Dodaj do ulubionych

KTO BYŁ W ST. FELIU GOIXOLS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.05.05, 22:35
Jadę samochodem do Hiszpanii do ST. FELIU GOIXOLS,proszę o opinie o tym
mieście,tj np.ceny,co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść itp.
Z góry dziekuję za wszystkie informację :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Jackowski Re: KTO BYŁ W ST. FELIU GOIXOLS !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 22:55
      Bylem tuz obok - w S'Agaro. Tam jest jedna z ladniejszych plaz na calym
      wybrzezu Costa Brava. I bardzo sympatyczny hotel Caleta Park.

      Co do St.Feliu - mila miejscowosc, jakich dziesiatki miedzy Barcelona, a
      granica Francji. O zabytkach chyba trudno mowic. Z tego, co pamietam, na tle
      innych miejscowosci (Lloret, Tossa czy Callela) stosunkowo malo Niemcow,
      Skandynawow itp.

      Polecalbym dojazd (skoro jedziesz samochodem) do Girony, stolicy Katalonii.
      Centrum starego miasta bardzo ciekawe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka