wislok1 26.03.04, 14:33 Zostow w spokoju familie Brónka. To już ni ma śmiyszne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hepik1 Re: Wislok 26.03.04, 15:30 Śmieszne to już to nie jest dawno.Ja nie stoję pod oknem Bronka nasłuchując ,czy i kto wrzeszczy,a potem rozgłaszając to przy pomocy forum.Przytoczyłem wiersz własny poety.I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Hepik 26.03.04, 19:58 Po prowdzie to niy jest tyż zgodne z regulaminym forum, tym bardzi, że wszyscy tukej wiedziom, że hepik niy mo moji zgody na "podkrodanie" mi fraszek. Oj admini, admini. Odpowiedz Link Zgłoś
lech_niedzielski Re: Hepik 29.03.04, 22:59 Ryzyko pomyłki I grom z jasnego nieba, nie zawsze trafi kogo trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Hepik 31.03.04, 20:39 Hepik ciyngym coś "nadaje" Łon mi richtig wiela pszaje. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=11670585&a=11689814 Odpowiedz Link Zgłoś
lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 22:33 Zawiść Hepika Niejednego karła Własna małość zżarła. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Hepik 31.03.04, 23:00 Pewno prowda we tym - zowiść Idzie se to tukej dowiyść. Odpowiedz Link Zgłoś
lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 23:00 Hepik Chce być szczery? A ma wariackie papiery?! Odpowiedz Link Zgłoś
lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 23:12 Szumi Hepika drętwa mowa Jak muszla klozetowa... Odpowiedz Link Zgłoś
godula5 Re: Hepik 30.03.05, 11:54 Co na tym forum kiedyś się działo? Dużo tych wątków było, czy mało? Żal mi Hepika Aż tak go tykać? Z rąk Niedzielskiego wyszedło on cało? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Hepik 13.03.06, 22:34 Ciyngym tukej posty tnie Cynzurować mu sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś