Dodaj do ulubionych

Dziwne imię

10.08.09, 18:10
U mnie w rodzinie są dość dziwne imiona,bo nie jest do końca polska ;///
Ja mam na imię Jessica-Miranda-Andrea
!cryingcryingscianascianascianaindifferentindifferentindifferentuncertainuncertaindevildevil
Koszmar co nie ?!
Co wy sądzicie o tych imionach ?kisskisskisskisskisskisskisssmirksmirksmirk
Obserwuj wątek
    • wyobraznia . =D 10.08.09, 18:16
      e tam .
      nie ma co się przejmować .
      imiona jak każde inne ,
      nie polskie, ale są . =D
      • daria1150 Re: . =D 10.08.09, 22:10
        sa fajne i oryginalne
      • renesmee_carlie Re: . =D 11.08.09, 10:39
        Ja bym się cieszyła gdybym miała niepolskie imie(swojego nie cierpię!) Jessica to świetne
        imię! Co ty od niego chcesz, tak samo z resztą jak Miranda i Andrea. Ile ja bym dała
        gdybym mogła mieć któreś z nich... uncertain
      • selcia17 :) 16.08.09, 21:01
        Nie przejmuj się Miranda śliczne imię a po za tym teraz imie jak Jessica jest na
        topie smile Immię jak imię też z mojego nie jestem zadowolona Zuzanna xDD


        Co za żal
      • zbuntowanaja Re: . =D 17.08.09, 23:40
        Martyna Maria <heh>
    • dolce89 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:17
      Nie obraz się, według mnie one sa brzydkie, ale mogło być gorzej.
    • nikt. Dziwne imię 10.08.09, 18:19
      Dziwne?
      daj spokój. -.O
      są fajne.
      amerykańskie imiona są śliczne.
      woałabym już nazwyac się np. Rachel, niż tak jak mam, czyli Karolina.
      polskie imiona są takie zwyczjne.
      co trzecia kobieta ma na imię Martyna albo Kasia. -.-
      a tamte? tamte są takie.. różnorodne!
      tak więc: ciesz się tym co masz, bo masz się czym cieszyć xD
    • annalovato Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:21
      Nie martw się, mogło być gorzej wink Nawet niektóre typowo polskie imiona są beznadziejne,
      wolałabys mieć na imię np. Żegota ?? Chyba nie wink Znam jedną dziewczynę co ma na imsmile
      ie Paloma smile i wszyscy do niej Pamela mówia wink A mnie sie podoba Miranda wink Ja mam na
      imie Anna Maria i uważam, że to troche za banalne ...
    • pariska65 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:29
      oj przestań fajne masz imiona Miranda-to imię najbardziej mi się
      podoba,Andrea-to takie bardzo rzadkie i nie spotykane imię,Jessica-to imię
      kojarzy mi się Jessicą biel i Jessicą Albą...
      Moim zdaniem to fajne imiona.Ja mam brzydkie imię Patrycjatongue_outtongue_out Wolałabym
      jakieś amerykańskie imię smiletongue_outtongue_out
    • wili Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:35
      A mi się podobają! No może i nie są polskie polskie, ale ładne..smile A którego używasz najczęściej?
    • pani_kaulitz Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:36
      super sa...

      ja mam zwwykle imie jak inna dziewczyna z mojej klasy...sciana
      • sysiek4444 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:53
        Masz śliczne imiona !
        Chcialabym tak mieć ale imienia sie juz nie da zmienić smirk
        Ja mam na imie Sylwia chociarz moim zdaniem moje imie nie jest glupie smile
    • independent_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:37
      Oddaj mi te ostatnie, prooooszęęęęęęęęęęę.

      nie narzekaj, super imiona masz. tongue_out
      • mandy_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:39
        haha.
        u mnie w sql
        sa 2 jessici [czy jak tam]
        a ja mam
        polskie imie
        a w sql jestem tylko jedna. big_grinbig_grin
        no ale kazdy mnie
        zna ; qq
      • dolce89 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:43
        Zna osoby, które nazywają się dość orginalne; Nimfa - imię ładne, ale z połączeniu z
        nazwiskiem Pyza (nazwisko tej dziewczyny) brzmi strasznie. Jasmina, Rosa, Inna, Irina,
        Elena, Erin (moja kuzynka), Heather (Kuzynka), 2 Lindsay (kuzynka i koleżanka), Lilianna,
        Liliana, Polianna, Anabela, Hana (nie Hanna), Neferti, Thaiti nazwisko Adam, wszyscy myślą
        że to chłopak. Kilianna, Kordianna, Koliana, Victoryja, Nataliya, Vlada, Snejana, sasha
        (znam dziewczynę jak i chłopaka o tym imieniu), antonina, Rozalia, Róża, Simina, Simona
        (kuzynka), Simonetta, Ines, Szaron, Esthern, Charlotte, Haszka, Vera, Mary, Tanya,
        Vesna, Kundegunda, Kleopatra, Klara, Orianna, Misza, India, Rosa, Sandrina, Dzahilda
        (słyszałam w autobusie), Lana
        ja sama nazywam się Marta Katherine
        Męśkie: Kilian, Mieszko, Kevin, Brajan, Sasha, Masza, Ivan, Orian
        Jeżeli przy jakimś imieniu zrobiłam błąd to przepraszam
        dziwie się ze urzędnicy zgodzili się na takie imionasmilesmilesmilesmile
    • recenzentka Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:58
      Ale ostatnie imię to chyba sama sobie wybrałaś bo ile mi wiadomo dziecku można
      przy chrzcie dać tylko 2 imiona
      • zmierzchoomania Re: Dziwne imię 10.08.09, 19:01
        ja się zgodze z nikt. ;p strasznie uwielbiam amerykańskie imiona i obiecałam sobie, że
        jesli będe mieć dzieci to napewno nie dam im polskich imion. Bo uważam tak jak nikt
        ., że polskie imiona są takie nieciekawe, za mało ich jest xd i związku z tym jest tak, że
        prawie w każdej klasie jest Magda, Ania itp:.
    • nikt. zmierzchoomania :) 10.08.09, 20:01
      zmierzchoomanio! : D
      ja też tak sobie postanowiłam!
      już wiem, jakie imiona będą miały moje dzieci : D
      postawiłam na ameruykańskie imona, które mają końcówkę "a".
      Eliza i Diana : D

      te imiona strasznie mi się podobają, szczególnie Eliza.
      Elizabeth, Eliza, Liz, Lizzie, Ellie.. miliony zmiękczeń : )
      • dolce89 Re: zmierzchoomania :) 12.08.09, 17:38
        nikt. napisał(a):

        > zmierzchoomanio! : D
        > ja też tak sobie postanowiłam!
        > już wiem, jakie imiona będą miały moje dzieci : D
        > postawiłam na ameruykańskie imona, które mają końcówkę "a".
        > Eliza i Diana : D
        >
        > te imiona strasznie mi się podobają, szczególnie Eliza.
        > Elizabeth, Eliza, Liz, Lizzie, Ellie.. miliony zmiękczeń : )
        Elizabeth to Elzbieta nie Elizasmilesmile
      • elisss92 Re: zmierzchoomania :) 13.08.09, 20:47
        hoho big_grin nikt. ja mam Eliza ^^
        Na poczatku cierpialam z tego powodu, ale teraz luz big_grin
        najlepszy moj kolega (jak sie poznalismy) Eliza.. Ale fajnie, do nikogo nie
        mowilem jeszcze Elizaaaa big_grin
    • jane_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 20:12
      dolce - imię charlotte jest prześliczne. i kojarzy mi sie z bardzo utalentowaną panią hatherley. xd

      jesteś oryginalna. fajnie Ci. ja mam natalia, chciałabym mieć nadzieja. ;x
    • anjaa Re: Dziwne imię 10.08.09, 21:03
      Ja się w polsce nie urodziłam,więc sami widzicie rozultaty x33
      A najczęściej używam Andrea i Miranda do Jessicy s ię cudem przyznaję -.-
    • smiley15550 Re: Dziwne imię 10.08.09, 21:21
      a wiesz co.... mi sie te imiona bardzo podobają big_grin są oryginalne i wgl
      pozdro kisskiss
      • lolinka Re: Dziwne imię 11.08.09, 10:43
        Mnie się tam te imiona podobająwink
    • rosaline14 Re: Dziwne imię 11.08.09, 10:50
      hm . jessica jest fajne . mi się podoba to zestawienie .
      ja mam rozalia emilia .
    • decod.e Re: Dziwne imię 11.08.09, 11:03
      ` fajnie masz , bo sie wyróżniasz .
      mi sie podoba imie mirandaa ; )
    • jassmin888 Re: Dziwne imię 12.08.09, 16:14
      Czemu nie są złe..Ja tez mam na imie Jassmin takie inne, ale sie przyzwyczaiłam i mi sie
      podoba tongue_out
      kiss
      • carrie. Re: Dziwne imię 12.08.09, 17:41
        Świetne są .
        Ja również wiele bym dała , żeby mieć bardziej oryginalne imię .wink
    • white_converse Re: Dziwne imię 13.08.09, 19:40
      Mnie tez nazwali zagranicznie bo Alice, ale no spoko masz 3 imiona ,ale chyba jak mówią do
      ciebie to używają tego pierwszego, a Jessic w Polsce jest tabun więc się nie przjmuj, ja
      bym na twoim miejscu kazała mówić na siebie Andy;*
    • anita9713 Re: Super imię 16.08.09, 21:17
      Jak dla mnie masz super imię-imiona ja mam Anita - fuj sciana
      • red_bull Re: Super imię 17.08.09, 23:03
        Masz fajne imiona ile bym oddała żeby mieć na imię Jessica są takie fajne zrobnienia Jess i
        cała reszta moje Dominika jest takie nijakie Dominisia Dominiczka brrr moja zmora xD
        Normalnie se zmienię imię na Macy (Nicole Anderson gra Macy w J.O.N.A.S xD druga ja
        xD) xD ostatnio zauważyłam że jestem do niej z charakteru straszliwie podobna wyglądem
        też zalatuje xD więc jestem Dominika Macy Nicole xD dobra odbija xD
    • w_paski Re: Dziwne imię 19.08.09, 16:26
      to ładne imiona...ale moja ciocia i jej curki mają terz dziwne imiona ale strasznie mi szię
      podaobają ciocia-jowita,kuzynaka-fałstynka,kuzynka-aureljia
    • agusiak01 Re: Dziwne imię 19.08.09, 21:24
      dlaczego?!! są super! Bardziej oryginalne niż reszta imion! Mi tam sie podba! Milion razy
      leprze od zwykłej polskiej Agnieszki - tak jak ja wink
    • mayumi Re: Dziwne imię 19.08.09, 23:36
      lepsze to niż Ania albo Kasia. mi się podobają wink
    • miley31 Re: Dziwne imię 19.08.09, 23:43
      Masz śliczne imię!! Ile ja bym dała żeby nie mieć polskiego imienia...xd
    • xladybirdx ;D 21.08.09, 20:30
      jak dla mnie są extraaa!! big_grin
    • vivi2kiwi Re: Dziwne imię 22.08.09, 15:57
      imię Jessica jest fajne! big_grin Jessie, Jess. big_grin
      ja mam na imię Viviana. i też się cieszę. big_grin
      przyjaciółki mówią do mnie V (czyt. Vi) i jest spoko. big_grin
      niektórzy wołają też Vivi, Vivcia, a mama mówi do mnie Vivianka. big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka