Dodaj do ulubionych

usługi kamieniarskie

28.03.11, 21:36
Gdzie w Siedlcach lub w okolicach można zrobić nagrobek w dobrej cenie ?
Obserwuj wątek
    • dymek1979 Re: usługi kamieniarskie 28.03.11, 21:58
      Pod każdym cmentarzem są takie usługi.
      Na Janowskiej przy wjeździe pierwszym jest Granit, ma spory wybór.
      • kublisia Re: usługi kamieniarskie 29.03.11, 14:53
        Ze są przy cmentarzach to wiem i wiem też, że ceny mają wyższe niż w innych miejscach. Dlatego właśnie pytam o sprawdzone firmy niekoniecznie w Siedlcach.
        • drizzt1223 Re: usługi kamieniarskie 29.03.11, 19:50
          A przy kościele Ducha św patrzyłaś? Podobno tam jest całkiem nieźle po względem i ceny i wykonania. podobno bo osobiście jeszcze nie korzystałam jeszcze z tego typu usług:D (dokładnie to jest ul Brzeska ale nie wiem ile- wiem że przez płot z kościołem)
      • kamien_z_malopolski Re: usługi kamieniarskie 11.07.13, 16:22
        Warto sprawdzić www.kamieniarz3d.pl i zapytać pobliskiego kamieniarza o projekty indywidualne nagrobków w 3D.
    • verena0 Re: usługi kamieniarskie 28.03.11, 23:20
      Akurat jestem w temacie i proponuję wybrać się do Łosic do p. Olędzkiego, wychodzi taniej niż w Siedlcach.
    • donvito52 Re: usługi kamieniarskie 30.03.11, 21:06
      Z czystym sumieniem polecę firmę Bazalt z Warszawskiej koło Intercars.
      Dwa lata temu zrobił pomnik/nagrobek za 5tys. bezproblemowo. W sumie zamówiłem, odebrałem. Co ciekawe, w ogóle nie upominał się o pieniądze. Ja zwyczajnie zapomniałem ( o długach jakoś łatwo się zapomina ;-)).
      Przypomniałem sobie po kliku miesiącach, kilku konkretnych 4-6. Zadzwoniłem z "pretensjami" czemu nie przypomniał a gość ... aaa ... pomyślałem że Pan chwilowo nie ma pieniędzy, więc nie upominałem się ... Rozbroił mnie tym tekstem kompletnie.
      Robota wykonana szybko, sprawnie i konkretnie.
      I ... ostrzegam przed "fachowcem" z Piaskowej. Pierw tata z nim rozmawiał i w między czasie stary pomnik uległ uszkodzeniu. "Fachowiec" twierdził że "gazy rozsadziły". A ja myślę że facet chciał wywrzeć presję co by szybciej się zdecydować.
      Jak wspomniałem o ty że "gazach" gościowi z Bazaltu ten tylko pod wąsem się uśmiechał.
    • rejaba Re: usługi kamieniarskie 31.03.11, 13:20
      polecam p. Głaska z Tuchowicza (za Łukowem)
      • kublisia Re: usługi kamieniarskie 31.03.11, 17:35
        Dziękuję wszystkim za informacje. Na pewno skorzystam.
    • amarylisek_45 Re: usługi kamieniarskie 26.07.11, 22:59
      zadzwoń do firmy MSG-Granit namiar znajdziesz na ich stronie www.msg-granit.pl
      • jozekikrystyna Re: usługi kamieniarskie 27.07.11, 13:19
        w sumie to ja też mogę polecić tą firmę MSG-Granit jest ok wygląd w porządku i cena też do zaakceptowania polecam
    • patenciarz Re: usługi kamieniarskie 28.01.12, 22:18
      Ja mogę Ci polecić firmę Gran-Pol. Wykonywała dla mnie blaty kuchenne i wykonała dobrze. W rozsądnej cenie, solidnie i co najważniejsze, w cenie był od razu montaż z dowozem. Pełen profesjonalizm, polecam.
      • pamari Re: usługi kamieniarskie 31.03.12, 16:10
        Osobiście polecam Pana z okolic Stoczka Łukowskiego tel 508 961 562; gość jest bezpośredni i nie nachalny.
    • jan0007 Re: usługi kamieniarskie 13.09.22, 08:40
      Ja mogę polecić firmę: kamieniarstwojanik.pl/kamieniarstwo_budowlane/index.html . Mają naprawdę szeroką ofertę wysokiej jakości kamieni budowlanych jak np. granitu i marmuru. Sam zamówiłem u nich granit do schodów i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka