broneknotgeld 25.12.03, 10:29 Możno to poleci piyknie Wyny wszyskim w tym wystyknie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Dieta radnego w Polsce 25.12.03, 10:30 Moj pomysł Dieta mo być maksymalno Jako płaca minimalno. Odpowiedz Link Zgłoś
jojo_1 Re: Dieta radnego w Polsce 18.01.04, 18:40 broneknotgeld napisał: > Moj pomysł > > Dieta mo być maksymalno > Jako płaca minimalno. Tymat gryfny-czy jo wiym, by podpisać sie pod tym. Może jak wieczerzo zjym. To tu wyśla jakiś rym. Bo jak polok głodny jest , to już przeca kożdy wiy. Że wywijo wtedy fest. I jest zawsze bardzo zły! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Dieta radnego w Polsce 30.01.04, 07:55 Pomyśl se jednak - armijo ludzi Co ciśnie na to by państwo budzić -Dzwigać zarobek - tyn minimalny To niy jest pomysł wcale "banalny". Odpowiedz Link Zgłoś
lukrata Re: Dieta radnego w Polsce 01.06.07, 22:01 jo pieknie pisać rymów nie umiem wiec powiem Wam czystą prozą NIECH RADNI SWÓJ MANDAT ZŁOŻĄ po co kasiora im dowają przeca na komisjach głosu nie mają sami odezwać się boją przeca nie bydą się narażać Stani i tym sposobem wszystko jest do Bani Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 18.01.04, 10:46 Handlowo wycieczka radnych Mondrość kupić chcom w Zakopcu - dobrze że niy w Australyji Przipomino mi sie ktosik ze "zarzondu familiji". Mondrość To we Rudzie jeji niy ma? Łoj! -To przeca inkszy tymat. Odpowiedz Link Zgłoś
lernest Re: Naszo Rada Miejsko 18.01.04, 18:26 Bronek ! Po co znowu wypuszczasz? Przed chwilą przytaczałeś coś ze płonącej stodoły i mówiłeś o zawiści. W tej Radzie są różni ludzie ale zostali wybrani przez mieszkańców i musimy to uszanować.Za te oszczędności z tych diet co proponujesz to nie wybrukujesz nawet paru metrów chodnika,nie załatasz dziury na dachu,nie wybudujesz ani jednego mieszkania.Nie wystarczy nawet na usuwanie zniszczeń po graficiarzach i innych skur..... ,którzy demolują,niszczą i rozkradają nasze miasto!Więc zostawmy ten tani populizm a wybierajmy w przyszłości tylko ludzi tego wartych. Nie wybierajmy zatem politykierów,nieudaczników,tępaków i kombinatorów czyli takich ,którzy będą zawsze chodzili pod płaszczykiem samorządowca za swoimi interesami. Ale temat chwytliwy Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 19.01.04, 15:33 Mandat radnego Mandat w Radzie niy profitym To jest przeca służba przi tym By sie w mieście dobrze dzioło Szkryfna - służba niywesoło Sami jednak tego chcieli Służyć naszy rudzki szteli Tako wszyskim nom godali Yno bez to go dostali. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 20.01.04, 22:43 Ło wiedza sie wzbogaciyli Z diety za nia zapłaciyli? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.01.04, 18:52 Łoni miastu? -Miasto im? Kajsik prowda jest we tym. Odpowiedz Link Zgłoś
jojo_1 Re: Naszo Rada Miejsko 22.01.04, 00:50 Jak dekel je słaby to i ta dieta na kształcynie niy pomoże.Beztoż som tacy co wolom wypić. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 22.01.04, 07:56 Piyknie ci sie skojarzyło Dyć jo niy wiym jako było Po nauka - to przijmuja I se posty swoje suja. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 14:17 Niy chcom szkolić se we Rudzie? W Zakopanym lepi pódzie! Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 14:59 Przeca mogli na Kanary albo inne jakie Baleary Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 24.01.04, 22:16 Widać wielke to patrioty Zagranica - dyć gupoty! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 25.01.04, 22:20 Po co starali sie ło mandat? Pewnie pedzieli wyborcom w łoczy: - "By uczyć sie kosztym miasta" - "By swoje dobro mieć wiela w zocy" Pewnie pedzieli i basta. Odpowiedz Link Zgłoś
lernest Re: Naszo Rada Miejsko 01.02.04, 16:55 Ponieważ staram się być wszędobylski to zaciągnąłem języka i w tej sprawie. Muszę tutaj panów radnych wząć w obronę bo faktycznie byli na szkoleniu i to w różnych branżach. Na skokach nie zostali a firma ,która organizuje takie szkolenia nie robi tego od wczoraj lecz od ładnych kilku lat.To jest Zachodnie Centrum Organizacji,firma dosyć przez samorządy wzięta bo dysponują bardzo dobrymi wykładowcami.A ponieważ ja uważam ,że radni nie mogą byż głąbami lecz ludźmi wykształconymi (elektryków, ślusarzy i spawaczy potrzeba gdzie indziej!) to mając teraz inną wiedzę na ten temat szanownych radnych nie potępiam ich bo nie ma za co.To znowu była tania sensacja tak jak obecnie przypuszczam ,że jest z Elsatem i prezydentem Stanią. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 01.02.04, 19:35 Miasto diety wielke płaci Czamu na szkolynie traci Mie sie ciyngym to wydowo Że to jednak niy jest zdrowo Trza by kurs łodpisać z diety Tela - chyba to wystyknie Możno powiy ktoś - "Ło rety"! A jo szkryfna wtedy - piyknie. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 04.04.04, 10:02 Hasło radnego J. Wyciślika "W czystych szułach do Europy" W Radzie som ambitne chopy Możno w czyrwcu zasztartuje Jak już piykne hasła suje. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 02.06.04, 13:09 Przewodniczoncy RM Pewnikym urlop terozki biere Jak do tyj Unii chyńci mo szczere Pódzie śladami łon Domżalskiego Czy niy mo w zocy doświadczyń jego? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 25.07.04, 16:35 Kurde - we wrześniu zaś lejant bydzie Larmo skiż płatu na nowo "przidzie". Odpowiedz Link Zgłoś
jojo_1 Re: Naszo Rada Miejsko 26.07.04, 20:54 A wszystkim winne w UM urzyndniki, To łoni wymyślajom te wszelke byki. Potym je prezydentowi podsuwajom, A łon to Radzie, raja za rajom. A my, co momy z tego wszystkiego? Kupa zgorszynio ,fest śmierdzącego. Już mi sie hepie tak teroz z tego że potym niy wypij ,panie kolego? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 26.07.04, 21:19 No toż se "Zdrowie Rady" tyż gruchna Możno do września jeszcze niy spuchna. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 10.09.04, 07:50 A co na to Rada Miejsko? Ponoć po wakacjach zaś tyn płat w miyszkaniach Bydzie "na tapecie" - tako prawioł Stania No toż sie dożyło - zoglondom we koło "Kaj jest ta tapeta?" - Ktosik w duszy woło. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 22.09.04, 13:20 Radnym wakacje sie już skończyły Czy tyn płat bydzie na jejich siyły? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.08.05, 12:29 Myśleć latoś trza już fest By pokozać jakiś gest Coś co profit niby do Dobrodziejow Ruda mo?! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 15.02.06, 21:30 Już welunkym blyszczy sztela Miesionc w miesionc wiyncy szwongu Dyć to jeszcze małowiela Czy popuści na dichtongu? Odpowiedz Link Zgłoś
brynio5 Re: Naszo Rada Miejsko 03.09.06, 22:23 A czy taki zawodnik jak Marek Pejas jest dobrym radnym? Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_st Re: Naszo Rada Miejsko 04.09.06, 07:04 brynio5 napisał: > A czy taki zawodnik jak Marek Pejas jest dobrym radnym? Przecież wszyscy rudzcy radni są dobrzy, szczególnie Pan Marek Pejas. To potwierdzą na pewno na Bykowinie. Popytaj w knajpach, tam są najbardziej zorientowani... Czy Pejas w tym roku też startuje? a jeśli tak to skąd Stefan_St. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 21.11.06, 17:40 Była staro - momy nowo Abo mi sie yno zdowo? Odpowiedz Link Zgłoś
rafalprencel Re: Naszo Rada Miejsko 22.11.06, 01:00 no kilku nowych jest:) z Bykowiny i Kochłowic to aż 2:) nie wiem jak z innych dzielnic. Odpowiedz Link Zgłoś
jozefosmenda Re: Naszo Rada Miejsko 04.01.07, 17:31 Gdzie indziej mamy tak: miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,3827677.html A MY to co? Od macochy? A my se w skupieniu do Zakopca na szkolenie fruuuuu ................. ? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 04.01.07, 18:27 Dobro rada na frasunek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=23395906&v=2&s=0 Trza giżycki brać kerunek. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 30.05.07, 22:21 Coś se zdo że niy chyciyło Przeca piyknie by to było. Odpowiedz Link Zgłoś
jozefosmenda Re: Naszo Rada Miejsko 30.05.07, 22:36 Jutro Bronku walczymy na sesji począwszy od godz.10.00 Oczywiście będzie też i mowa o pływaniu. Zanosi się dobrze bo mamy tam w tym pływaniu niewątpliwego mistrza świata! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Naszo Rada Miejsko 31.05.07, 16:49 Ech, za dugo żech był we robocie. Toż "woda" już była wylono. Odpowiedz Link Zgłoś
brynio5 Re: Naszo Rada Miejsko 02.06.07, 00:38 No i złotko jest chocia druzyna lipno. Ale według zasady "kupą mości panowie" zaś sie udało! Odpowiedz Link Zgłoś