09.07.03, 12:59
Witam serdecznie, od jakiegos tygodnia ograniczylem palenie z okolo 15 do 2 -
3 papierosow dziennie, zaobserwowalem ze serce mnie pobolewa, czy moze to
miec zwiazek z faktem ograniczenia palenia??
Obserwuj wątek
    • Gość: grzes Re: serducho IP: 195.117.149.* 09.07.03, 14:30
      Podobno u nałogowców po odstawieniu może boleć,mogą pojawiać sie nawet
      zaburzenia rytmu serca.
    • dzyn81 Re: serducho 09.07.03, 23:48
      gonzoxx1 napisał:

      > Witam serdecznie, od jakiegos tygodnia ograniczylem palenie z okolo 15 do 2 -
      > 3 papierosow dziennie, zaobserwowalem ze serce mnie pobolewa, czy moze to
      > miec zwiazek z faktem ograniczenia palenia??

      Hehehehehheheheheh, ale ze mnie wrozka. Na jednym forum odpisalem Ci, na drugim
      pytalem sie gdzie to jeszcze wyslales, teraz patrze i tutaj tez jest Twoj
      post :) Jak znasz jeszcze jakies fora o niepaleniu, rzucaniu, podziel sie
      informacjami i napisz :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka