Dodaj do ulubionych

Niosko,Tadeuszy,Milki

21.08.10, 19:14
jesteście kochani.
Już nie płacze ale są chwile kiedy nawet Wrocławianki płaczą!!!!!
A szczególnie wtedy gdy są bezsilne:(
Ale już jest ok:)
Dziękuję Wam!!!!!!:)
https://i46.tinypic.com/t82hec.jpg
Obserwuj wątek
    • tadeusz_ski.51 Teraz dziękuje 22.08.10, 18:33
      a przed chwilą chciała odejść. Ech te kobiety...
      • poranna_smerfetka Re: Teraz dziękuje 22.08.10, 20:28
        No ale już nie płacze!
        To chyba sukces????
        https://i46.tinypic.com/t82hec.jpg
        • tadeusz_ski.51 Tak uważasz? 23.08.10, 11:18
          poranna_smerfetka napisała:
          > No ale już nie płacze!
          > To chyba sukces????
          ------------
          Chyba połowiczny, bo jesteś w połowie drogi do śmiechu
          • poranna_smerfetka Re: Tak uważasz? 23.08.10, 20:16
            No tak ale niedługo się uśmiechnę:)
            • tadeusz_ski.51 Poczekamy, zobaczymy? 24.08.10, 09:18
              poranna_smerfetka napisała:
              > No tak ale niedługo się uśmiechnę:)
              -------
              Albo i nie zobaczymy? Zależy do kogo?
              • milky_way_1 Re: Poczekamy, zobaczymy? 24.08.10, 11:33
                :)))))O uśmiech proszę Smerfetko, u mnie tego nie brakuje.

                Whatever
                :kwiat: :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka