transilvania
18.01.07, 12:50
Czy ktos z osób mieszkających na stałe w Rumunii orientuje sie, jak teraz
wyglada sprawa obywatelstwa rumunskiego? slyszalam w radiu, ze osoby z innych
krajów Unii, które są na stałe w Rumunii od co najmniej roku mogą się starac o
obywatelstwo. czy ktos z was w ogole wie, jak to wyglada? czy zdaje sie jakis
egzamin, czy długo się czeka, czy trzeba za to placic? i jak po wejsciu do
Unii wyglada teraz sprawa pozwolenia na pobyt? czy jesli sie nie zdecyduje na
obywatelstwo to musze sie starac o przedłuzanie karty pobytu tymczasowego?