gonzoxx1 09.07.03, 12:59 Witam serdecznie, od jakiegos tygodnia ograniczylem palenie z okolo 15 do 2 - 3 papierosow dziennie, zaobserwowalem ze serce mnie pobolewa, czy moze to miec zwiazek z faktem ograniczenia palenia?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grzes Re: serducho IP: 195.117.149.* 09.07.03, 14:30 Podobno u nałogowców po odstawieniu może boleć,mogą pojawiać sie nawet zaburzenia rytmu serca. Odpowiedz Link Zgłoś
dzyn81 Re: serducho 09.07.03, 23:48 gonzoxx1 napisał: > Witam serdecznie, od jakiegos tygodnia ograniczylem palenie z okolo 15 do 2 - > 3 papierosow dziennie, zaobserwowalem ze serce mnie pobolewa, czy moze to > miec zwiazek z faktem ograniczenia palenia?? Hehehehehheheheheh, ale ze mnie wrozka. Na jednym forum odpisalem Ci, na drugim pytalem sie gdzie to jeszcze wyslales, teraz patrze i tutaj tez jest Twoj post :) Jak znasz jeszcze jakies fora o niepaleniu, rzucaniu, podziel sie informacjami i napisz :) Odpowiedz Link Zgłoś