Gość: Pati IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.04, 16:38 Mam pytanie. Byłam wczoraj u gina mówił mi że mam pęcherzyk grubości 17 mm i endometrium 11 mm. Co to jest to endometrium, do czego ono służy czy te 11 mm to jest dobrze czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martini_very_bianco Re: Endometrium 21.04.04, 16:47 ciesz się, że je masz forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=11977524&a=11977524 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=11459665&a=11459665 tu troszkie było 16%VOL 22%VAT Odpowiedz Link Zgłoś
mutantowa Re: Endometrium 21.04.04, 17:34 No masz bardzo ładny pęcherzyk i bardzo ładne endometrium, nie jedna z nas by tak chciała Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
martyna1231 Re: Endometrium 21.04.04, 19:13 witam Nie wiem w którym dniu cyklu byłaś badana?? Moim zdaniem pęcherzyk jest za mały ,ja ostatnio w 13 d.c miałam 2 pęcherzyki 17mm i 15mm i gin.nie robił iUi bo stwierdził ,że są za małe. Jeżeli chodzi o endometrium to jest ok dolna granica w okresie owulacji to 8mm. A endometrium to po prostu błona która wyściela macicę.W błonie tej zagnieżdża się zarodek ,dlatego im grubsza tym lepiej.Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś