starly
20.09.05, 08:53
Po wakacyjnej przerwie zapraszam na aerobik.
Zajęcia ruszają od października, będą się odbywały w poniedziałki i w środy,
od godz. 19:00-20:00, w sali od aerobiku w Gimnazjum Miejskim w Zielonce na
ul. Łukasinskiego 1/3 ( niedaleko stacji PKP)
W razie pytań proszę o kontakt. Tel. 500 690 353
Pozdrawiam
asia