Dodaj do ulubionych

jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD

    • ceres9 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 15:06
      moja waga jest do dupy;/raz wchodze pokazuje mniej za chwile wchodze pokazuje
      prawie poltora kg wiecej omgsmirk
      dzis poki co serek wiejski jogurt nat a za chwile bedzie obiadek-rybka z fasolka
      szparagowa
      • ania838 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 16:03
        Ceres - moja to jest dopiero do dupy. Musze sobie elektroniczną
        kupic bo tylko sie denerwuje!!
        Dzisiaj mialam male przejscie w pracy ;/ z nerwów mało zjadłam....
        - 2 jajka z feta i troszke surówki z kapusty
        - 4 kostki gorzkiej czekolady
        - jabłko
        to tyle narazie ;/
    • ceres9 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 21:52
      chyba same na placu boju zostalysmy;]
      a z tymi elektronicznymi tez uwazaj,ja mam takowa a mierzy jak chce;/
      • iwonas80 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 04.02.09, 08:19
        zgadza się Aniu...ja też mam elektroniczną i pokazuje co 5 min
        inaczej..:/, ale zawsze w okolicach 73 kg.ehhhhh masakra; buziaczki
        • minkipinki Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 04.02.09, 09:31
          Moja też pokazuje, co chce - do 2 kg różnicy. Ważę się trzy razy albo 4 i
          wybieram tę, która się powtórzyła.
          Wczoraj, niestety ziemniaczki do obiadu, potem piwko, ale na stepperze prawie 2
          godz.
          • ania838 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 05.02.09, 08:28
            Ja to sie chyba wogóle przestane wazyc!!!Wczoraj rano wazyłam bardzo
            mało a dzisiaj pokazało mi chyba ze 3 kg wiecej!!!!!!!!!!! Przeciez
            to nierealne ;/ tym bardziej ze duzo wczoraj nie zjadłam ... Niebawe
            okres, więc mozliwe ze waga jest wyzsza ale bez przesady!!!
            Wczoraj:
            2 jajka z feta + surówka z kapusty
            2 mandarynki
            serek wiejski
            troszke sałatki - robiłam dla faceta i sobie troszke zjadłam - taka
            a la warzywna
            5lub 6 kostek gorzkiej czekolady
            I cio przeciez nie mogłam 3 kg od wczoraj przybrac!!!!!!!
            E do du.. z tymi wagami ;/
    • ania838 :( 06.02.09, 08:39
      hello
      Dziewczyny jak wam idzie????? U mnie jest totalna lipa. Juz patrzec
      na siebie nie moge buuuuuuuuuuuuuuuuuu. Wczoraj piłam piwko i potem
      sie najadłam jak głupia.
      dzisiaj taki przejsciowy dzien ale od jutra obiecuje poprawe
      • iwonas80 Re: :( 07.02.09, 08:35
        u mnie standardowo...ale w weekend zawsze mi przybywa średnio 2 kg,
        więce całkiem do d....; mamy sobotę 8:30 zrobiłam kawusię do tego
        jedna pralinka...; masakra, ale za to idę dziś na łyżwy więc chociaż
        trochę sportu ;D heheheh, bo orbitrek biedny w garażu na mnie
        czeka..pozdrawiam, buziaki
        • minkipinki Re: :( 07.02.09, 08:39
          Jestem zrozpaczona, ten stepper naprawdę mi pomagał, a wczoraj wylał się olej z
          jednego tłoka. Próbowałam się dodzwonić do serwisu, ale mi się nie udało. Na
          dodatek dziś imprezuję, więc klapa na całej linii.
          • ania838 Re: :( 07.02.09, 12:58
            Ja wczoraj byłam na dyskotece i jak zobaczyłam moje koleżanki
            laseczki to sie załamałam. Kiedyś to ja byłam najszczuplejsza a
            teraz????????? To niewiarydodne tak sie zapuścić crying
            Do tej pory dochodzę do siebie wiec marnie z dietka dzisiaj, ale
            jutro to juz musze, tylko ze jade do babci a tam zawsze dobry
            placuszek ;/ no moze uda mi sie.
            Aha wczoraj sie dowiedziałam ze za 2 tygodnie mam bal a w takim
            stanie to nie nałoze mojej sukienki, która jest dopasowana.
            Mam dziewczynki motywacje wink
            • ceres9 Re: :( 07.02.09, 17:14
              a ja musze Wam powiedziec,ze dawno mi tak ladnie dietowanie nie szlo;]]]
              wczoraj pierwszy grzeszek-male jabluszko a tak to wzorowo;]]
              ania-Ty sie nie zalamuj tylko do dziela!za pare tyg pobijesz je na glowe;]
    • ceres9 haloooooo 11.02.09, 18:56
      jest tu kto?suspicious
      • iwonas80 Re: haloooooo 12.02.09, 08:25
        ja jestem ;p, ale u mnie jesli chodzi o sb to klapa totalna...heheh
        śmieję się że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-waga
        ruszyła w dół ;D, jeden kilogram w 2 dni, teraz musze jakoś ten
        sukces utrzymać heheheh
        • ania838 Re: haloooooo 12.02.09, 09:10
          hehehhe jestem i ja ;p
          uderz w stół a nozyce się odezwia ;D
          Zagladam ale nic nawet nie pisze bo jestem na siebie strasznie
          zła!!!!!!!!
          Dwa dni temu przymierzyłam sukienkę, która mam załozyć w następną
          sobotę na bal i sie załamałam ..... taka opona ze szok nie wspomne o
          mega boczkach buuuuuuuuuuu. I niby na wadze nie ma dramatu ale nie
          ćwicze praktycznie wogóle przez ostatnie pół roku i porażka sad.
          Byłam w tej sukience w lipcu na weselu i tak nie wygladałam.
          Ma tydzień to moze sie jeszcze cos zrzuci ;/
          Póki co jem jedynkowo + jakis owocek codziennie.
          Hehehhe a ciekawe co sie z resztą dzieje ;/
          • minkipinki Re: haloooooo 12.02.09, 19:00
            Porażka całkowita, chyba czas wymienić garderobę, teraz tyle wyprzedaży...
            • ania838 Re: haloooooo 13.02.09, 07:00
              Minkipinki!!! Nawet nie myśl o kupowaniu rzeczy o rozmiar
              wiekszych!!!(no chyba że pisałas o mniejym rozmiarze ;D ). Wiosna
              idzie i trzeba juz przestać gromadzic ten "tłuszczyk na zime". Ja w
              swoje ubrania wchodze na "wcisk" ale nie kupie nic dopóki nie
              schudne. Jak narazie od 3 dni idzie mi całkiem dobrze, choć nie wiem
              czy nie jej cuit za dużo. Odkąd zobaczylam sie w tej sukience
              dostałam takiego kopa ze hej wink. Nie wiem tylko jak to bedzie z
              jutrzejszymi walentynkami ;/ bo chyba pójdziemy cos zjesc, no i
              tłusty czwartek nas czeka ;D. Lubie pączki ale przez cały rok ich
              nie jadam i zawsze robiłam tak ze tego dnia jadłam tylko pączki, 5-6
              sztuk i nic innego. Tyle ze w tym roku to raczej sobie nie pozwole
              na takie ilości ;/
              • martaaah Re: haloooooo 13.02.09, 11:09
                mam wiele pytań... hmm w poniedziałek przechodzę na 2 fazę..
                w pierwszej bardzo mało schudłam;/ nie jadłam nic słodkiego etc trzymałam się zasad... ale mój problem to to, że jem bardzo nieregularnie, w każdym razie mam parę pytań:
                - czy chleb lub bułki żytnie są dozwolone w 2 fazie?( bo jestem przyzwyczajona do kanapek)
                - co do zup... kiedyś dodawałam do nich ziemniaki i 'mieszaninę' (śmietanę + mąkę no i wodę oczywiście )czy teraz w 2 fazie mogę to robić ( bo inaczej zupa= to woda:/)czy muszę jakoś zrezygnować... i jeszcze te ziemniaki...
                - raz na jaki czas mogę zjeść ziemniaki etc?.. tak sobie np pomyślałam 1x w tyg?... mam straszną ochotę na naleśniki, racuchy, pierogi i CIASTA..eh czy nie mogę choć raz w miesiącu zjeść te pyszności?
              • minkipinki Re: haloooooo 13.02.09, 18:57
                Aniu, trochę mnie twoje słowa zmobilizowały i z zakupami się wstrzymałam,
                zresztą przecież wkrótce post, może by jakieś postanowienie? Co do Walentego,
                małżonek stwierdził, że nie chce, żebym się przemęczała i cokolwiek robiła, a
                ponieważ on jest niegotujący, będzie pizza i pewnie jakieś piwko, ale jakoś się
                tym nie przejmuję.
                • ania838 Re: haloooooo 13.02.09, 21:26
                  tiaaaaaaaaaaaaa nagadała się natłumaczyłam i co zrobiła??!! Poszła z
                  przyjaciółkami na mega wielkie kufle lodowe. Żeby było smieszniej
                  jedna sucha jak szczypiorek wink a druga w ciazy wiec jej wolno ;D.
                  Dzizas a jutro znów mam lody jeść - NIE CHCE już!!! ale obiecałam a
                  beze mnie nie zje crying. Ide jutro na basen i nie wiem jak ja sie w
                  kostiumie okaze crying ale dobra umówiłam sie i nie ma wymówek ;/ a jak
                  sie zobacze w tym kostiumie to sie moze wkoncu opamietam!!!
                  A co do zbliżającego sie postu to masz rację big_grin dobra motywacja.
                  Moja mama np. chudnie w poscie srednio 5-6 kg, ogranicza jedzenie,
                  nie pije piwka, w piatki pości - sama woda (herbata,kawa) chyba
                  musze jej pomysł przechwycic....
                  heheh teraz tak pisze sobie i sie zastanawiam ile to my z ceres juz
                  miałysmy takich magicznych terminów buhahahhaa

                  No dobra ale niech będzie.
                  Ja sie biore od niedzieli bo za tydzien bal
                  • ceres9 Re: haloooooo 13.02.09, 23:57
                    ania hehehehehehehebig_grin ja po pizzy teraz ;/big_grinD
                    a tak w ogole to znowu sie przeprowadzam-ciezkie zycie studenta;/
                    nie ma mnie przez pare dni ale tez se obiecuje ze od niedzieli...a napewno od
                    poniedzialku;p
    • ceres9 aaaaaa!!! 21.02.09, 21:16
      RATUNKU!!! jestem w domu na ferie i juz 4 dzien obrzeram sie jak
      swinia;///help!czy ktos mi poda pomocna dlonsmirkS
      • ania838 Re: aaaaaa!!! 23.02.09, 20:30
        ja Ci Ceres podaje big_grin ale Ty podaj mnie bo popadłam w ostatkowe
        jedzenio-pijaństwo uncertain
        Co myśli zeby zaczać od srody??
        Może post to odpowiedni moment??
        No chyba ze nie uznajesz to mozemy poprostu zacząć od srody.
        Ktoś jeszcze chętny??
        • iwonas80 Re: aaaaaa!!! 24.02.09, 08:06
          no to ja chętnie dołączę, bo przez te ostatkowe dni przybyły mi 2
          kilogramy sad((((((((
          • ania838 czekam jutro na Was ;) 24.02.09, 22:04
            Haj.
            Zważywszy na zaistniałą sytuacją, iż mój brzuch i boczki wymknęły mi
            sie spod kontroli, zaczynam poraz 1001 dietować!!!! Będę na I z 1
            owocem dziennie. Jeśli waga nie będzie spadać to odstawie owocki.
            Kurde - wiosna idzie a ja mam taka wage i tak wyglądam ze mi wstyd,
            bo dawno sie tak nie zapuściłam. Marzy mi sie do wielkanocy 4 kg.
            Moze sie tym razem uda ;/
            Iwonka, Ceres - działamy??
            • iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 25.02.09, 08:24
              ja się melduję:d spijam kawkę i zjem za chwilę kawalątek łososia
              wędzonego.., njgorsze że nie wiem co zjem w pracy (na mięso mam dziś
              szlaban heeh),
              • kredka07 Re: czekam jutro na Was ;) 25.02.09, 22:06
                Hello Plażowiczki! Chętnie chciałabym sie do was przyłaczyćwink
                Byłam na diecie od stycznia i dobrze mi szło, ale przez ten karnawał
                i ostatki popłynełam totalnie... Od dzisiaj I faza!!! Pozdrawiamwink

                Geo
                • iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 08:15
                  a ja mam już 0.8 kg mniej dzięki środzie popielcowej! Zobaczymy jak
                  będzie mi szło dalej...
                  • ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 10:10
                    wow to nieźle.
                    A ja dzisiaj sie nie wazylam, chodź mam manie wazenie i waze sie
                    codziennie. Pomyslałam, że musze sie przetrzymać i zwarze sie za
                    kilka dni wink
                    U mnie wczoraj też nieźle było:
                    - jajko faszerowane feta
                    - 1/2 makreli
                    - 1/2 płata śledzia
                    - 1 mandarynka
                    - 2 kiwi
                    - serek wiejski
                    Musze skończyć to kiwi bo mam całe pudełeczko takich malutkich. Jak
                    sie skonczą to juz nie kupuje owocków i nie jem smile
                • ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 10:11
                  Pewnie Kredka, że mozesz sie dolączyć smile
                  Nie tylko Ty popadłaś w ostatkowe szaleństwo ;/
                  Pozdrowionka
                  • kredka07 Re: czekam jutro na Was ;) 28.02.09, 07:54
                    Jest mi bardzo miłowink Tym bardziej, że pamiętam Was dziewczyny
                    (Anie, Dyszke i Ceres) sprzed dwóch lat. Pierwszy raz stosowałam
                    wtedy SBD. Wczytywałam się w posty, w Wasze jadłospisy. Efekt 15 kg
                    mniejwink Połowa z tego wróciła, więc i ja wracam dzielnie na plaże.
                    Miłego dnia Plażowiczki;*
                    • iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 28.02.09, 09:33
                      woooooooooowwwwww 15 kg....suuuper, ja tez tak chcę!!!! Póki co
                      jestem w punkcie wyjścia, czyli zeszły mi te 2 kilogramy z
                      karnawału ;D
                      • ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 01.03.09, 11:47
                        Kredka smile wiesz jak milo się czyta że ktoś schudł na naszych
                        jadłospisach ;D tylko szkoda ze ja jakos nie chudne ;/
                        Mnie tez ostatnio spadło 2 kg i czuje sie lzej, choć wczoraj piłam
                        winko,pozwoliłam sobie i wczoraj i dzisiaj na kawałek ciasta. ehhhhhh
                        Wole chodzić do pracy bo wtedy to moje jedzenie jest bardzie sb bo w
                        domu to ciagle jakies głupie pomysły jedzeniowe mnie dopadaja ;p
                        Nie wiem jak Wy ale ja powoli zaczynam czuć wiosne i chce mi sie
                        mniej i lzej jeść smile a to dobry znak ;p
                        Miłej niedzieli dziewczynki ;*
                        • ceres9 Re: czekam jutro na Was ;) 02.03.09, 18:10
                          przyszla koza do woza;p
                          to ja od jutra z Wami;p
                          mialo byc od dzisiaj ale mnie drozdzowka z budyniem skusila a potem to juz na
                          zasadzie reakcji kaskadowej..;/
                          ania;]ja tez czuje wiosne!i dziala to na mnie bardzo pozytywnie jak widzisz,i na
                          forum sie pojawilam;p
                          wielka buzka
                          • ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 02.03.09, 18:16
                            crying kurde dzisiaj przesadziłam
                            kilka herbatników w czekoladzie i 2 cukierki czekoladowe a teraz
                            piwko ;/
                            oprócz tego:
                            - 2 kromki Wasy (1 z serkiem tartare łososiowy, 2-ga z poledwica,
                            serem zółtym i pomidorem)
                            - jabłko
                            - jogurt z musli
                            i tyle pewnie cos jeszcze zjem....
                            byłam u dentysty i nie mogłam przez 2 godziny jesc i ssało mnie
                            strasznie ale teraz przeszło ;/

                            Ceres Ty jesteś jak zdrowie ;D hihihi jak Ty jesteś to od jutra bedę
                            porzadna - zero słodyczy. Tylko mamcia kupił mi jogurty owocowe ;/ i
                            to z krótkimi datami ..... no nic albo nie bede ich jadła albo zjem -
                            lepszy jogurt niz ciasteczko
    • ania838 halo halo stara ekipo 04.03.09, 08:50
      Dietujemy czy nie??!! smile
      U mnie cały czas II-fazowo, tyle że ciagle wpadaja mi w reke jakies
      ciasteczka czy wafelki ;/ nie jest tego dużo bo 2-3 sztuki no ale
      nie moge sie oprzeć. Marzy mi się 2 tygodnie I tylko jak wytrwac i
      kiedy zacząć ;/. W nastepnym tygodniu nie dam rady bo przylatuje
      przyjaciółka i nie bede czarować ze wytrwam crying. Kurde czy ktos po
      drodze nie spotkał mojej motywacji i uporu..... gdzies mi sie
      zawieruszyły ;D
      Zaczełam troszke cwiczyć - nareszcie. W srody mam fitness w pracy a
      w sobote chodze na siłownie. Postaram sie jeszcze w poniedziałek
      chodzić tylko musze jeszcze kogos namówić. Jakbym tak 3 razy w
      tygodniu chodziła to byłoby przyzwoicie.

      A tak wogóle to piszcie coś bo mi sie teskni za Waszymi postami
      Pozdrowionka ;*
      • ceres9 Re: halo halo stara ekipo 04.03.09, 22:48
        taaak,u mnie tez 2fazowo.dzis np 2fazowa czekolada mleczna byla 2fazowa bita
        smietana z owocami i 2fazowa biala bulka z 2fazowym almettesmirkSSSSSSSSSSSSS
        i w ogole to mam w nowym mieszkaniu takie ogromne lustro;/wygladam jak
        pasztet;/chyba je pozaklejam czym;/
        a jutro mam kolo i nic nie umiem ciezka noc przede mna
        zaraz umyje zabki i juz nic wiecej nie zjem obiecuje;/
        14 dni 1f zaczynamy?
        • ania838 Re: halo halo stara ekipo 05.03.09, 08:36
          uhuhu wink to widze ze u Ciebie tez nieźle ;p
          A dopireo sie chwaliłam ze mi tak fajnie waga spadła - ale juz
          wzrosła. Normalnie taka am ochote na słodkie ostatnio ze masakra crying
          ale bym sobie zjadła almette ;D mniam
          Nic sie ceres nie martw ja dzisiaj bułka z ziarnem i serkiem tartare
          łososiowym i juz 1 delicja - BOSKO poprostu.
          To kiedy ta jedynka??
          • ceres9 Re: halo halo stara ekipo 05.03.09, 16:31
            od jutra?suspiciousbo dzis juz ciasteczka byly...;/
    • ania838 BABY!!!!! 10.03.09, 14:07
      I cio ;D i nie ma nikogo ....
      U mnie rozpusta na całego - codziennie słodycze, masakra jakoas
      normalnie ;/
      Dzisiaj przyleciała przyjaciółka wiec powrót na I w tym tygodniu
      jest nierealny.
      Od soboty zaczynam I choćby sie paliło i waliło bo wiosna za pasem a
      ja z taka oponka crying
      Obiecuje, że tym razem wytrwam te 2 tygodnie....
      • tripcafe Re: BABY!!!!! 10.03.09, 20:23
        bry baby!
        przez ostatni miesiac zapomnialam tu zagladac. ale nie znaczy to, ze
        sie hmm rozpuszczalam. no wiadomo, byly lepsze i gorsze dni.
        niestety na niewiele sie to zdalo sad ja po prostu nie chudne. chudne
        tylko jak chodze do pracy, a ze ostatnio znow nie chodze, to nici z
        moich staran. jednak nie trace nadzieji! cwicze i biegam od czasu do
        czasu ( dzis sie na maxa wybiegalam, fajowo bylo). i w gorach na
        nartkach chwile bylam. a jem tak bardziej dwojkowo, bo czasem
        jakies pieczywko wpadnie, ryz, owoc czy makaron.
        i wracam do was na stale tongue_out
        pozdrowy i do dziela, bo wiosna tuz tuz!
        • iwonas80 Re: BABY!!!!! 11.03.09, 08:26
          witajcie ;D no no to widać kobitki dane jest nam dużo pracować żeby
          chudnąć hehe, u mnie wystarczy weekendzik i 2 kg w górę, masakra
          jakas...a dni robocze muszę przeznaczać na :usuwanie skutków
          ubocznych weekendowego szamaniauncertain eehhhhh; aa jeśli chdzi o sb to
          też 2 faza bardziej.. już zjadłam na śniadanko kawalątko pieczywa
          pełnoziarnistego..
          buziaczki
          • ania838 Re: BABY!!!!! 11.03.09, 08:44
            Iwonka ;D ja tez mam takie skutki weekendów ;p prawie zawsze 2 kg do
            góry!! I wogóle mam tak że zrzucam 2 kg, ciesze sie i sobie
            pozwalam ;/ potem 2 kg w góre, i tak wkoło macieju. A chciałabym
            zrzucic jeszcze 2 - 3 kg i nie moge crying
            Fakt że to tylko moja i wyłacznie moja wina bo nie moge wytrzymac te
            2 tygodnie na 1.
            No nic może tym razem się uda ;/
            • kredka07 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 19:29
              Hello dziewczyny!
              Widzę, że nie ja jedna mam problem ze słabą silną wolą...
              Ale od dzisiaj, poważnie, melduję się na I fazie!!!
              Dzisiejsze menu bardzo skromne, przez brak czasu. Śniadanie: serek
              wiejski, obiad: sałatka mix z kurczakiem.
              A jak tam u Was dietka?
              • ania838 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 20:03
                haj kredko ;*
                Ojeju jaki u mnie mega wielki brak silnej woli ;/
                Najgorzej mam ostatnio ze słodyczami ;/
                Moje menu dzisiaj;
                6.30 - jajko nadziewane feta + troszke surówki z białek kapusty
                8.30 - 4 kostki czekolady "kasztanki" sad
                10 - 1 krówka sad
                11.30 - serek wiejski
                14 - 1 czekoladka z bombonierki
                14.30 - malutki pomarańcz
                19 - 2 piwka
                Nic tylko sie pochlastać crying crying crying crying
                A potem marudze żem gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!
                Od jutra będę porządna.
                Będe tylko grzeszyła 1 owockiem dziennie
                • iwonas80 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 20:14
                  czesc laseczki smile))
                  ja tez mam największy problem ze słodyczami...uncertain ranek pięknie mi
                  się dzisiaj rozpoczął, a potem to już coraz gorzej..; miałam takie
                  wyrzuty sumiena po drożdżówce że wskoczyłam po miesiącu na orbitreka
                  hehe, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :p
                  • ania838 Re: BABY!!!!! 17.03.09, 08:49
                    Troszke podniosłam się na duchu że nie tylko ja grzesze ;/
                    Nie wiem jak tego dokonam ale dzisiaj nie zjem zadnego słodycza crying
                    ciekawe czy mi sie uda.
                    Zastanawia mnie ten mój totalny brakmatywacji ;/. Niby z jednej
                    strony jem wg zasad sb po czy siegam po jakiegoś zakazanego dziada ;D
                    Może jak sie cieplej zrobi i będzie trzeba wiecej odsłonić to sie
                    zmotywuję bardziej ;/
                    • kredka07 Re: BABY!!!!! 17.03.09, 09:36
                      No to powodzenia dzisiaj Aniawink)
                      Miałam podobnie ostatnio. Zaczynałam dzień na I fazie, a konczyłam
                      na IV...;-P Moze tak jest przez przyzwyczajenie do diety??? Tak czy
                      inaczej nie obijac sie dziewczyny, bo wiosna tuz tuzwink)
                      • ceres9 oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 18.03.09, 13:27
                        ale zescie mnie zmotywowaly tym ODSLANIANIEM WIECEJ;/a ja taki slonsad
                        lece po zakupy i rozpoczytam jutro na 100%
                        buuuuuuu musze dac rade
                        ania ratuj;/suspicious
                        • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 18.03.09, 13:56
                          Ceres wink
                          My to się obie nawzajem tak ratujemy, że już nie raz byłyśmy o krok
                          od zatoniecia ;p ;* Nas to chyba jakiś tankowiec jest w stanie
                          uratować ;D hihih
                          A tak na serio....
                          u mnie z każdym dniem coraz lepiej - tzn. każdego dnia jem mniej
                          słodkiego ( hehe ładnym mi sukces ;/ naprawde jest się czym chwalić)
                          Wpisze sobie dzisiejsze menu a co smile
                          6.30 - 150 g chudego białego serka z 2-3 łyżeczkami jogurtu
                          naturalnego i 2 rzodkiewkami
                          8 - 2 cukierki czekoladowe ;/
                          11 - jogurt naturalny
                          14 (tzn. przed chwilką skończyłam) grejpfrut
                          17 - 2 kawałeczki piersi z indyka + jakas surówka (te kawałki sa
                          takie malenki, że w sumie dają może połowe piersi z kurczaka)
                          nom tyle zaplanowałam a reszte nieplanowana wpisze wieczorem, no
                          chyba ze już nic nie zjem wink
                          O 15 mam fitnesik w pracy to sobie troszke poskacze.
                          Koniecznie muszę zacząć ćwiczyć!!! W tamtym roku wazyłam mniej
                          wiecej tyle samo (mogła być różnica 1-2 kg) a wygladałam
                          zdecydowanie szczuplej i czułam sie szczuplej a to dlatego że dużo
                          ćwiczyła. Trzeba do tego wrócić ale to już po świętach jak skończe
                          angielski - bede miała wiecej czasu.
                          ehhhhhhhhhhhh ale sie opisałam ;D

                          Buźka dla wszystkich
                          • ceres9 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 19.03.09, 12:42
                            hyhy i tankowiec by zatonal pod naszym wplywemtongue_out
                            ale od dzis grzecznie obiecuje nic nIE topic!;P
                            na sniadanko bylo troche bialego chudego serka z papryka
                            teraz zjadlam fileta z makreli i ogorka
                            hm potem nie wiem pewnie standard jakis jogurt naturalny..
                            tez sie za cw biore dzisiaj ide na AEROBIK pierwszy raz od ho,ho nie pamietamtongue_out
                            a z ta wiosna to sie moje kochane troche pospieszylyscie,u mnie w lublinie snieg
                            za oknem
                            a ja sobie siedze pod kocykiem i kawke pije cepla;]miodzio
                            szkoda tylko ze czekolady ne moge;p
                            no ale cos za cos jak przylezie w koncu ta wiosna to bedzie co odkrywac mam nadzieje
                            jak widzicie silnie zmotywowana jestem z tej motrywacji tak peplam ze mnie
                            czytac pewno nie idzietongue_out
                            no nic ide ogladac jakies krotkie fryzury w necie,mam ochote sie sciac tak ze
                            mnie wlasna mama nie pozna;]
                            BUZKAogromniasta;]
                            • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 19.03.09, 16:22
                              Kurde no nie moge z tymi słodyczami - dzisiaj: delicja i 2 jajeczka
                              takie malutkie ;/
                              6 - sałatka z tuńczyka (2-3 łyżki)
                              11 - serek wiejski
                              14.30 - kiełbaska z indyka
                              i narazie tyle.
                              Co do zimy to u mnie w Kielcach wink jest dzisiaj fatalnie - co chwile
                              śnieg pada ;/. Wogóle dzisiaj sie czuje strasznie zmęczona i nie
                              poszłam na angielski i czuje sie jak leń crying
                              buuuuuuuuuuuuuu gdzie ta wiosna??!!
                              Ceres odważna jesteś smile. Ja od x lat miałam długie blond i ostatnio
                              stwierdziłam ze sobie zrobie kasztanowe i juz nie moge sie doczekać
                              wizyty u fryzjera zeby znów blond zrobic. No ale oczywiście nie
                              odwodze Cie od pomysłu, Ty pewnie pieknie bedzie wyglądać.
                              Iwonka, Kredka a Wy jakieś wiosenne zmiany planujecie??
                              • kredka07 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 20.03.09, 18:45
                                U mnie bez wiekszych zmian.
                                Pozostaje przy blondzie, pomysle tylko o nowej fryzurcewink
                                Najchetniej zmienilabym u siebie rozmiar swoich ubrań,
                                na mniejszy..., ale nad tym stale pracuje;-P
                                Jestem dzisiaj totalnie padnieta, a jeszcze jutro czeka mnie zjazd
                                w Lublinie i wieczorne weekendowe pokusy...

                                Pozdrowienia z Rzeszowawink
                                • iwonas80 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 21.03.09, 08:32
                                  Witam smile, aaa u mnie też troszkę zmian będzie, przede wszystkim
                                  dlatego że już za miesiąc rozpoczyna się ciąg imprez ( 3 wesela i 2
                                  przyjęcia) no więc wypadałoby jakoś wyglądać...Nie uda mi się już
                                  schudnąć chociażby 5 kg do tego czasu jak sobie i Wam w styczniu
                                  obiecywałam, to stwierdziłam że zmienie wszystko inne coby piknie
                                  wyglądać ;D, włosy to podstawa oczywiście, poza tym idę na jakieś
                                  inne dziwne maseczki do kosmetyczki, poza tym solarium i inne, no i
                                  zaczęłam ćwiczyć...niech ten tłuszcz się choć rochę przemieni w
                                  mięśnie hahahah
                                  a z SB u mnie różnie..raz na wozie raz pod wozem..uncertain no i niestety
                                  weekend się zaczął...dziś imprezka urodzinowa siostry..ehhhhhhhh
                                  • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 21.03.09, 11:27
                                    Jak przeczytałam ten post to jakoś mi sie tak miło zrobiło i sie
                                    rozmarzyłam wink
                                    Super podejscie - przecież nie musisz być Iwonko na tej imprezie
                                    najszczuplejsza, wystarczy że bedziesz najpiękniejsza ;D MISS
                                    Ja własnie wróciłam z siłowni big_grin a co do diety ro tez raz na wozie
                                    raz pod wozem ;/
                                    wczorajsze menu:
                                    6.30 - sałatka z tuńczyka
                                    8 - 2 ciastka LU petitki zbozowe
                                    13 - jabłko
                                    15.30 - sałatka z tunczyka
                                    Cos ostatnio nie mam apetytu ;/. Brakuje mi jedynie słodyczy ale to
                                    dlatego że nadciagaja trudne dni ;/.
                                    A ja tez sie wybieram w nastepnym tygodniu na solarium - od wrzesnia
                                    nie byłam. Zrobiłam sobie zimową przerwe ale trzeba juz rozpoczac
                                    sezon i swiecic opalenizna smile

                                    Miłej imprezki Iwonko ;* i pilnuj sie tam.
                                    • tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 25.03.09, 13:16
                                      ta wiosna w tym roku poki co troche chalowa uncertain zimno zimno a potem
                                      nagle sie zrobi 20 stopni, nie nawidze tak! przez ten ciagly wiatr
                                      mnie przewialo, szyja boli, biegac nie moge, generalnie licha i
                                      nedza. dobrze ze choc dietowo wracam na wlasciwa droge. znaczy
                                      trzeci dzien jedynka plus grapefruit codzniennie. troszke mi
                                      slodkiego brakuje, cola zero sie oszukuje. w tamtym tygodniu
                                      trzeciego dnia sie zlamalam i do konca tygodnia juz byla porazka,
                                      zjadlam w sumie chyba kilo chalwy!na szczescie ruchu sproro, bo
                                      tydzien skakania po krzeslach drabinach, przenoszenie gratow,
                                      przestawianie mebli, porzadki czyli remont mieszkania, potem
                                      porzadki na dzialce. i codziennie troche pocwicze w domu, nogi
                                      szczegolnie.
                                      trzymcie sie babiszony kochane smile
                                      • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 25.03.09, 13:46
                                        Olaboga smile Tripcafe !!!
                                        Na temat "wiosny" nie wypowiadam się!!! Ja przez brak słońca jakas
                                        depresje mam chyba!! Wszystko mnie wkurza, wnerwia i sama nie wiem
                                        dlaczego. Moze mam tez tak przed okresem ale ostatni tydzien jakis
                                        taki kijowy był. Co do mojej diety to troche marnie bo codziennie
                                        cos słodkiego jem i nie moge zaczac i a bardzo bym chciała. Marzy mi
                                        sie schudnac choc troszke do swiat. Zastanawiam sie czy nie zaczac 1
                                        w piatek ;/.
                                        Dzisiaj po pracy ma fitnesik to sie troszke poruszam.
                                        Generalnie mam doła crying
                                        • tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 26.03.09, 22:18
                                          cheer up! u mnie tez generalnie chu.... z grzybnią, nastroj do
                                          kitu, ale musi sie poprawic. Lepsze dni na pewno przyjda.
                                          Zaczynanie 1 w piatek to glupi pomysl tongue_out, caly weekend bedziesz
                                          cierpiec albo miec wyrzuty sumienia jak jakies nieoczekiwane piwko
                                          czy pizzucha wyskoczy, poczekaj do poniedzialku
                                          Ja dzis zgrzeszylam z kawaleczkiem chalwy, ale sie nie zamartwiam.
                                          pyszna byla big_grin
                                          i pobiegac poszlam, mam nadzieje, ze mnie znow nie przewialo uncertain
                                          a reszta co? spia? snieg zasypal? wiatr gdzies wywial?
                                          pozdr smile

                                          ps.na 1 mozna selera, takiego okraglego, nie naciowego, jesc??
                                          • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 27.03.09, 09:55
                                            chyba masz jednak racje Tripcafe z tym piatkiem - piatek zły
                                            poczatek. Zaczynam od niedzieli lub poniedziałku. Mam jeszcze 2
                                            grejpfruty i jabłko to akurat zjem do poniedziałku i juz nie kupuje.
                                            Wczoraj poszłam na solarium i przy okazji zobaczyłam nowy klub
                                            fitness - tzn. nie taki nowy bo juz rok jest ale napoczatku były
                                            ceny z kosmosu. Jak zobaczyłam wyposazenie to mi szczena opadła ;D.
                                            I w zwiazku z tym postanowilam wrócić do intensywnych cwiczen
                                            równiez od poniedziałku. Tak bedzie od poniedziałku wygladał mój
                                            tydzień treningowy
                                            poniedziałek - cardio + siłownia
                                            środa - fitness w pracy (czyli step + ćwiczenia)
                                            czwartek - pilates
                                            sobota - siłownia w pracy ( nieco gorsza niz w klubie ;/)
                                            I choćby mnie miały drzwi scisnac to wytrzymam 2 tygodnie (czyli do
                                            swiat) na I !!!!!!!!!!!!!!!!
                                            Czy któraś ma ochote pomeczyc sie ze mna na I??
                                            • iwonas80 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 11:32
                                              cześć laseczki!! co tam u Was? smile) ucichło bo tak zajęte, czy
                                              dlatego że z dietowania nici? Bo u mnie standardowo - waga stoi w
                                              miejscu..Zaczęłam sie rozglądać za sukienka na wesele siostry iiii
                                              tragedia... wszystkie które mi sie podobają sa za małe o co najmniej
                                              1 rozmiar! szok... a w tych pozostałych wyglądam obleśnie, jestem
                                              załamana sad(
                                              • tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 21:17
                                                z okazji wijosny przenoslysmy sie do nowego watku wink ( cos ze
                                                wiosna, szczuplejsze, piekniejsze, nie pamietam tongue_out)
                                                • ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 21:47
                                                  Iwonka - zapraszamy do nowego, wiosennego, szczuplejszego wątku big_grin
                                                  • tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 04.04.09, 01:01
                                                    ... w ktorym wieczorami podgryzamy chalwe i marcepana, zapiajac
                                                    wszystko Desperados wink
    • marek338 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 10.11.22, 17:29
      Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie urodziny mojego synka skorzystałem z oferty producenta waty cukrowej - candybike.com.pl , gdzie zamówiłem kilka pojemników słodyczy. Uważam, że oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka