Dodaj do ulubionych

Delfiny na Rodos

17.02.13, 13:41
Ostatnio pojawił się tutaj wątek, że z którejś plaży na Rodos można zobaczyć delfiny. Nie mogę tego odnaleźć a nie zapamiętałam miejsca.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Delfiny na Rodos IP: *.jjs.pl 17.02.13, 15:27
      Można zobaczyć delfiny płynąć promem z Rodos na Simi, a i to trzeba mieć niesamowite szczęście, ale o plaży na Rodos z której można obserwować delfiny pierwszy raz słyszę. Rodyjczycy pytani o czy można gdzieś w pobliżu Rodos spotkać delfiny, uśmiechaj się tylko z przekąsem. Kiedyś też można było płynąć delfinem (wodoloty) z portu Mandraki w Rodos Town do Skala Kameiros na Chalkidiki:) Nawet w oceanarium, które znajduje się w mieścicie Rodos delfiniów nie ma. To tyle mogę podpowiedzieć wiedzieć w temacie delfinów na Rodos.:)
      • wiem_gdzie_jade Re: Delfiny na Rodos 17.02.13, 20:06
        I tak zastanawiam się, czy te delfiny po drodze na Simi, to nie bajeczka ;)
        2lata temu minimum raz, a czasem 2 razy w tygodniu przez parę miesięcy kursowałam między dwiema wyspami i albo delfinów ni ma, albo mam cholernego pecha ;-)
        • Gość: gość Re: Delfiny na Rodos IP: *.jjs.pl 18.02.13, 01:18
          Ja też nie widziałam i nie znam nikogo, kto je tam widział, ale czytałam na forach, że pewne osoby twierdzą, że widziały więc założenia można zrobić dwa, nie widziały i kłamią lub widziały i miały nie lada szczęście. Wybrałam opcję drugą:))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka