aniuss
26.03.08, 18:32
Witam! Chciałabym kupić takowy dystrybutor na 19 litrowe butelki
wody mineralnej, żeby sobie stał w kuchni i nie trzeba był wiecznie
targać tych zgrzewek mineralki.Jednak nasuwają mi się pytania:W jak
szybkim czasie trzeba tę wodę podłączoną właśnie-wypić? Czy trzeba
to ustojstwo jakoś szczególnie konserwować-np.odkażać czy coś w tym
stylu?Drogie Wystarczająco Dobre Panie Domu proszę o wszelkie
informacje, uwagi oraz sugestie...