poranna_smerfetka 21.08.10, 19:14 jesteście kochani. Już nie płacze ale są chwile kiedy nawet Wrocławianki płaczą!!!!! A szczególnie wtedy gdy są bezsilne:( Ale już jest ok:) Dziękuję Wam!!!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tadeusz_ski.51 Teraz dziękuje 22.08.10, 18:33 a przed chwilą chciała odejść. Ech te kobiety... Odpowiedz Link Zgłoś
poranna_smerfetka Re: Teraz dziękuje 22.08.10, 20:28 No ale już nie płacze! To chyba sukces???? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ski.51 Tak uważasz? 23.08.10, 11:18 poranna_smerfetka napisała: > No ale już nie płacze! > To chyba sukces???? ------------ Chyba połowiczny, bo jesteś w połowie drogi do śmiechu Odpowiedz Link Zgłoś
poranna_smerfetka Re: Tak uważasz? 23.08.10, 20:16 No tak ale niedługo się uśmiechnę:) Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ski.51 Poczekamy, zobaczymy? 24.08.10, 09:18 poranna_smerfetka napisała: > No tak ale niedługo się uśmiechnę:) ------- Albo i nie zobaczymy? Zależy do kogo? Odpowiedz Link Zgłoś
milky_way_1 Re: Poczekamy, zobaczymy? 24.08.10, 11:33 :)))))O uśmiech proszę Smerfetko, u mnie tego nie brakuje. Whatever :kwiat: :) Odpowiedz Link Zgłoś