IP: *.netis.net.pl / *.netis.net.pl 03.06.05, 19:57
Witam,
czy ktoś z Was już proóbował CLA?
Chciałabym sobie kupić ale nie wiem czy to coś da. Naprawdę się po tym
chudnie. Wiem, że trzeba ćwiczyć. Ale powiedzcie mi czu są efekty i jak tak
to jakie i po jakim czasie.
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • piwnookaagacia Re: CLA 07.06.05, 11:41
      tez jestem ciekawa tego CLA, bo duzo slyszalam ze dziala i tez sie
      zastanawialam czy kupic, ale przeczytalam ze powoduje duze zabuzenia w
      organizmie i w koncu zrezygnowalam...
      • agness25 Re: CLA 07.06.05, 13:21
        jakie zabuzenia??
        • piwnookaagacia Re: CLA 07.06.05, 17:15
          bole glowy, mdlosci itp. ale ja nie stosowalam tylko przeczytalam gdzies w necie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka