05.01.08, 14:07
www.rudaslaska.com.pl/433418_200274_informacje_informacja_ruda_slaska.html
Obserwuj wątek
    • w36 Re: Super :) 12.01.08, 16:53
      sercisko napisała:

      > www.rudaslaska.com.pl/433418_200274_informacje_informacja_ruda_slaska.html


      Jak już jesteśmy w temacie.
      Na stronie posła PO z Tarnowskich Gór:

      www.glogowski.net/polityczna.htm

      przeczytałem bardzo ciekawe też dla Rudzian zdanie:

      " Przełom stuleci to nie był zbyt dobry czas dla mojego rodzinnego miasta -
      Tarnowskich Gór. Niemądre inwestycje (m.in. budowa Parku Wodnego, przy której
      miało miejsce wiele nieprawidłowości znajdujących już finał w sądzie)"


      No i tak sobie myślę, czy ta nowa rudzka siedziba zdąży na "obsługę" afery Oti i
      czy wiadome osoby będą miały okazję delektować się tą architekturą od środka?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka