30.03.09, 19:46
z Londynu, bylo superowo, ale sie za wami stesknilam przeokrutnie i lece sprawdzac coscie nawypisywali pod moja nieobecnosc big_grin
Obserwuj wątek
    • ilekobietamalat Re: wrocilam 30.03.09, 20:16
      haaaaaa
      witaaaj w hmmm, w domu? w lolumie?big_grin generalnie lolum bez ciebie byl taaaki pustybig_grin

      https://i-zyczenia.pl/kartki/12/6.jpg
    • aniuta75 Re: wrocilam 30.03.09, 20:27
      No w końcu! Ileż można się byczyć? Do roboty!!!

      big_grinkiss
      • lenkaaa Re: wrocilam 30.03.09, 20:32
        ACH, dzieki za takie wspaniale powitanie !!! Jeszcze sobie dzis Hausa obejrze na
        dobranoc i do lozia bom zmeczona podrozowanie dzis smile ale jutro wracam na loluma
        pelna para wink
    • luczijka Re: wrocilam 30.03.09, 23:33
      Ja również wróciłam, tyle, że z imprezy tongue_out big_grin Jestem ululana na maksa <hihihi>.
      Pozdrawiam Cię nasza lolumowa podróżniczko <lol>.
      • rodzynia Re: wrocilam 31.03.09, 17:31
        Witaj Lenkaa smile
        Też bym z chęcią jeszcze pojechała do Londynu smile A ładną mialaś
        pogodę?
        • lenkaaa Re: wrocilam 31.03.09, 20:12
          calkiem calkiem smile Troche slonca, troche deszczu i troche wiatru, ale generalnie
          to slonce zapamietalam, bo deszcze byly przelotne smile Bardzo milo spedzilam czas
          i mialam wrazenie jakbym tam z tydzien siedziala a nie tylko 3 dni smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka