Dodaj do ulubionych

pchełki a kropelki

14.08.13, 19:10
Dwa dni temu byłam z moją małą(11 tygodni) u weterynarza, ponieważ ma pchełki zakropił jej kropelki. Dzisiaj 2 dni po zakropieniu pchełki dalej szaleją, co mam zrobić? Proszę doradźcie!
Obserwuj wątek
    • 9czarna Re: pchełki a kropelki 16.08.13, 12:09
      Pchly na psie tyko zeruja,zywia sie krwia ale nie przebywaja na psie przez caly czas.Zakropienie jest najskuteczniejsza metoda walki z pchlami bo gdy pchla ugryzie psa zostaje sparalizowana i umiera. Radze wytrzepacdywany i odkurzyc wszyskie zakamarki,lozka ,wyprac poslanie psa bo w tych wszyskich miejscach moga sie czaic pchly a na psa wskakuja tylko zeby sie najsc.
      • agata-753 Re: pchełki a kropelki 16.08.13, 20:11
        Bardzo dziękuję za podpowiedź. Wszystko to już zrobiłam, wychodzi na to, że Mała przynosi pchełki gdzieś z podwórka. Po prostu zanim wejdzie do domu to ma przegląd, jakoś musimy sobie z tym radzić :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka