Dodaj do ulubionych

Naszo Rada Miejsko

25.12.03, 10:29
Możno to poleci piyknie
Wyny wszyskim w tym wystyknie.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Dieta radnego w Polsce 25.12.03, 10:30
      Moj pomysł

      Dieta mo być maksymalno
      Jako płaca minimalno.
      • jojo_1 Re: Dieta radnego w Polsce 18.01.04, 18:40
        broneknotgeld napisał:

        > Moj pomysł
        >
        > Dieta mo być maksymalno
        > Jako płaca minimalno.

        Tymat gryfny-czy jo wiym,
        by podpisać sie pod tym.
        Może jak wieczerzo zjym.
        To tu wyśla jakiś rym.

        Bo jak polok głodny jest ,
        to już przeca kożdy wiy.
        Że wywijo wtedy fest.
        I jest zawsze bardzo zły!
        • broneknotgeld Re: Dieta radnego w Polsce 30.01.04, 07:55
          Pomyśl se jednak - armijo ludzi
          Co ciśnie na to by państwo budzić
          -Dzwigać zarobek - tyn minimalny
          To niy jest pomysł wcale "banalny".
        • lukrata Re: Dieta radnego w Polsce 01.06.07, 22:01
          jo pieknie pisać rymów nie umiem
          wiec powiem Wam czystą prozą
          NIECH RADNI SWÓJ MANDAT ZŁOŻĄ

          po co kasiora im dowają
          przeca na komisjach głosu nie mają
          sami odezwać się boją
          przeca nie bydą się narażać Stani
          i tym sposobem wszystko jest do Bani

    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 18.01.04, 10:46
      Handlowo wycieczka radnych

      Mondrość kupić chcom w Zakopcu - dobrze że niy w Australyji
      Przipomino mi sie ktosik ze "zarzondu familiji".


      Mondrość

      To we Rudzie jeji niy ma?
      Łoj! -To przeca inkszy tymat.
      • lernest Re: Naszo Rada Miejsko 18.01.04, 18:26
        Bronek !
        Po co znowu wypuszczasz?
        Przed chwilą przytaczałeś coś ze płonącej stodoły i mówiłeś o zawiści.
        W tej Radzie są różni ludzie ale zostali wybrani przez mieszkańców i musimy to
        uszanować.Za te oszczędności z tych diet co proponujesz to nie wybrukujesz
        nawet paru metrów chodnika,nie załatasz dziury na dachu,nie wybudujesz ani
        jednego mieszkania.Nie wystarczy nawet na usuwanie zniszczeń po graficiarzach i
        innych skur..... ,którzy demolują,niszczą i rozkradają nasze miasto!Więc
        zostawmy ten tani populizm a wybierajmy w przyszłości tylko ludzi tego wartych.
        Nie wybierajmy zatem politykierów,nieudaczników,tępaków i kombinatorów czyli
        takich ,którzy będą zawsze chodzili pod płaszczykiem samorządowca za swoimi
        interesami.

        Ale temat chwytliwy
        • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 19.01.04, 15:33
          Mandat radnego

          Mandat w Radzie niy profitym
          To jest przeca służba przi tym
          By sie w mieście dobrze dzioło
          Szkryfna - służba niywesoło

          Sami jednak tego chcieli
          Służyć naszy rudzki szteli
          Tako wszyskim nom godali
          Yno bez to go dostali.
          • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 20.01.04, 22:43
            Ło wiedza sie wzbogaciyli
            Z diety za nia zapłaciyli?
            • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.01.04, 18:52
              Łoni miastu? -Miasto im?
              Kajsik prowda jest we tym.
              • jojo_1 Re: Naszo Rada Miejsko 22.01.04, 00:50
                Jak dekel je słaby to i ta dieta na kształcynie niy pomoże.Beztoż som tacy co
                wolom wypić.
                • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 22.01.04, 07:56
                  Piyknie ci sie skojarzyło
                  Dyć jo niy wiym jako było
                  Po nauka - to przijmuja
                  I se posty swoje suja.
                  • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 14:17
                    Niy chcom szkolić se we Rudzie?
                    W Zakopanym lepi pódzie!
                    • hepik1 Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 14:59
                      Przeca mogli na Kanary
                      albo inne jakie Baleary
                      • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 22:16
                        Widać wielke to patrioty
                        Zagranica - dyć gupoty!
                        • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 25.01.04, 22:20
                          Po co starali sie ło mandat?

                          Pewnie pedzieli wyborcom w łoczy:
                          - "By uczyć sie kosztym miasta"
                          - "By swoje dobro mieć wiela w zocy"
                          Pewnie pedzieli i basta.
                          • lernest Re: Naszo Rada Miejsko 01.02.04, 16:55
                            Ponieważ staram się być wszędobylski to zaciągnąłem języka i w tej sprawie.
                            Muszę tutaj panów radnych wząć w obronę bo faktycznie byli na szkoleniu i to w
                            różnych branżach. Na skokach nie zostali a firma ,która organizuje takie
                            szkolenia nie robi tego od wczoraj lecz od ładnych kilku lat.To jest Zachodnie
                            Centrum Organizacji,firma dosyć przez samorządy wzięta bo dysponują bardzo
                            dobrymi wykładowcami.A ponieważ ja uważam ,że radni nie mogą byż głąbami lecz
                            ludźmi wykształconymi (elektryków, ślusarzy i spawaczy potrzeba gdzie indziej!)
                            to mając teraz inną wiedzę na ten temat szanownych radnych nie potępiam ich bo
                            nie ma za co.To znowu była tania sensacja tak jak obecnie przypuszczam ,że jest
                            z Elsatem i prezydentem Stanią.
                            • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 01.02.04, 19:35
                              Miasto diety wielke płaci
                              Czamu na szkolynie traci
                              Mie sie ciyngym to wydowo
                              Że to jednak niy jest zdrowo

                              Trza by kurs łodpisać z diety
                              Tela - chyba to wystyknie
                              Możno powiy ktoś - "Ło rety"!
                              A jo szkryfna wtedy - piyknie.
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 04.04.04, 10:02
      Hasło radnego J. Wyciślika

      "W czystych szułach do Europy"
      W Radzie som ambitne chopy
      Możno w czyrwcu zasztartuje
      Jak już piykne hasła suje.
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 02.06.04, 13:09
      Przewodniczoncy RM

      Pewnikym urlop terozki biere
      Jak do tyj Unii chyńci mo szczere
      Pódzie śladami łon Domżalskiego
      Czy niy mo w zocy doświadczyń jego?
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 25.07.04, 16:35
      Kurde - we wrześniu zaś lejant bydzie
      Larmo skiż płatu na nowo "przidzie".
      • jojo_1 Re: Naszo Rada Miejsko 26.07.04, 20:54
        A wszystkim winne w UM urzyndniki,
        To łoni wymyślajom te wszelke byki.
        Potym je prezydentowi podsuwajom,
        A łon to Radzie, raja za rajom.
        A my, co momy z tego wszystkiego?
        Kupa zgorszynio ,fest śmierdzącego.
        Już mi sie hepie tak teroz z tego
        że potym niy wypij ,panie kolego?
        • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 26.07.04, 21:19
          No toż se "Zdrowie Rady" tyż gruchna
          Możno do września jeszcze niy spuchna.
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 10.09.04, 07:50
      A co na to Rada Miejsko?

      Ponoć po wakacjach zaś tyn płat w miyszkaniach
      Bydzie "na tapecie" - tako prawioł Stania
      No toż sie dożyło - zoglondom we koło
      "Kaj jest ta tapeta?" - Ktosik w duszy woło.
      • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 22.09.04, 13:20
        Radnym wakacje sie już skończyły
        Czy tyn płat bydzie na jejich siyły?
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.08.05, 12:29
      Myśleć latoś trza już fest
      By pokozać jakiś gest
      Coś co profit niby do
      Dobrodziejow Ruda mo?!
      • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 15.02.06, 21:30
        Już welunkym blyszczy sztela
        Miesionc w miesionc wiyncy szwongu
        Dyć to jeszcze małowiela
        Czy popuści na dichtongu?
        • brynio5 Re: Naszo Rada Miejsko 03.09.06, 22:23
          A czy taki zawodnik jak Marek Pejas jest dobrym radnym?
          • stefan_st Re: Naszo Rada Miejsko 04.09.06, 07:04
            brynio5 napisał:

            > A czy taki zawodnik jak Marek Pejas jest dobrym radnym?

            Przecież wszyscy rudzcy radni są dobrzy, szczególnie Pan Marek Pejas. To
            potwierdzą na pewno na Bykowinie. Popytaj w knajpach, tam są najbardziej
            zorientowani...
            Czy Pejas w tym roku też startuje? a jeśli tak to skąd
            Stefan_St.
    • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.11.06, 17:40
      Była staro - momy nowo
      Abo mi sie yno zdowo?
      • rafalprencel Re: Naszo Rada Miejsko 22.11.06, 01:00
        no kilku nowych jest:) z Bykowiny i Kochłowic to aż 2:) nie wiem jak z innych
        dzielnic.
        • jozefosmenda Re: Naszo Rada Miejsko 04.01.07, 17:31
          Gdzie indziej mamy tak:
          miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3827677.html
          A MY to co?
          Od macochy?
          A my se w skupieniu do Zakopca na szkolenie fruuuuu ................. ?
          • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 04.01.07, 18:27
            Dobro rada na frasunek
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=23395906&v=2&s=0
            Trza giżycki brać kerunek.
            • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 30.05.07, 22:21
              Coś se zdo że niy chyciyło
              Przeca piyknie by to było.
              • jozefosmenda Re: Naszo Rada Miejsko 30.05.07, 22:36
                Jutro Bronku walczymy na sesji począwszy od godz.10.00
                Oczywiście będzie też i mowa o pływaniu.
                Zanosi się dobrze bo mamy tam w tym pływaniu niewątpliwego mistrza świata!
                • broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 31.05.07, 16:49
                  Ech, za dugo żech był we robocie.
                  Toż "woda" już była wylono.
    • rudy107 Re: Naszo Rada Miejsko 30.05.07, 22:59
      i w wodolejstwie też.
      • brynio5 Re: Naszo Rada Miejsko 02.06.07, 00:38
        No i złotko jest chocia druzyna lipno.
        Ale według zasady "kupą mości panowie" zaś sie udało!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka