Dodaj do ulubionych

Mastermind

23.05.10, 12:52
Tak chyba nazywała się gra z tabliczką i plastikowymi kołeczkami,
jeden z przebojów gier z lat 70tych.
Graliście?
23.
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Mastermind 23.05.10, 15:23

      Pewnie, że graliśmy.
      • tymoteusz.a Re: Mastermind 23.05.10, 17:01
        A szał z kostką Rubika? Nawet ja potrafiłem ja ułożyć ze ściągi.
        W kołeczki MasterMind grałem na obowiązkowych popołudniowych szkoleniach w pracy.
        • zwierze_futerkowe Re: Mastermind 23.05.10, 22:18
          Mastermind! O kurczę, przypomnieliście mi... Chyba poszukam, czy jeszcze gdzieś
          w piwnicy nie leży. :)
          Ale kostki Rubika nigdy nie udało mi się ułożyć...
    • cereusfoto Re: Mastermind 24.05.10, 14:10

      www.allegro.pl/listing.php/search?string=master+mind&from_showcat=1&category=0
      • lustroo Re: Mastermind 24.05.10, 17:50
        Masterminda jeszcze mam, leży w szafie zapomniany, ale może kiedyś w jakiś
        zimowy wieczór... :) Mam taki większy, bo były 2 wersje większa i mniejsza.
        • cromwell1 Re: Mastermind 24.05.10, 18:26
          wlasnie 2 wersje
          ten mniejszy mial 4 rzedy
          ile rzedow mial wiekszy?

          pzdr.
          • lustroo Re: Mastermind 25.05.10, 20:16
            6, zobacz link powyżej :)
            • cynick1 Re: Mastermind 25.05.10, 20:50
              zle sie wyrazilem
              nie chodzi mi o 6 szans na odgadniecie
              wszystkie podane w linku maja 4 rzedy
              byl mastermind z 6 albo 7 rzedami
              liczba szans tez byla wieksza

              pzdr.
              • czekolada72 Re: Mastermind 21.01.11, 09:13
                To były takie luksusowe gry - chyba jeszcze gdzies leza obie wersje - ta zwykła i mini; kostka Rubika tez. A potem wparadowało Monopoly :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka