Dodaj do ulubionych

Ciemnogród

19.11.05, 18:11
Dzisiejsze wydarzenia w Poznaniu pokazały,że w Polsce obecnie rządzi
zaściankowy obóz klerykalno-nacjonalistyczny,a samorządy i policja
już prewencyjnie mu się podporzadkowują.
Ciemny naród wybrał sobie taką moherową władzę to niech teraz ponosi
konsekwencje.
A prezydent Grobelny jest podobno z rokicio-liberalnej PO?
Obserwuj wątek
    • kropekuk Grobelnemu to powinien grozic proces karny:))) 19.11.05, 18:14
      Nie za gejow - za "biznesy" z Kulczykiem:)))
    • wanda43 Re: Ciemnogród 19.11.05, 18:15
      Calkiem jak za komuny.Wspomnienia mi wrocily.
    • madana Re: Ciemnogród 19.11.05, 18:16
      "Ciemno wszędzie, głucj wszędzie, co to będzie, co to będzie". Brawa, za uprawianie czarnowidztwa.
      A teraz pełną piersią krzyknij, dziewczynka, jaka jesteś postępowa, nowoczesna,antyklerykalna,aby nikt na tym forum nie miał wątpliwości.Potwierdzam: dziewczyna z zapałkami nowoczesną jest!
      • kropekuk A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 19.11.05, 18:17

        • madana Re: A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 19.11.05, 18:18
          Wiesz, lubię życie na prowincji, nie obrażasz mnie....poczytaj Stasiuka, prowincja ma coś w sobie magicznego:))))
          • kropekuk A KTO to jest Stasiuk? Nobel czy Booker Prize? 19.11.05, 18:19

          • po_godzinach prowincja to stan umysłu, niestety 19.11.05, 18:19
            • madana Re: prowincja to stan umysłu, niestety 19.11.05, 18:23
              A kryterium prowincjonalości sprawdzane jest wg wyborów politycznych? Wiecie co mi naprawdę przeszkadza, jak śledzę dyskusje na tym forum: zacietrzewienie, jednej i drugiej strony, takie sarmackie,nasze, polskie, które powoduje,że nie jesteśmy docenić inności ani "moherowej", ani tej bardzo nowoczesnej.
              • po_godzinach do szerokości horyzontów 19.11.05, 18:25
                • xcor [...] 20.11.05, 12:27
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • xcor [...] 20.11.05, 12:38
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • xcor czyli pedaly na pal 20.11.05, 12:40
                    a pal to szesc

                    ale dlaczego mowi sie pal to szesc czy to jakas pitagorejska aluzja stralno
                    geometryczna przemycona z ciemnogrodzkiej prehistorii ???

              • kropekuk Alez ja w pelni doceniam ten wasz SKANSEN IN SITU 19.11.05, 22:07

          • wanda43 Re: A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 19.11.05, 18:20
            Zycie na prowincji nie zwalnia z myslenia i zdrowego rozsądku.
            • madana Re: A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 19.11.05, 18:25
              "Nie ma rozpusty większej niż myślenie..."-Szymborska "Głos w sprawie pornografii", to wiersz, który każdy myślący znać powinien, polecam.
            • vvojtek29 Re: A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 19.11.05, 22:31
              A ja uwielbiam prowincje pod nazwą Prowansja. Ale tą prawdziwie wiejską z
              daleka od Avignonu.
          • szczurwa Re: A ty jestes PROWINCJA EUROPY. Na Bialorus! 20.11.05, 01:34
            Z kim Ty chcesz dyskutować, z gabrysią ?
    • h2oh55 Re: Ciemnogród 19.11.05, 22:01
      Policjant Dorn sprawił lanie tej mniejszości seksualnej.
      Sam Dorn należy do większości bo ma już trzecią żonę.
    • cyganicha75 Re: Ciemnogród 19.11.05, 23:03
      gdyby Tobie wylądowały na ramionach dwa ptaki (widziałaś film Hitchcocka?)
      i kwacząc, płaskimi dziobami groziły wydłubaniem oczu, to może też
      zapomniałabyś związków rokicko-liberalnych?
      W każdym razie zapamiętamy Grobelnemu tę chwilę słabości.
    • wlodzimierz.ilicz [...] 19.11.05, 23:06
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • po_godzinach Re: Czy nie widzisz nic poza skrajnościami ? 19.11.05, 23:09
        Państwo ma obowiązek bronić bezpieczeństwa obywateli podczas zgromadzeń.
        • wlodzimierz.ilicz Ale legalnych, legalnych razumieetsja 20.11.05, 00:52
          • po_godzinach Re: Ale legalnych, legalnych razumieetsja 20.11.05, 00:54
            Ech, ludzi korci "obywatelskie nieposłuszeństwo" czasem ...
            • wlodzimierz.ilicz Za bardzo naoglądali się starych filmów z ZOMO 20.11.05, 00:58
              rozpędzjącym pochody S.
              A tu państwo demokratyczne jakby, nie dyktatura, nawet proletariatu...
              Taka różnica.
              • po_godzinach Re: Za bardzo naoglądali się starych filmów z ZOM 20.11.05, 01:00
                Oczywiście.
                Polska jak wahadło - z jednej skrajności w drugą.
    • rysiu.z.klanu DziewczynkoKretynko Grobelny jest z PiSu czy z PO? 19.11.05, 23:09
      Następna chora na amnezje???
      • mysz_polna5 Re: DziewczynkoKretynko Grobelny jest z PiSu czy 20.11.05, 00:27
        rysiu.z.klanu napisał:

        > Następna chora na amnezje???


        Cala te nielegalna szope, zorganizowaly organizacje feministyczne i lewicowe.
        Przeciez jest to ciag dalszy FESTIWALU SZCZUCIA p-ko nowemu rzdowi.
        To, ze organizacje te UZYLY do tego pedalow, to ci albo nie zdaja sobie z tego
        sprawy, albo nie chca zdac sobie. Zalosne.



    • ossey Re: Czym przejawia sie twoja "nowoczesnosc" 20.11.05, 00:35
      Z wypowiedzi to raczej jestes jednopokoleniowa jenteligentka a tata krowom
      wycierał cycki.
      Gumniaki mysla...nie oni nie mysla.. powtarzaja bzdury których nie rozumieja..np
      obóz klerykalno-nacjonalistyczny.
    • gutek.gutek A w Ameryce murzynow bija. 20.11.05, 00:38
      We Francji samochody pala, a w Niemczech mowia, ze Polak to pijak.
    • po_godzinach o ile pamietam, byłes tam niegrzeczny) 20.11.05, 00:40
      więc nie mąć)
      • wlodzimierz.ilicz Jako W.I. jestem inteligentem i to dobrze wychowa- 20.11.05, 00:43
        nym.
        Mam złoty medal z carskiej szkoły :-)
        To pedecenzura w GW nie może wytrzymać co bardziej oczywistych argumentów
        przeciw homoanarchii.
        • po_godzinach Re: Jako W.I. jestem inteligentem i to dobrze wyc 20.11.05, 00:44
          nie, mój złoty)

          akurat Ci odpisałam i dobrze pamiętam, byłes niegrzeczny, wasze błagarodje)
          • wlodzimierz.ilicz Chyba wskazałem na prawo do ochrony przed homo 20.11.05, 00:51
            progagandą ?
            Już nie pamiętam.
            Jako wyraz uznania za kulturalną dyskusję załatwię Ci członkostwo w WKP(b) i
            możesz mi mówić towariszcz, a nawet Wołodia :-)
            Tylko nie błagorodie bo to akurat zwalczałem :-)
            • po_godzinach Re: Chyba wskazałem na prawo do ochrony przed hom 20.11.05, 00:53
              "załatwię Ci członkostwo w WKP(b) i "

              Super) jestem po krótkim Kursie)

              Wasze Naczalstwo)
              • wlodzimierz.ilicz Krótki Kurs to wymyślił Josif Wissarionowicz 20.11.05, 01:04
                by zaciemnić udział w rewolucyjnych wydarzeniach takich ludzi jak np. Liowka
                Trocki, Nikołka Bucharin, Lew Kamieniew i Griszka Zinowiew.
                Za moich czasów można sie było nawet ze mną kłócić a głosowania nie były lipą.
                Niekiedy moje wnioski ledwo przechodziły w głosowaniu w Politbiurze jak np. w
                1918 wtedy gdy zawarlismy pokój z kaizerem niemieckim.
                • po_godzinach a tak, tak 20.11.05, 01:10
                  na półce u mnie stoi. Obok Manifestu Komunistycznego i Makarenki (i Zoszczenki -
                  to o Tobie?)
                • po_godzinach profesor Ossendowski nieco inaczej to opisał ( 20.11.05, 01:17
    • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 00:41
      Jasnogrodzianie zaś hehe to ci, którym konieczna do życia jest publicznie manifestowana przez grupę pederastów informacja z kim to robią pod kołderką. Każdemy normalnemu człowiekowi taka intymna wiedza o innych nie jest potrzebna. Ci co manifestują swoją przypadłość dokładają jeszcze do tego właściwie ekshibicjonizm. Zmuszają mnie jako osobę postronną do ich oglądania.
      • po_godzinach Re: Ciemnogród 20.11.05, 00:42
        gdzie widziałes tych obnażonych?)
        • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 00:52
          W Polsce jeszcze tak drastycznie chyba nie było ale w świecie np. w Niemczech już tak. Poza tym publiczne informowanie o swoich skłonnościach seksualnych to jest swego rodzaju ekshibicjonizm.
          • po_godzinach Re: Ciemnogród 20.11.05, 00:55
            E tam, ekshibicjonizm to publiczne obnażanie narządów rodnych i tyle. Póki co,
            robią to po bramach heteroseksualni).

            Czasem ich łapią.
            • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:05
              Nie "e tam" tylko "tam".

              A jedni i drudzy jak robią to po bramach podpadają pod paragraf.
              • po_godzinach Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:11
                Onażanie tych, no ... narządów obrzydłe jest i powinno pod paragraf iść.
                Słusznie.
                • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:19
                  Onażanie tych, no ... narządów obrzydłe jest i powinno pod paragraf iść.
                  > Słusznie.

                  Publiczne oczywizda.

                  Aliści z moją żonką to lubimy się poobnażać bardzo - nie publicznie.
                  • po_godzinach Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:22
                    Publicznie?
                    Czyli na środku rynku na golasa?
                    No nie, ja tu mieszkam.
                    • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:31
                      Qrna!
                      oczy Ci się zamykają czy co. Przeca napisałem że "nie publicznie".

                      Dobra dobra. Jak by co to byś filował[ła] zza firanki.
                      • po_godzinach Re: Ciemnogród 20.11.05, 01:41
                        heh))

                        aha

                        to kamień z serca, myślałam, że postawią mi pod oknem pręgierz z golasami

                        psy by się zdenerwowały
                        • precz.z.preczem Re: Ciemnogród 20.11.05, 13:01
                          > psy by się zdenerwowały

                          No nie wiem. Miały by co przekąsić - może.
                        • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 13:06
                          Przy pozytywnej reakcji na Ciebie takiego skazańca miałabyś na czym powiesiś siatkę z zakupami, żeby podciągnąć rajstopy.
                          :)
                • kum.z.antalowki Obnażanie w taki ziąb? To kogoś rajcuje? Naprawdę? 20.11.05, 01:45
                  BTW.
                  Kiedyś, (jeszcze za MO) mówili, że czarne pałki są do bicia księży, a białe do
                  bicia niewidomych... Jakiego koloru wydano dziś "środki przymusu
                  bezpośredniego" w Poznaniu? Różowe? Tęczowe? W ciapki?
                  Dziś podobno stosowano wleczenie do "suk" po bruku (szczególnie zalecane wobec
                  niepełnosprawnych)...
                  Czy zgodnie z inną tradycją, oficjalnie potępianą (ale w różnych miastach,
                  m.in. w łodzi i Poznaniu kultywowaną "przez pomyłkę") - na akcje przeciwko
                  nieposłusznej młodzieży: zbyt rozbawionej, albo protestującej, albo jadącej
                  samochodem - wciąż wydawana jest broń z ostrą amunicją?
                  • po_godzinach nie wywołuj wilka z lasu 20.11.05, 01:53
      • hihiro Re: Ciemnogród 20.11.05, 10:47
        Pare razy do roku grupy dewotów demonstrują swoje powazne upośledzenie umysłowe
        polegające na wierze, że jedzenie wafelków i śpiewanie piosenek wymazuje ich
        codzienne grzeszki.

        Każdemy normalnemu człowiekowi taka intymna wiedza o innych nie jest potrzebna.
        Ci co manifestują swoją przypadłość dokładają jeszcze do tego właściwie
        ekshibicjonizm. Zmuszają mnie jako osobę postronną do ich oglądania.

        A do tego czesto zaśmiecają ulice i tamują ruch.
    • kropekuk Ooo! Swinski szantazysta-katolik znow sie popisuje 20.11.05, 01:05

      • szczurwa Re: Ooo! Swinski szantazysta-katolik znow sie pop 20.11.05, 01:08
        Gabrysiu, klękaj i do roboty. Drucianej.
        • kropekuk Po-godzinach: zobacz, robol dalej robi za obiekt 20.11.05, 01:12
          badawczy do badan nad polskim katolicyzmem chamsko-ludowym:)))
          • po_godzinach może sie upił? 20.11.05, 01:13
            • po_godzinach aaa ,...upiła, bo to kobitka) (?) 20.11.05, 01:13
              • kropekuk Kobitka? Z takim jezykiem? Chyba ze jakas - za 20.11.05, 01:24
                przeproszeniem - prostytutka-emerytka. Z tych proletariackich, z warszawskiego
                Pigolaka:)))
                • szczurwa Re: Kobitka? Z takim jezykiem? Chyba ze jakas - 20.11.05, 01:25
                  Gabrysiu, to tam są twoje rewiry ? Biedna, stara klacz...
                • po_godzinach ja się nie znam ... ) na kobitkach) 20.11.05, 01:28
                  może się podszywa
              • szczurwa Re: aaa ,...upiła, bo to kobitka) (?) 20.11.05, 01:26
                Gabrysia-bis ?
                • po_godzinach bis, cis i a-mol) 20.11.05, 01:28
          • szczurwa Re: Po-godzinach: zobacz, robol dalej robi za obi 20.11.05, 01:22
            Gabrysiu, nie wytężaj się tak intelektualnie, bo sobie coś uszkodzisz; jad
            tryska ci z pyska jak z wysypiska...
            • kropekuk ADMIN!!! Pozamiataj tego smiecia:))) 20.11.05, 01:33

              • szczurwa Re: ADMIN!!! Pozamiataj tego smiecia:))) 20.11.05, 01:36
                Tylko tyle, gabrysiu ? Elokwencja kuleje, może spróbuj po mandaryńsku..!
                • kum.z.antalowki O "takiej", czy "innej" - o miłosci trzeba ŁADNIE 20.11.05, 02:07
                  O, choćby tak:

                  adam.lipinski.wizytowka.pl/
                  A swoja drogą, chyba go wzięło i trzyma...
    • po_godzinach Po proletariacku napisane. Krótko i na temat. 20.11.05, 01:09
      • kropekuk Jak na prawdziwego BOLSZEWIKA przystalo:) 20.11.05, 01:10

        • po_godzinach heh)) 20.11.05, 01:12
    • kropekuk A bluzgami swej ciemnoty nie oslonisz, szczurze:) 20.11.05, 01:10

      • szczurwa Re: A bluzgami swej ciemnoty nie oslonisz, szczur 20.11.05, 01:30
        Gabrysiu, to już chyba szczyt twych możliwości, zostaw trochę dla innych.
    • maniek.kilof bravo Globelny!! Vivat PiS!! ;) 20.11.05, 02:51
    • chyba_normalny Re: Ciemnogród 20.11.05, 10:37
      dziwisz się , że CIEMNOGRÓD wszak dawno już "dwaj tacy ukradli księżyc ?
    • asienka32 Re: Ciemnogród 20.11.05, 10:55
      W Polsce rzadzą przyzwoici ludzie, którzy tolerancję rozumieją jako
      poszanowanie praw mniejszosci a nie jako promocję wyższosci tychże mniejszości
      nad większością.

      Nikt z szanownych oburzonych zakazem parady nie zauważył, że sprzeciw owszem
      jest, ale tylko dla samej parady a nie w stosunku do fukcjonowania wśród
      społeczeństwa osob o innych preferecjach seksualnych.
      Nie piszę o kilku łysych zadymiarzach z MW, bo to hołota a nie przedstawiciele
      społeczeństwa.
      • karbat Re: asienka 32 20.11.05, 13:35
        asienka32 napisała:

        > W Polsce rzadzą przyzwoici ludzie, którzy tolerancję rozumieją jako
        > poszanowanie praw mniejszosci a nie jako promocję wyższosci tychże mniejszości
        > nad większością.
        >
        > Nikt z szanownych oburzonych zakazem parady nie zauważył, że sprzeciw owszem
        > jest, ale tylko dla samej parady a nie w stosunku do fukcjonowania wśród
        > społeczeństwa osob o innych preferecjach seksualnych.

        Promocja wyzszosci mniejszosci nad wiekszoscia !!!

        -nie jestes z nami (wiekszoscia ) uwazaj bo dostaniesz wpie rdol
        -wiem juz czemu katoliki w Polsce sie bronily przed konstytucja europejska
        (tam jest mowa o szczegolnej ochronie mnieszosci)
        -pojecie promocja ukul czarownik rydzyk
        -.......pokoj w Iraku tzn ja cos promuje ?

        dyktatura sukienkowych ( od swieta i uroczystosci) i ich zwolennikow
    • ksiaze.ciemnogrodu Ciemnogród byl jest i bedzie w Polszcze 20.11.05, 12:14
      przez wszystkie dni aż do skończenia świata , na wieki wieków..amen
      • henryk.log Re: Ciemnogród byl jest i bedzie w Polszcze 23.11.05, 02:33
        ..racja "oszole" !!!
        --
        zostałem radnym
        oszolom.z.radia.maryja 02.07.2005 22:55
        gość po prostu wykitował a ja wszedłem na jego miejsce bo sposród przegranych
        miałem największe poparcie
        • don.kichote Re: Ciemnogród byl jest i bedzie w Polszcze 23.11.05, 09:54
          henryk.log napisał:

          > ..racja "oszole" !!!
          > --
          > zostałem radnym
          > oszolom.z.radia.maryja 02.07.2005 22:55
          > gość po prostu wykitował a ja wszedłem na jego miejsce bo sposród przegranych
          > miałem największe poparcie

          Czyli, nie tylko ja to zauważyłem!!!


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=32292480&a=32292976
          • henryk.log Re: Ciemnogród byl jest i bedzie w Polszcze 24.11.05, 00:36
            !!! tak osioł_gnida wrócił na Fk 20-go !!

            miniurl.pl/3801
    • xs550 Re: Ciemnogród 20.11.05, 13:05
      W Poznianiu odpowiednie wladze dopuscily sie zlamania konstytucji ktora gwarantuje prawo do pokojowego manifestowania swoich pogladow. Osoby odpowiedzialne powinny stanac przed sadem.
      • don.kichote Re: Ciemnogród 20.11.05, 13:15
        xs550 napisał:

        > W Poznianiu odpowiednie wladze dopuscily sie zlamania konstytucji ktora gwarant
        > uje prawo do pokojowego manifestowania swoich pogladow. Osoby odpowiedzialne p
        > owinny stanac przed sadem.

        Ponadto, PRAWO nakłada na włodarzy miasta OBOWIĄZEK ochrony pokojowych
        demonstracji, tak więc tłumaczenie o "niemożności zapewnienia bezpieceństwa"
        jest tylko wybiegiem, a dokładniej "ukłonem" Grobelnego (PO) w stronę nowej władzy.
        Czyżby się czegoś po PiS-sie spodzewał?!
      • copa.cojones Re: Ciemnogród 20.11.05, 13:27
        Homoseksualizm to nie "pogląd" lecz nienormalnie ukierunkowany pociąg seksualny, i dopóki robisz to w warunkach intymności i nie naruszasz prawa molestując dzieci, to pałuj się ze swoimi przypadłościami. Ale nie próbuj mnie zmuszać publicznie do wysłuchiwania z kim się lubisz parzyć.
    • banfield W takich chwilach jestem dumny z bycia Polakiem. 20.11.05, 13:40
      Tym razem zachowanie polityków ,którzy nie dopuścili do gejparady ,czyli z PO
      i SLD było OK.
      Szacunek również dla policji , która tym razem stanęła na wyskości zadania.
      Wyraźnie widać , że w Polsce idzie ku lepszemu. Oby tak dalej .
    • h2oh55 Re: Ciemnogród 20.11.05, 17:59
      Jak Lepper dojdzie do władzy to będzie Jasnogród.
    • tadeuszx Re: Ciemnogród 20.11.05, 19:25
      Zdaje się, że komuś tu pomyliły się czasy. Jakim cudem dziewczynka.z.zapałkami
      znalazła się w naszych czasach i twierdzi, że tu jest Ciemnogród?
      Hmm, tylu wykształconych, technika, itd., a tu Ciemnogród.
      Szanowna, my tu już dorobiliśmy się DEMOKRACJI! Wiesz co to jest?
    • kropka.nad.i Re: Ciemnogród 20.11.05, 21:58
      Rokita też jest entuzjastą Ciemnogrodu,a jest niby z liberalnej partii.
      • e.surrealista Re: Ciemnogród 21.11.05, 13:05
        Właśnie Rokita reprezentuje nowoczesny i liberalny Ciemnogród.
    • bryt.bryt Kaczogrod 23.11.05, 10:03
      dziewczynka.z.zapalkami1 napisał:

      > Dzisiejsze wydarzenia w Poznaniu pokazały,że w Polsce obecnie rządzi
      > zaściankowy obóz klerykalno-nacjonalistyczny,a samorządy i policja
      > już prewencyjnie mu się podporzadkowują.
      (...)

      Sporo w tym przesady, ale tendencja jest wyrazna. Niestety.
      • pumper.nikiel Re: Kaczogrod 23.11.05, 15:23
        III RP - IV RP - Ciemnogród - Kaczogród - RP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka