Dodaj do ulubionych

Nowe forum:)

25.07.07, 10:57
wklejam link.
Nazwa pochodzi od pomysłu Kasztanowej,której chętnie oddam moderacje jeśli
chce.
Szukam współmoderatorów-kto jest chętny prosze o wpis w tym wątku.

wklejam link

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48632
powinien byc aktualny najpóżniej do godziny po załozeniu.

Prosze o pomoc w ułożeniu opisu forum i ustaleniu zasad panujacych na nim.
Pozdrawiam
IZA
Obserwuj wątek
    • ewengarda Re: Nowe forum:) 25.07.07, 11:59
      moge wspolmoderowac.
      umiesc tam tez prosze linka do starego forum.
      • iziula1 Re: Nowe forum:) 25.07.07, 12:37
        ewengarda napisała:

        > moge wspolmoderowac.
        > umiesc tam tez prosze linka do starego forum.
        >

        Gratuluje,jesteś współmoderatorka:)
        Link wstawiłam.
        Czekam na jeszcze dwie osoby do moderacji.

        Kasztanowa a Ty?
    • kasztannova Re: Nowe forum:) 25.07.07, 17:08
      Haha! Bardzo dobrze!
      Wybaczcie moją ciężką głupotę, ale na czym polega moderowanie???
      To ogólne kontrolowanie czy cuś?
      Ja chętnie coś pomogę - o ile mogę :) /rym częstochowski:S/
    • kasztannova Re: Nowe forum:) 25.07.07, 17:55
      No to wygląda na to że zapraszamy na nowe forum, ale uwaga, bo ja zamierzam tam
      zajmować się też 7 tomem i jego treścią :)
    • mrowka75 Re: Nowe forum:) 26.07.07, 15:01
      optuję za jego ukryciem z czysto prozaicznych względow. Do grudnia nie będę nań
      wchodzić. Za to po polskiej premierze jak najchętniej.
      • aurelia_aurita Re: Nowe forum:) 26.07.07, 18:07
        ukrywanie byłoby w tej chwili bez sensu - bo forum ma za mało uczestników,
        trzeba je rozkręcić (a ukrycie forum na pewno by to utrudniło).
        poza tym: nie musisz czytać wątków, które dotyczą 7. tomu. (ja na razie też do
        nich nie zaglądam, bo nie skończyłam czytać książki. ale nie przeszkadza mi to w
        korzystaniu z forum :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka