26.03.04, 14:33
Zostow w spokoju familie Brónka.
To już ni ma śmiyszne
Obserwuj wątek
    • hepik1 Re: Wislok 26.03.04, 15:30
      Śmieszne to już to nie jest dawno.Ja nie stoję pod oknem Bronka nasłuchując ,czy
      i kto wrzeszczy,a potem rozgłaszając to przy pomocy forum.Przytoczyłem wiersz
      własny poety.I tyle.
    • broneknotgeld Re: Hepik 26.03.04, 19:58
      Po prowdzie to niy jest tyż zgodne z regulaminym forum, tym bardzi, że wszyscy
      tukej wiedziom, że hepik niy mo moji zgody na "podkrodanie" mi fraszek.
      Oj admini, admini.
      • lech_niedzielski Re: Hepik 29.03.04, 22:59
        Ryzyko pomyłki

        I grom z jasnego nieba,
        nie zawsze trafi kogo trzeba.
        • lech_niedzielski Re: Hepik 29.03.04, 23:14
          Opinia

          Najkrótsza opinia:
          - świnia.
          • broneknotgeld Re: Hepik 31.03.04, 20:39
            Hepik ciyngym coś "nadaje"
            Łon mi richtig wiela pszaje.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=11670585&a=11689814
            • lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 22:33
              Zawiść Hepika

              Niejednego karła
              Własna małość zżarła.
              • broneknotgeld Re: Hepik 31.03.04, 23:00
                Pewno prowda we tym - zowiść
                Idzie se to tukej dowiyść.
              • lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 23:00
                Hepik

                Chce być szczery?
                A ma wariackie papiery?!
                • lech_niedzielski Re: Hepik 31.03.04, 23:12
                  Szumi Hepika drętwa mowa
                  Jak muszla klozetowa...
                  • godula5 Re: Hepik 30.03.05, 11:54
                    Co na tym forum kiedyś się działo?
                    Dużo tych wątków było, czy mało?
                    Żal mi Hepika
                    Aż tak go tykać?
                    Z rąk Niedzielskiego wyszedło on cało?
                    • broneknotgeld Re: Hepik 13.03.06, 22:34
                      Ciyngym tukej posty tnie
                      Cynzurować mu sie chce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka