14.03.07, 07:14
Seriale wypaczają charaktery.Tak słyszałem bo pierdół nie ogląda.To tylko
wykoloryzowany przez reżyserów kłam.
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: Sapiens. 14.03.07, 09:30
      A tak dokładnie, to o co chodzi big_grin??
      • milka323 Re: Sapiens. 14.03.07, 18:47
        yyy, ja chyba nie rozumiem.
        • aniuta75 Re: Sapiens. 14.03.07, 18:53
          Bo masz wypaczony charakter ;P - nie wg mnie ale tego, kto ten wątek zapodał smile.
          • milka323 Re: Sapiens. 14.03.07, 19:03
            aaaa no tak. za duzo M jak mdlosci sie naogladalam. co to ze mna bedzie? wink))
            • aniuta75 Re: Sapiens. 14.03.07, 19:05
              Oj żebyś tylko się nie stała jak ta Ewunia albo inna Myszka big_grin.
              • milka323 Re: Sapiens. 14.03.07, 19:29
                haha. ja bede ciocia stasia bozesztymoj big_grinDD.
                • tusku Re: Sapiens. 14.03.07, 21:01
                  milka323 napisała:

                  > haha. ja bede ciocia stasia bozesztymoj big_grinDD.A gdzie Nel?
    • luczijka Re: Sapiens. 07.03.08, 22:32
      Odświeżam na wypadek gdyby ktoś zapomniał ;P ;DDD
      • agamasia Re: Sapiens. 07.03.08, 23:21
        Ooooooooooooo w końcu wątek sławetnego Tusku przeczytałam, bom nie miała okazji big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka