malinaa79
29.07.09, 15:05
Ostatnia @ 15 lipca, cykle 27-28 dniowe, największy ból w podbrzuszu 14 dc,
śluz najbardziej "kurze jajo" 12 i 13 dzień. Mówiąc szczerze nie wiem kiedy
szacować owulację - wiem, przydałyby się testy lub obserwacje temperatury - bo
lekki ból czuję nawet dziś czyli 15 dc. Nie wiem czy na podstawie tych
informacji pomożecie mi ustalić szacunkowo dzień owulacji. W sumie to nie wiem
czy ból świadczy o owulacji czy zbliżającej sie owulacji. Lekki ból nadal
czuję ale śluz jest juz raczej nieprzezroczysty, mniej ciagnący choc nadal
dosyć obfity. Obstawiam 14 dc, nie mylę się?