oryginal23 23.05.10, 12:52 Tak chyba nazywała się gra z tabliczką i plastikowymi kołeczkami, jeden z przebojów gier z lat 70tych. Graliście? 23. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tymoteusz.a Re: Mastermind 23.05.10, 17:01 A szał z kostką Rubika? Nawet ja potrafiłem ja ułożyć ze ściągi. W kołeczki MasterMind grałem na obowiązkowych popołudniowych szkoleniach w pracy. Odpowiedz Link
zwierze_futerkowe Re: Mastermind 23.05.10, 22:18 Mastermind! O kurczę, przypomnieliście mi... Chyba poszukam, czy jeszcze gdzieś w piwnicy nie leży. :) Ale kostki Rubika nigdy nie udało mi się ułożyć... Odpowiedz Link
cereusfoto Re: Mastermind 24.05.10, 14:10 www.allegro.pl/listing.php/search?string=master+mind&from_showcat=1&category=0 Odpowiedz Link
lustroo Re: Mastermind 24.05.10, 17:50 Masterminda jeszcze mam, leży w szafie zapomniany, ale może kiedyś w jakiś zimowy wieczór... :) Mam taki większy, bo były 2 wersje większa i mniejsza. Odpowiedz Link
cromwell1 Re: Mastermind 24.05.10, 18:26 wlasnie 2 wersje ten mniejszy mial 4 rzedy ile rzedow mial wiekszy? pzdr. Odpowiedz Link
cynick1 Re: Mastermind 25.05.10, 20:50 zle sie wyrazilem nie chodzi mi o 6 szans na odgadniecie wszystkie podane w linku maja 4 rzedy byl mastermind z 6 albo 7 rzedami liczba szans tez byla wieksza pzdr. Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Mastermind 21.01.11, 09:13 To były takie luksusowe gry - chyba jeszcze gdzies leza obie wersje - ta zwykła i mini; kostka Rubika tez. A potem wparadowało Monopoly :) Odpowiedz Link