Dodaj do ulubionych

Pytanie do MARCISZONKI

02.01.08, 18:57
Marciszonko!
mam jeszcze prośbę, gdzieś na forum widziałam, że chyba :) czulyw-ojtek
napisał chyba :) Tobie gdzie kupuje w necie Carcinosinum "wieloskładnikowe"
czy raczej "wielonosodowe" . Nie mogę tego teraz znaleźć, czy możesz pomóc?
Obserwuj wątek
    • marciszonka Re: Pytanie do MARCISZONKI 02.01.08, 19:38
      Oj, on do mnie coś pisał, ale poczta ginęła i nie dochodziła. O ile pamiętam,
      nie mieszka w Polsce, ale nie mam pojęcia, gdzie konkretnie. To co pisał o
      wielonosodowej Carcinosinie chyba dotyczyło USA, ale to kojarzę na jakieś 80%.
      • ania_aen Re: Pytanie do MARCISZONKI 02.01.08, 19:48
        Dzięki, już znalazłam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka