madlen73 30.05.05, 22:35 Jadę samochodem do Hiszpanii do ST. FELIU GOIXOLS,proszę o opinie o tym mieście,tj np.ceny,co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść itp. Z góry dziekuję za wszystkie informację :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jackowski Re: KTO BYŁ W ST. FELIU GOIXOLS !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 22:55 Bylem tuz obok - w S'Agaro. Tam jest jedna z ladniejszych plaz na calym wybrzezu Costa Brava. I bardzo sympatyczny hotel Caleta Park. Co do St.Feliu - mila miejscowosc, jakich dziesiatki miedzy Barcelona, a granica Francji. O zabytkach chyba trudno mowic. Z tego, co pamietam, na tle innych miejscowosci (Lloret, Tossa czy Callela) stosunkowo malo Niemcow, Skandynawow itp. Polecalbym dojazd (skoro jedziesz samochodem) do Girony, stolicy Katalonii. Centrum starego miasta bardzo ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś