Dodaj do ulubionych

mama siedmiorga..:)

07.10.08, 19:30
Na forum emama jest taki przyjazny postsmile
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=85592974
Obserwuj wątek
    • wegielek Re: mama siedmiorga..:) 07.10.08, 20:49
      znam takie rodziny. smile
      z warszawy smile
      • domagda Re: mama siedmiorga..:) 07.10.08, 22:00

        To nie o mnie niestety, bo ja nie jestem szczupła i włosy mam ciemniejsze. Poza
        tym moje dzieci często w kościele rozrabiają.
        • luxnordynka Re: mama siedmiorga..:) 07.10.08, 23:01
          smile)
    • nata76 Re: mama siedmiorga..:) 09.10.08, 08:33
      Domagda, jak Ci nie wstyd!!!!!!!!wink
      Przywiłuje Ce do przadku, jako matka siódemki powinnas być szczupła,
      zamanikurowana,zondulowana/zblissowana,do tego dzieci powinny być
      czyste i grzecznewink))))
      A tak w ogóle to ty sie nie liczysz, bo wy te dziewczyny robicie tak
      długo az na synka traficiewink))))))))))))))))))
    • agusiajasia Re: mama siedmiorga..:) 09.10.08, 12:24
      Wow! Siedmioro. Podziwiam i szacuneczek smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka