lenkaaa 30.03.09, 19:46 z Londynu, bylo superowo, ale sie za wami stesknilam przeokrutnie i lece sprawdzac coscie nawypisywali pod moja nieobecnosc Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ilekobietamalat Re: wrocilam 30.03.09, 20:16 haaaaaa witaaaj w hmmm, w domu? w lolumie? generalnie lolum bez ciebie byl taaaki pusty Odpowiedz Link
lenkaaa Re: wrocilam 30.03.09, 20:32 ACH, dzieki za takie wspaniale powitanie !!! Jeszcze sobie dzis Hausa obejrze na dobranoc i do lozia bom zmeczona podrozowanie dzis ale jutro wracam na loluma pelna para Odpowiedz Link
luczijka Re: wrocilam 30.03.09, 23:33 Ja również wróciłam, tyle, że z imprezy Jestem ululana na maksa <hihihi>. Pozdrawiam Cię nasza lolumowa podróżniczko <lol>. Odpowiedz Link
rodzynia Re: wrocilam 31.03.09, 17:31 Witaj Lenkaa Też bym z chęcią jeszcze pojechała do Londynu A ładną mialaś pogodę? Odpowiedz Link
lenkaaa Re: wrocilam 31.03.09, 20:12 calkiem calkiem Troche slonca, troche deszczu i troche wiatru, ale generalnie to slonce zapamietalam, bo deszcze byly przelotne Bardzo milo spedzilam czas i mialam wrazenie jakbym tam z tydzien siedziala a nie tylko 3 dni Odpowiedz Link