ceres9 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 15:06 moja waga jest do dupy;/raz wchodze pokazuje mniej za chwile wchodze pokazuje prawie poltora kg wiecej omg dzis poki co serek wiejski jogurt nat a za chwile bedzie obiadek-rybka z fasolka szparagowa Odpowiedz Link
ania838 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 16:03 Ceres - moja to jest dopiero do dupy. Musze sobie elektroniczną kupic bo tylko sie denerwuje!! Dzisiaj mialam male przejscie w pracy ;/ z nerwów mało zjadłam.... - 2 jajka z feta i troszke surówki z kapusty - 4 kostki gorzkiej czekolady - jabłko to tyle narazie ;/ Odpowiedz Link
ceres9 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 03.02.09, 21:52 chyba same na placu boju zostalysmy;] a z tymi elektronicznymi tez uwazaj,ja mam takowa a mierzy jak chce;/ Odpowiedz Link
iwonas80 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 04.02.09, 08:19 zgadza się Aniu...ja też mam elektroniczną i pokazuje co 5 min inaczej..:/, ale zawsze w okolicach 73 kg.ehhhhh masakra; buziaczki Odpowiedz Link
minkipinki Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 04.02.09, 09:31 Moja też pokazuje, co chce - do 2 kg różnicy. Ważę się trzy razy albo 4 i wybieram tę, która się powtórzyła. Wczoraj, niestety ziemniaczki do obiadu, potem piwko, ale na stepperze prawie 2 godz. Odpowiedz Link
ania838 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 05.02.09, 08:28 Ja to sie chyba wogóle przestane wazyc!!!Wczoraj rano wazyłam bardzo mało a dzisiaj pokazało mi chyba ze 3 kg wiecej!!!!!!!!!!! Przeciez to nierealne ;/ tym bardziej ze duzo wczoraj nie zjadłam ... Niebawe okres, więc mozliwe ze waga jest wyzsza ale bez przesady!!! Wczoraj: 2 jajka z feta + surówka z kapusty 2 mandarynki serek wiejski troszke sałatki - robiłam dla faceta i sobie troszke zjadłam - taka a la warzywna 5lub 6 kostek gorzkiej czekolady I cio przeciez nie mogłam 3 kg od wczoraj przybrac!!!!!!! E do du.. z tymi wagami ;/ Odpowiedz Link
ania838 :( 06.02.09, 08:39 hello Dziewczyny jak wam idzie????? U mnie jest totalna lipa. Juz patrzec na siebie nie moge buuuuuuuuuuuuuuuuuu. Wczoraj piłam piwko i potem sie najadłam jak głupia. dzisiaj taki przejsciowy dzien ale od jutra obiecuje poprawe Odpowiedz Link
iwonas80 Re: :( 07.02.09, 08:35 u mnie standardowo...ale w weekend zawsze mi przybywa średnio 2 kg, więce całkiem do d....; mamy sobotę 8:30 zrobiłam kawusię do tego jedna pralinka...; masakra, ale za to idę dziś na łyżwy więc chociaż trochę sportu ;D heheheh, bo orbitrek biedny w garażu na mnie czeka..pozdrawiam, buziaki Odpowiedz Link
minkipinki Re: :( 07.02.09, 08:39 Jestem zrozpaczona, ten stepper naprawdę mi pomagał, a wczoraj wylał się olej z jednego tłoka. Próbowałam się dodzwonić do serwisu, ale mi się nie udało. Na dodatek dziś imprezuję, więc klapa na całej linii. Odpowiedz Link
ania838 Re: :( 07.02.09, 12:58 Ja wczoraj byłam na dyskotece i jak zobaczyłam moje koleżanki laseczki to sie załamałam. Kiedyś to ja byłam najszczuplejsza a teraz????????? To niewiarydodne tak sie zapuścić Do tej pory dochodzę do siebie wiec marnie z dietka dzisiaj, ale jutro to juz musze, tylko ze jade do babci a tam zawsze dobry placuszek ;/ no moze uda mi sie. Aha wczoraj sie dowiedziałam ze za 2 tygodnie mam bal a w takim stanie to nie nałoze mojej sukienki, która jest dopasowana. Mam dziewczynki motywacje Odpowiedz Link
ceres9 Re: :( 07.02.09, 17:14 a ja musze Wam powiedziec,ze dawno mi tak ladnie dietowanie nie szlo;]]] wczoraj pierwszy grzeszek-male jabluszko a tak to wzorowo;]] ania-Ty sie nie zalamuj tylko do dziela!za pare tyg pobijesz je na glowe;] Odpowiedz Link
iwonas80 Re: haloooooo 12.02.09, 08:25 ja jestem ;p, ale u mnie jesli chodzi o sb to klapa totalna...heheh śmieję się że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-waga ruszyła w dół ;D, jeden kilogram w 2 dni, teraz musze jakoś ten sukces utrzymać heheheh Odpowiedz Link
ania838 Re: haloooooo 12.02.09, 09:10 hehehhe jestem i ja ;p uderz w stół a nozyce się odezwia ;D Zagladam ale nic nawet nie pisze bo jestem na siebie strasznie zła!!!!!!!! Dwa dni temu przymierzyłam sukienkę, która mam załozyć w następną sobotę na bal i sie załamałam ..... taka opona ze szok nie wspomne o mega boczkach buuuuuuuuuuu. I niby na wadze nie ma dramatu ale nie ćwicze praktycznie wogóle przez ostatnie pół roku i porażka . Byłam w tej sukience w lipcu na weselu i tak nie wygladałam. Ma tydzień to moze sie jeszcze cos zrzuci ;/ Póki co jem jedynkowo + jakis owocek codziennie. Hehehhe a ciekawe co sie z resztą dzieje ;/ Odpowiedz Link
minkipinki Re: haloooooo 12.02.09, 19:00 Porażka całkowita, chyba czas wymienić garderobę, teraz tyle wyprzedaży... Odpowiedz Link
ania838 Re: haloooooo 13.02.09, 07:00 Minkipinki!!! Nawet nie myśl o kupowaniu rzeczy o rozmiar wiekszych!!!(no chyba że pisałas o mniejym rozmiarze ;D ). Wiosna idzie i trzeba juz przestać gromadzic ten "tłuszczyk na zime". Ja w swoje ubrania wchodze na "wcisk" ale nie kupie nic dopóki nie schudne. Jak narazie od 3 dni idzie mi całkiem dobrze, choć nie wiem czy nie jej cuit za dużo. Odkąd zobaczylam sie w tej sukience dostałam takiego kopa ze hej . Nie wiem tylko jak to bedzie z jutrzejszymi walentynkami ;/ bo chyba pójdziemy cos zjesc, no i tłusty czwartek nas czeka ;D. Lubie pączki ale przez cały rok ich nie jadam i zawsze robiłam tak ze tego dnia jadłam tylko pączki, 5-6 sztuk i nic innego. Tyle ze w tym roku to raczej sobie nie pozwole na takie ilości ;/ Odpowiedz Link
martaaah Re: haloooooo 13.02.09, 11:09 mam wiele pytań... hmm w poniedziałek przechodzę na 2 fazę.. w pierwszej bardzo mało schudłam;/ nie jadłam nic słodkiego etc trzymałam się zasad... ale mój problem to to, że jem bardzo nieregularnie, w każdym razie mam parę pytań: - czy chleb lub bułki żytnie są dozwolone w 2 fazie?( bo jestem przyzwyczajona do kanapek) - co do zup... kiedyś dodawałam do nich ziemniaki i 'mieszaninę' (śmietanę + mąkę no i wodę oczywiście )czy teraz w 2 fazie mogę to robić ( bo inaczej zupa= to woda:/)czy muszę jakoś zrezygnować... i jeszcze te ziemniaki... - raz na jaki czas mogę zjeść ziemniaki etc?.. tak sobie np pomyślałam 1x w tyg?... mam straszną ochotę na naleśniki, racuchy, pierogi i CIASTA..eh czy nie mogę choć raz w miesiącu zjeść te pyszności? Odpowiedz Link
minkipinki Re: haloooooo 13.02.09, 18:57 Aniu, trochę mnie twoje słowa zmobilizowały i z zakupami się wstrzymałam, zresztą przecież wkrótce post, może by jakieś postanowienie? Co do Walentego, małżonek stwierdził, że nie chce, żebym się przemęczała i cokolwiek robiła, a ponieważ on jest niegotujący, będzie pizza i pewnie jakieś piwko, ale jakoś się tym nie przejmuję. Odpowiedz Link
ania838 Re: haloooooo 13.02.09, 21:26 tiaaaaaaaaaaaaa nagadała się natłumaczyłam i co zrobiła??!! Poszła z przyjaciółkami na mega wielkie kufle lodowe. Żeby było smieszniej jedna sucha jak szczypiorek a druga w ciazy wiec jej wolno ;D. Dzizas a jutro znów mam lody jeść - NIE CHCE już!!! ale obiecałam a beze mnie nie zje . Ide jutro na basen i nie wiem jak ja sie w kostiumie okaze ale dobra umówiłam sie i nie ma wymówek ;/ a jak sie zobacze w tym kostiumie to sie moze wkoncu opamietam!!! A co do zbliżającego sie postu to masz rację dobra motywacja. Moja mama np. chudnie w poscie srednio 5-6 kg, ogranicza jedzenie, nie pije piwka, w piatki pości - sama woda (herbata,kawa) chyba musze jej pomysł przechwycic.... heheh teraz tak pisze sobie i sie zastanawiam ile to my z ceres juz miałysmy takich magicznych terminów buhahahhaa No dobra ale niech będzie. Ja sie biore od niedzieli bo za tydzien bal Odpowiedz Link
ceres9 Re: haloooooo 13.02.09, 23:57 ania hehehehehehehe ja po pizzy teraz ;/D a tak w ogole to znowu sie przeprowadzam-ciezkie zycie studenta;/ nie ma mnie przez pare dni ale tez se obiecuje ze od niedzieli...a napewno od poniedzialku;p Odpowiedz Link
ceres9 aaaaaa!!! 21.02.09, 21:16 RATUNKU!!! jestem w domu na ferie i juz 4 dzien obrzeram sie jak swinia;///help!czy ktos mi poda pomocna dlonS Odpowiedz Link
ania838 Re: aaaaaa!!! 23.02.09, 20:30 ja Ci Ceres podaje ale Ty podaj mnie bo popadłam w ostatkowe jedzenio-pijaństwo Co myśli zeby zaczać od srody?? Może post to odpowiedni moment?? No chyba ze nie uznajesz to mozemy poprostu zacząć od srody. Ktoś jeszcze chętny?? Odpowiedz Link
iwonas80 Re: aaaaaa!!! 24.02.09, 08:06 no to ja chętnie dołączę, bo przez te ostatkowe dni przybyły mi 2 kilogramy (((((((( Odpowiedz Link
ania838 czekam jutro na Was ;) 24.02.09, 22:04 Haj. Zważywszy na zaistniałą sytuacją, iż mój brzuch i boczki wymknęły mi sie spod kontroli, zaczynam poraz 1001 dietować!!!! Będę na I z 1 owocem dziennie. Jeśli waga nie będzie spadać to odstawie owocki. Kurde - wiosna idzie a ja mam taka wage i tak wyglądam ze mi wstyd, bo dawno sie tak nie zapuściłam. Marzy mi sie do wielkanocy 4 kg. Moze sie tym razem uda ;/ Iwonka, Ceres - działamy?? Odpowiedz Link
iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 25.02.09, 08:24 ja się melduję:d spijam kawkę i zjem za chwilę kawalątek łososia wędzonego.., njgorsze że nie wiem co zjem w pracy (na mięso mam dziś szlaban heeh), Odpowiedz Link
kredka07 Re: czekam jutro na Was ;) 25.02.09, 22:06 Hello Plażowiczki! Chętnie chciałabym sie do was przyłaczyć Byłam na diecie od stycznia i dobrze mi szło, ale przez ten karnawał i ostatki popłynełam totalnie... Od dzisiaj I faza!!! Pozdrawiam Geo Odpowiedz Link
iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 08:15 a ja mam już 0.8 kg mniej dzięki środzie popielcowej! Zobaczymy jak będzie mi szło dalej... Odpowiedz Link
ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 10:10 wow to nieźle. A ja dzisiaj sie nie wazylam, chodź mam manie wazenie i waze sie codziennie. Pomyslałam, że musze sie przetrzymać i zwarze sie za kilka dni U mnie wczoraj też nieźle było: - jajko faszerowane feta - 1/2 makreli - 1/2 płata śledzia - 1 mandarynka - 2 kiwi - serek wiejski Musze skończyć to kiwi bo mam całe pudełeczko takich malutkich. Jak sie skonczą to juz nie kupuje owocków i nie jem Odpowiedz Link
ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 26.02.09, 10:11 Pewnie Kredka, że mozesz sie dolączyć Nie tylko Ty popadłaś w ostatkowe szaleństwo ;/ Pozdrowionka Odpowiedz Link
kredka07 Re: czekam jutro na Was ;) 28.02.09, 07:54 Jest mi bardzo miło Tym bardziej, że pamiętam Was dziewczyny (Anie, Dyszke i Ceres) sprzed dwóch lat. Pierwszy raz stosowałam wtedy SBD. Wczytywałam się w posty, w Wasze jadłospisy. Efekt 15 kg mniej Połowa z tego wróciła, więc i ja wracam dzielnie na plaże. Miłego dnia Plażowiczki;* Odpowiedz Link
iwonas80 Re: czekam jutro na Was ;) 28.02.09, 09:33 woooooooooowwwwww 15 kg....suuuper, ja tez tak chcę!!!! Póki co jestem w punkcie wyjścia, czyli zeszły mi te 2 kilogramy z karnawału ;D Odpowiedz Link
ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 01.03.09, 11:47 Kredka wiesz jak milo się czyta że ktoś schudł na naszych jadłospisach ;D tylko szkoda ze ja jakos nie chudne ;/ Mnie tez ostatnio spadło 2 kg i czuje sie lzej, choć wczoraj piłam winko,pozwoliłam sobie i wczoraj i dzisiaj na kawałek ciasta. ehhhhhh Wole chodzić do pracy bo wtedy to moje jedzenie jest bardzie sb bo w domu to ciagle jakies głupie pomysły jedzeniowe mnie dopadaja ;p Nie wiem jak Wy ale ja powoli zaczynam czuć wiosne i chce mi sie mniej i lzej jeść a to dobry znak ;p Miłej niedzieli dziewczynki ;* Odpowiedz Link
ceres9 Re: czekam jutro na Was ;) 02.03.09, 18:10 przyszla koza do woza;p to ja od jutra z Wami;p mialo byc od dzisiaj ale mnie drozdzowka z budyniem skusila a potem to juz na zasadzie reakcji kaskadowej..;/ ania;]ja tez czuje wiosne!i dziala to na mnie bardzo pozytywnie jak widzisz,i na forum sie pojawilam;p wielka buzka Odpowiedz Link
ania838 Re: czekam jutro na Was ;) 02.03.09, 18:16 kurde dzisiaj przesadziłam kilka herbatników w czekoladzie i 2 cukierki czekoladowe a teraz piwko ;/ oprócz tego: - 2 kromki Wasy (1 z serkiem tartare łososiowy, 2-ga z poledwica, serem zółtym i pomidorem) - jabłko - jogurt z musli i tyle pewnie cos jeszcze zjem.... byłam u dentysty i nie mogłam przez 2 godziny jesc i ssało mnie strasznie ale teraz przeszło ;/ Ceres Ty jesteś jak zdrowie ;D hihihi jak Ty jesteś to od jutra bedę porzadna - zero słodyczy. Tylko mamcia kupił mi jogurty owocowe ;/ i to z krótkimi datami ..... no nic albo nie bede ich jadła albo zjem - lepszy jogurt niz ciasteczko Odpowiedz Link
ania838 halo halo stara ekipo 04.03.09, 08:50 Dietujemy czy nie??!! U mnie cały czas II-fazowo, tyle że ciagle wpadaja mi w reke jakies ciasteczka czy wafelki ;/ nie jest tego dużo bo 2-3 sztuki no ale nie moge sie oprzeć. Marzy mi się 2 tygodnie I tylko jak wytrwac i kiedy zacząć ;/. W nastepnym tygodniu nie dam rady bo przylatuje przyjaciółka i nie bede czarować ze wytrwam . Kurde czy ktos po drodze nie spotkał mojej motywacji i uporu..... gdzies mi sie zawieruszyły ;D Zaczełam troszke cwiczyć - nareszcie. W srody mam fitness w pracy a w sobote chodze na siłownie. Postaram sie jeszcze w poniedziałek chodzić tylko musze jeszcze kogos namówić. Jakbym tak 3 razy w tygodniu chodziła to byłoby przyzwoicie. A tak wogóle to piszcie coś bo mi sie teskni za Waszymi postami Pozdrowionka ;* Odpowiedz Link
ceres9 Re: halo halo stara ekipo 04.03.09, 22:48 taaak,u mnie tez 2fazowo.dzis np 2fazowa czekolada mleczna byla 2fazowa bita smietana z owocami i 2fazowa biala bulka z 2fazowym almetteSSSSSSSSSSSSS i w ogole to mam w nowym mieszkaniu takie ogromne lustro;/wygladam jak pasztet;/chyba je pozaklejam czym;/ a jutro mam kolo i nic nie umiem ciezka noc przede mna zaraz umyje zabki i juz nic wiecej nie zjem obiecuje;/ 14 dni 1f zaczynamy? Odpowiedz Link
ania838 Re: halo halo stara ekipo 05.03.09, 08:36 uhuhu to widze ze u Ciebie tez nieźle ;p A dopireo sie chwaliłam ze mi tak fajnie waga spadła - ale juz wzrosła. Normalnie taka am ochote na słodkie ostatnio ze masakra ale bym sobie zjadła almette ;D mniam Nic sie ceres nie martw ja dzisiaj bułka z ziarnem i serkiem tartare łososiowym i juz 1 delicja - BOSKO poprostu. To kiedy ta jedynka?? Odpowiedz Link
ceres9 Re: halo halo stara ekipo 05.03.09, 16:31 od jutra?bo dzis juz ciasteczka byly...;/ Odpowiedz Link
ania838 BABY!!!!! 10.03.09, 14:07 I cio ;D i nie ma nikogo .... U mnie rozpusta na całego - codziennie słodycze, masakra jakoas normalnie ;/ Dzisiaj przyleciała przyjaciółka wiec powrót na I w tym tygodniu jest nierealny. Od soboty zaczynam I choćby sie paliło i waliło bo wiosna za pasem a ja z taka oponka Obiecuje, że tym razem wytrwam te 2 tygodnie.... Odpowiedz Link
tripcafe Re: BABY!!!!! 10.03.09, 20:23 bry baby! przez ostatni miesiac zapomnialam tu zagladac. ale nie znaczy to, ze sie hmm rozpuszczalam. no wiadomo, byly lepsze i gorsze dni. niestety na niewiele sie to zdalo ja po prostu nie chudne. chudne tylko jak chodze do pracy, a ze ostatnio znow nie chodze, to nici z moich staran. jednak nie trace nadzieji! cwicze i biegam od czasu do czasu ( dzis sie na maxa wybiegalam, fajowo bylo). i w gorach na nartkach chwile bylam. a jem tak bardziej dwojkowo, bo czasem jakies pieczywko wpadnie, ryz, owoc czy makaron. i wracam do was na stale pozdrowy i do dziela, bo wiosna tuz tuz! Odpowiedz Link
iwonas80 Re: BABY!!!!! 11.03.09, 08:26 witajcie ;D no no to widać kobitki dane jest nam dużo pracować żeby chudnąć hehe, u mnie wystarczy weekendzik i 2 kg w górę, masakra jakas...a dni robocze muszę przeznaczać na :usuwanie skutków ubocznych weekendowego szamania eehhhhh; aa jeśli chdzi o sb to też 2 faza bardziej.. już zjadłam na śniadanko kawalątko pieczywa pełnoziarnistego.. buziaczki Odpowiedz Link
ania838 Re: BABY!!!!! 11.03.09, 08:44 Iwonka ;D ja tez mam takie skutki weekendów ;p prawie zawsze 2 kg do góry!! I wogóle mam tak że zrzucam 2 kg, ciesze sie i sobie pozwalam ;/ potem 2 kg w góre, i tak wkoło macieju. A chciałabym zrzucic jeszcze 2 - 3 kg i nie moge Fakt że to tylko moja i wyłacznie moja wina bo nie moge wytrzymac te 2 tygodnie na 1. No nic może tym razem się uda ;/ Odpowiedz Link
kredka07 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 19:29 Hello dziewczyny! Widzę, że nie ja jedna mam problem ze słabą silną wolą... Ale od dzisiaj, poważnie, melduję się na I fazie!!! Dzisiejsze menu bardzo skromne, przez brak czasu. Śniadanie: serek wiejski, obiad: sałatka mix z kurczakiem. A jak tam u Was dietka? Odpowiedz Link
ania838 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 20:03 haj kredko ;* Ojeju jaki u mnie mega wielki brak silnej woli ;/ Najgorzej mam ostatnio ze słodyczami ;/ Moje menu dzisiaj; 6.30 - jajko nadziewane feta + troszke surówki z białek kapusty 8.30 - 4 kostki czekolady "kasztanki" 10 - 1 krówka 11.30 - serek wiejski 14 - 1 czekoladka z bombonierki 14.30 - malutki pomarańcz 19 - 2 piwka Nic tylko sie pochlastać A potem marudze żem gruba!!!!!!!!!!!!!!!!! Od jutra będę porządna. Będe tylko grzeszyła 1 owockiem dziennie Odpowiedz Link
iwonas80 Re: BABY!!!!! 16.03.09, 20:14 czesc laseczki )) ja tez mam największy problem ze słodyczami... ranek pięknie mi się dzisiaj rozpoczął, a potem to już coraz gorzej..; miałam takie wyrzuty sumiena po drożdżówce że wskoczyłam po miesiącu na orbitreka hehe, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :p Odpowiedz Link
ania838 Re: BABY!!!!! 17.03.09, 08:49 Troszke podniosłam się na duchu że nie tylko ja grzesze ;/ Nie wiem jak tego dokonam ale dzisiaj nie zjem zadnego słodycza ciekawe czy mi sie uda. Zastanawia mnie ten mój totalny brakmatywacji ;/. Niby z jednej strony jem wg zasad sb po czy siegam po jakiegoś zakazanego dziada ;D Może jak sie cieplej zrobi i będzie trzeba wiecej odsłonić to sie zmotywuję bardziej ;/ Odpowiedz Link
kredka07 Re: BABY!!!!! 17.03.09, 09:36 No to powodzenia dzisiaj Ania) Miałam podobnie ostatnio. Zaczynałam dzień na I fazie, a konczyłam na IV...;-P Moze tak jest przez przyzwyczajenie do diety??? Tak czy inaczej nie obijac sie dziewczyny, bo wiosna tuz tuz) Odpowiedz Link
ceres9 oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 18.03.09, 13:27 ale zescie mnie zmotywowaly tym ODSLANIANIEM WIECEJ;/a ja taki slon lece po zakupy i rozpoczytam jutro na 100% buuuuuuu musze dac rade ania ratuj;/ Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 18.03.09, 13:56 Ceres My to się obie nawzajem tak ratujemy, że już nie raz byłyśmy o krok od zatoniecia ;p ;* Nas to chyba jakiś tankowiec jest w stanie uratować ;D hihih A tak na serio.... u mnie z każdym dniem coraz lepiej - tzn. każdego dnia jem mniej słodkiego ( hehe ładnym mi sukces ;/ naprawde jest się czym chwalić) Wpisze sobie dzisiejsze menu a co 6.30 - 150 g chudego białego serka z 2-3 łyżeczkami jogurtu naturalnego i 2 rzodkiewkami 8 - 2 cukierki czekoladowe ;/ 11 - jogurt naturalny 14 (tzn. przed chwilką skończyłam) grejpfrut 17 - 2 kawałeczki piersi z indyka + jakas surówka (te kawałki sa takie malenki, że w sumie dają może połowe piersi z kurczaka) nom tyle zaplanowałam a reszte nieplanowana wpisze wieczorem, no chyba ze już nic nie zjem O 15 mam fitnesik w pracy to sobie troszke poskacze. Koniecznie muszę zacząć ćwiczyć!!! W tamtym roku wazyłam mniej wiecej tyle samo (mogła być różnica 1-2 kg) a wygladałam zdecydowanie szczuplej i czułam sie szczuplej a to dlatego że dużo ćwiczyła. Trzeba do tego wrócić ale to już po świętach jak skończe angielski - bede miała wiecej czasu. ehhhhhhhhhhhh ale sie opisałam ;D Buźka dla wszystkich Odpowiedz Link
ceres9 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 19.03.09, 12:42 hyhy i tankowiec by zatonal pod naszym wplywem ale od dzis grzecznie obiecuje nic nIE topic!;P na sniadanko bylo troche bialego chudego serka z papryka teraz zjadlam fileta z makreli i ogorka hm potem nie wiem pewnie standard jakis jogurt naturalny.. tez sie za cw biore dzisiaj ide na AEROBIK pierwszy raz od ho,ho nie pamietam a z ta wiosna to sie moje kochane troche pospieszylyscie,u mnie w lublinie snieg za oknem a ja sobie siedze pod kocykiem i kawke pije cepla;]miodzio szkoda tylko ze czekolady ne moge;p no ale cos za cos jak przylezie w koncu ta wiosna to bedzie co odkrywac mam nadzieje jak widzicie silnie zmotywowana jestem z tej motrywacji tak peplam ze mnie czytac pewno nie idzie no nic ide ogladac jakies krotkie fryzury w necie,mam ochote sie sciac tak ze mnie wlasna mama nie pozna;] BUZKAogromniasta;] Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 19.03.09, 16:22 Kurde no nie moge z tymi słodyczami - dzisiaj: delicja i 2 jajeczka takie malutkie ;/ 6 - sałatka z tuńczyka (2-3 łyżki) 11 - serek wiejski 14.30 - kiełbaska z indyka i narazie tyle. Co do zimy to u mnie w Kielcach jest dzisiaj fatalnie - co chwile śnieg pada ;/. Wogóle dzisiaj sie czuje strasznie zmęczona i nie poszłam na angielski i czuje sie jak leń buuuuuuuuuuuuuu gdzie ta wiosna??!! Ceres odważna jesteś . Ja od x lat miałam długie blond i ostatnio stwierdziłam ze sobie zrobie kasztanowe i juz nie moge sie doczekać wizyty u fryzjera zeby znów blond zrobic. No ale oczywiście nie odwodze Cie od pomysłu, Ty pewnie pieknie bedzie wyglądać. Iwonka, Kredka a Wy jakieś wiosenne zmiany planujecie?? Odpowiedz Link
kredka07 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 20.03.09, 18:45 U mnie bez wiekszych zmian. Pozostaje przy blondzie, pomysle tylko o nowej fryzurce Najchetniej zmienilabym u siebie rozmiar swoich ubrań, na mniejszy..., ale nad tym stale pracuje;-P Jestem dzisiaj totalnie padnieta, a jeszcze jutro czeka mnie zjazd w Lublinie i wieczorne weekendowe pokusy... Pozdrowienia z Rzeszowa Odpowiedz Link
iwonas80 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 21.03.09, 08:32 Witam , aaa u mnie też troszkę zmian będzie, przede wszystkim dlatego że już za miesiąc rozpoczyna się ciąg imprez ( 3 wesela i 2 przyjęcia) no więc wypadałoby jakoś wyglądać...Nie uda mi się już schudnąć chociażby 5 kg do tego czasu jak sobie i Wam w styczniu obiecywałam, to stwierdziłam że zmienie wszystko inne coby piknie wyglądać ;D, włosy to podstawa oczywiście, poza tym idę na jakieś inne dziwne maseczki do kosmetyczki, poza tym solarium i inne, no i zaczęłam ćwiczyć...niech ten tłuszcz się choć rochę przemieni w mięśnie hahahah a z SB u mnie różnie..raz na wozie raz pod wozem.. no i niestety weekend się zaczął...dziś imprezka urodzinowa siostry..ehhhhhhhh Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 21.03.09, 11:27 Jak przeczytałam ten post to jakoś mi sie tak miło zrobiło i sie rozmarzyłam Super podejscie - przecież nie musisz być Iwonko na tej imprezie najszczuplejsza, wystarczy że bedziesz najpiękniejsza ;D MISS Ja własnie wróciłam z siłowni a co do diety ro tez raz na wozie raz pod wozem ;/ wczorajsze menu: 6.30 - sałatka z tuńczyka 8 - 2 ciastka LU petitki zbozowe 13 - jabłko 15.30 - sałatka z tunczyka Cos ostatnio nie mam apetytu ;/. Brakuje mi jedynie słodyczy ale to dlatego że nadciagaja trudne dni ;/. A ja tez sie wybieram w nastepnym tygodniu na solarium - od wrzesnia nie byłam. Zrobiłam sobie zimową przerwe ale trzeba juz rozpoczac sezon i swiecic opalenizna Miłej imprezki Iwonko ;* i pilnuj sie tam. Odpowiedz Link
tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 25.03.09, 13:16 ta wiosna w tym roku poki co troche chalowa zimno zimno a potem nagle sie zrobi 20 stopni, nie nawidze tak! przez ten ciagly wiatr mnie przewialo, szyja boli, biegac nie moge, generalnie licha i nedza. dobrze ze choc dietowo wracam na wlasciwa droge. znaczy trzeci dzien jedynka plus grapefruit codzniennie. troszke mi slodkiego brakuje, cola zero sie oszukuje. w tamtym tygodniu trzeciego dnia sie zlamalam i do konca tygodnia juz byla porazka, zjadlam w sumie chyba kilo chalwy!na szczescie ruchu sproro, bo tydzien skakania po krzeslach drabinach, przenoszenie gratow, przestawianie mebli, porzadki czyli remont mieszkania, potem porzadki na dzialce. i codziennie troche pocwicze w domu, nogi szczegolnie. trzymcie sie babiszony kochane Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 25.03.09, 13:46 Olaboga Tripcafe !!! Na temat "wiosny" nie wypowiadam się!!! Ja przez brak słońca jakas depresje mam chyba!! Wszystko mnie wkurza, wnerwia i sama nie wiem dlaczego. Moze mam tez tak przed okresem ale ostatni tydzien jakis taki kijowy był. Co do mojej diety to troche marnie bo codziennie cos słodkiego jem i nie moge zaczac i a bardzo bym chciała. Marzy mi sie schudnac choc troszke do swiat. Zastanawiam sie czy nie zaczac 1 w piatek ;/. Dzisiaj po pracy ma fitnesik to sie troszke poruszam. Generalnie mam doła Odpowiedz Link
tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 26.03.09, 22:18 cheer up! u mnie tez generalnie chu.... z grzybnią, nastroj do kitu, ale musi sie poprawic. Lepsze dni na pewno przyjda. Zaczynanie 1 w piatek to glupi pomysl , caly weekend bedziesz cierpiec albo miec wyrzuty sumienia jak jakies nieoczekiwane piwko czy pizzucha wyskoczy, poczekaj do poniedzialku Ja dzis zgrzeszylam z kawaleczkiem chalwy, ale sie nie zamartwiam. pyszna byla i pobiegac poszlam, mam nadzieje, ze mnie znow nie przewialo a reszta co? spia? snieg zasypal? wiatr gdzies wywial? pozdr ps.na 1 mozna selera, takiego okraglego, nie naciowego, jesc?? Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 27.03.09, 09:55 chyba masz jednak racje Tripcafe z tym piatkiem - piatek zły poczatek. Zaczynam od niedzieli lub poniedziałku. Mam jeszcze 2 grejpfruty i jabłko to akurat zjem do poniedziałku i juz nie kupuje. Wczoraj poszłam na solarium i przy okazji zobaczyłam nowy klub fitness - tzn. nie taki nowy bo juz rok jest ale napoczatku były ceny z kosmosu. Jak zobaczyłam wyposazenie to mi szczena opadła ;D. I w zwiazku z tym postanowilam wrócić do intensywnych cwiczen równiez od poniedziałku. Tak bedzie od poniedziałku wygladał mój tydzień treningowy poniedziałek - cardio + siłownia środa - fitness w pracy (czyli step + ćwiczenia) czwartek - pilates sobota - siłownia w pracy ( nieco gorsza niz w klubie ;/) I choćby mnie miały drzwi scisnac to wytrzymam 2 tygodnie (czyli do swiat) na I !!!!!!!!!!!!!!!! Czy któraś ma ochote pomeczyc sie ze mna na I?? Odpowiedz Link
iwonas80 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 11:32 cześć laseczki!! co tam u Was? ) ucichło bo tak zajęte, czy dlatego że z dietowania nici? Bo u mnie standardowo - waga stoi w miejscu..Zaczęłam sie rozglądać za sukienka na wesele siostry iiii tragedia... wszystkie które mi sie podobają sa za małe o co najmniej 1 rozmiar! szok... a w tych pozostałych wyglądam obleśnie, jestem załamana ( Odpowiedz Link
tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 21:17 z okazji wijosny przenoslysmy sie do nowego watku ( cos ze wiosna, szczuplejsze, piekniejsze, nie pamietam ) Odpowiedz Link
ania838 Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 03.04.09, 21:47 Iwonka - zapraszamy do nowego, wiosennego, szczuplejszego wątku Odpowiedz Link
tripcafe Re: oh boze, no wlasnie, ta wiosna;/ 04.04.09, 01:01 ... w ktorym wieczorami podgryzamy chalwe i marcepana, zapiajac wszystko Desperados Odpowiedz Link
marek338 Re: jak po swietach "STARA EKIPO"?:DDD 10.11.22, 17:29 Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie urodziny mojego synka skorzystałem z oferty producenta waty cukrowej - candybike.com.pl , gdzie zamówiłem kilka pojemników słodyczy. Uważam, że oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedz Link