bei 07.10.08, 19:30 Na forum emama jest taki przyjazny post forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=85592974 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
domagda Re: mama siedmiorga..:) 07.10.08, 22:00 To nie o mnie niestety, bo ja nie jestem szczupła i włosy mam ciemniejsze. Poza tym moje dzieci często w kościele rozrabiają. Odpowiedz Link
nata76 Re: mama siedmiorga..:) 09.10.08, 08:33 Domagda, jak Ci nie wstyd!!!!!!!! Przywiłuje Ce do przadku, jako matka siódemki powinnas być szczupła, zamanikurowana,zondulowana/zblissowana,do tego dzieci powinny być czyste i grzeczne)))) A tak w ogóle to ty sie nie liczysz, bo wy te dziewczyny robicie tak długo az na synka traficie)))))))))))))))))) Odpowiedz Link
agusiajasia Re: mama siedmiorga..:) 09.10.08, 12:24 Wow! Siedmioro. Podziwiam i szacuneczek Odpowiedz Link