20.09.05, 08:53
Po wakacyjnej przerwie zapraszam na aerobik.
Zajęcia ruszają od października, będą się odbywały w poniedziałki i w środy,
od godz. 19:00-20:00, w sali od aerobiku w Gimnazjum Miejskim w Zielonce na
ul. Łukasinskiego 1/3 ( niedaleko stacji PKP)

W razie pytań proszę o kontakt. Tel. 500 690 353

Pozdrawiam
asia
Obserwuj wątek
    • lukkaszek Re: AEROBIK 21.09.05, 10:54
      A jaka jest orientacyjna cena zajęć?
      • starly Re: AEROBIK 21.09.05, 15:21
        cena karnetu to 60 zl- czyli miesiąc ćwiczeń 2 razy w tygodniu
        sa tez opcje wejsc jednorazowych, ostatnio bylo 10zl za trening. zawsze mozna
        sie dogadać. :)

        zapraszam serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka