpływem niekorzystnej konstelacji
planet.
Przypominam,że nigdy nie upowazniałam adminki do wypowiadania sadów w moim
imieniu.
Chyba,ze juz wypowiada sie w formie pluralis majaestatis wink
Obserwuj wątek
    • lablafox Re: Do Lablafox 30.12.04, 14:52
      Dziękuję za upomnienie.
      Ja jako zodiakalny Baran widocznie mam potrzebę porozrabiania na forum.
      Teraz.
      Przez dłuższy czas robili to różni jego członkowie .
      Ja łagodziłam , itp.itd.
      Widocznie przyszedł czas na minie.
      Widocznie coś mi się poprzestawiało pod baranim twardym czerepem.
      Dobrze ,że na koniec roku.
      Z nowym rokiem bedę znów łagodniutka jako baranek wyprany w perwollu z lanoliną.

      Ps. Fikają ostatnio i inni forumowicze stąd liczba mnoga.
      W Wielkopolsce pluralis majestatis?
      Nigdy w zyciu.
      Poznań był miastem królewskim i stolicą w czasach średniowiecznych.
      Potem zawsze stolica, najmłodsza, nadawała ton.
      • nokata Re: Do Lablafox 31.12.04, 12:46


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka