Dodaj do ulubionych

brak uprawnień

24.01.17, 03:16
Potrzebuję jakiegoś szybkiego sprzętu takiego jak skuter lub motor do swobodnego poruszania się ale nie wymagającego uprawnień. Jest coś takiego w ogóle?
Obserwuj wątek
   • czarnakawusia Re: brak uprawnień 24.01.17, 23:29
    Nie wiem jakie ma to znaczenie :P serio pytasz? bo jeśli serio i w kontekście prowadzenia tego pojazdu, to nie dla mnie tylko dla dziecka które ma w tym roku wyjątkowe urodziny, bo połączonych jest kilka okazji i składamy się wszyscy na jeden duży prezent, ma 12 lat.
     • psotnica1789 Re: brak uprawnień 26.01.17, 02:07
      bój się boga dziewczyno, zamierzasz pieścić swoje dziecko do 28 roku życia? na wsi dziesięciolatki u nas kiedyś na cezetkach i mzetkach sadzali, komary i to wszystko jeździło odkąd ledwie chodzić zaczęło. a teraz są możliwości, poprawione bezpieczeństwo a nastolatkom się każe na hulajnodze jeździć. nie wiadomo czy się śmiać czy płakac.
      • olga727 Re: brak uprawnień 26.01.17, 13:25
       psotnica1789 napisał(a):

       > bój się boga dziewczyno, zamierzasz pieścić swoje dziecko do 28 roku życia? na
       > wsi dziesięciolatki u nas kiedyś na cezetkach i mzetkach sadzali, komary i to w
       > szystko jeździło odkąd ledwie chodzić zaczęło. a teraz są możliwości, poprawion
       > e bezpieczeństwo a nastolatkom się każe na hulajnodze jeździć. nie wiadomo czy
       > się śmiać czy płakac.
       Płakać na twoją nieodpowiedzialnością.
    • olga727 Re: brak uprawnień 25.01.17, 12:00
     Pytałam serio. Dla dwunastolatka to jedynie rower,ale nie jestem pewna,czy taki z akumulatorkiem będzie się dla niego nadawa,no ewentualnie możecie kupić jeszcze elektryczną hulajnogę Na wszystkie wymienione przez ciebie pojazdy jest za młody,kat.AM może zrobić najwcześniej za 2 lata.
  • amelia_ra Re: brak uprawnień 25.01.17, 22:22
   Zrób prawko. Tak po prostu i jeździj autem. Auto dziś kupisz tak na prawdę baaardzo tanio. Przeczytaj sobie jak szybko i łatwo zdać prawo jazdy squad.com.pl/artykul/jak-zdac-egzamin-na-prawo-jazdy.html
    • psotnica1789 Re: brak uprawnień 28.01.17, 13:00
     zależy od prędkości, gabarytów i dziecka oczywiście. Jednemu czternastolatkowi cos takiego sprawisz i będzie ok, a drugi nierozważny szybko zniszczy i przy okazji krzywdę sobie zrobi. Trzeba na wyczucie. Są przeciez rowery elektryczne które moim zdaniem i dorosłemu strach kupić i takie te podobne do skuterów, co nawet młodszemu można :)
     • kredka112 Re: brak uprawnień 30.01.17, 10:23
      jak na moje oko, to można, jak dzieciak jest nierozsądny i nie ma szanunku do pieniędzy to nawet na rolkach będzie się rozbijał. mój chrześniak w tym roku ma dostać takiego scooppera, robimy zrzutę z chrzestnym, bo 15 lat będzie kończył w maju. Niech ma czym do szkoły pomykać i na czym książki wozić!
    • olga727 Re: brak uprawnień 31.01.17, 16:05
     KATEGORIA AM PRAWA JAZDY UPRAWNIA DO KIEROWANIA:

     motorowerem, rozumianym jako pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h,
     czterokołowcem lekkim, rozumianym jako czterokołowiec lekki - czterokołowiec, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;
     Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 14 lat. Przystąpienie do egzaminu przez osobę, która nie ukończyła 18 lat, uwarunkowane jest uzyskaniem pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.
  • oskmars Re: brak uprawnień 04.02.17, 07:51
   MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
   Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
   Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
   Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka