tusku 14.03.07, 07:14 Seriale wypaczają charaktery.Tak słyszałem bo pierdół nie ogląda.To tylko wykoloryzowany przez reżyserów kłam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniuta75 Re: Sapiens. 14.03.07, 18:53 Bo masz wypaczony charakter ;P - nie wg mnie ale tego, kto ten wątek zapodał . Odpowiedz Link
milka323 Re: Sapiens. 14.03.07, 19:03 aaaa no tak. za duzo M jak mdlosci sie naogladalam. co to ze mna bedzie? )) Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Sapiens. 14.03.07, 19:05 Oj żebyś tylko się nie stała jak ta Ewunia albo inna Myszka . Odpowiedz Link
tusku Re: Sapiens. 14.03.07, 21:01 milka323 napisała: > haha. ja bede ciocia stasia bozesztymoj DD.A gdzie Nel? Odpowiedz Link
luczijka Re: Sapiens. 07.03.08, 22:32 Odświeżam na wypadek gdyby ktoś zapomniał ;P ;DDD Odpowiedz Link
agamasia Re: Sapiens. 07.03.08, 23:21 Ooooooooooooo w końcu wątek sławetnego Tusku przeczytałam, bom nie miała okazji Odpowiedz Link