fig-a75
28.02.15, 22:30
popatrzyłam na ogłoszenia o pracę w intrze.
region bydgoski 33 ogłoszenia, katowicki 30, krakowski 22, poznański 24, wrocławski 17...
czasami w jednym ogłoszeniu są wykazane miejsca w dwóch oddziałach.
na moje oko ... coś dużo.
i to tak ciągle jest.
moja koleżanka pracuje w ogólnopolskiej firmie z innej branży, presję na sprzedaż mają niezłą.
przyjmowała się do nich rok temu i dostała wstępną pensję o 200zł mniejszą niż ja mam... premie od sprzedaży mają wypłacane co miesiąc.
tam rotacji nie ma.
ciężko się dostać. bez znajomości jest to praktycznie niemożliwe.
niestety nie dostałam się. moja "znajomość" jest za cienka. :(
dlaczego tam rotacji nie ma a u nas ciągle jest "przemiał"?
jak duża rotacja świadczy o firmie?
wg mnie (i nie tylko mnie) - fatalnie.
ale ja się nie znam. :/
ja zwykły banko-robol jestem.