sercisko 05.01.08, 14:07 www.rudaslaska.com.pl/433418_200274_informacje_informacja_ruda_slaska.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w36 Re: Super :) 12.01.08, 16:53 sercisko napisała: > www.rudaslaska.com.pl/433418_200274_informacje_informacja_ruda_slaska.html Jak już jesteśmy w temacie. Na stronie posła PO z Tarnowskich Gór: www.glogowski.net/polityczna.htm przeczytałem bardzo ciekawe też dla Rudzian zdanie: " Przełom stuleci to nie był zbyt dobry czas dla mojego rodzinnego miasta - Tarnowskich Gór. Niemądre inwestycje (m.in. budowa Parku Wodnego, przy której miało miejsce wiele nieprawidłowości znajdujących już finał w sądzie)" No i tak sobie myślę, czy ta nowa rudzka siedziba zdąży na "obsługę" afery Oti i czy wiadome osoby będą miały okazję delektować się tą architekturą od środka? Odpowiedz Link Zgłoś