cobrajas
17.07.05, 15:36
Kupujemy dom (pod wa-wą), którego część działki to "ziemia rolna". Ponieważ
gmina nie ma planu zagospodarowania przestrzennego to pierwszeństwo
pierwokupu do tej działki ma Minist-o Rolnictwa. Notariusz twierdzi, że na
odpowiedź z mini.. że nie chą tego kupić czeka się około 2-3 tyg... Jakie
macie praktyki? Czy faktycznie tak długo się czeka?