Dodaj do ulubionych

poćzatek rozm. telefonicznej...

IP: *.219.38.84.otvk.pl 07.06.07, 23:21
"dzien dobry. Tutaj Kowalska ."
Jaki bedzie niem odpowiednik ? ;]
Obserwuj wątek
    • mazur39 Schmidt 07.06.07, 23:25
    • Gość: ja Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.219.38.84.otvk.pl 07.06.07, 23:33
      a nie ma czegos takiego jak " Schmidt spricht/ Hier ist Schmidt " ??
      • mazur39 oczywiście ! ;-) 07.06.07, 23:36
        Guten Morgen/Tag... mein Name ist Anneliese Schmidt. Ich hätte gern Herrn/Frau
        Kowalski gesprochen.
      • Gość: Marek Jak odbierasz, to tylko nazwisko IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.07, 01:05
        ... (ew. imie i nazwisko).

        Chyba ze w pracy, wtedy dodajesz nazwe firmy (ale tez nie zawsze) i ew. "guten Tag" albo "was kann ich für Sie tun?"
    • Gość: Bond Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.adsl.alicedsl.de 07.06.07, 23:42
      My name is Bond. Jammes Bond.
      • mazur39 mein Name ist Hase, ich weiss ... 07.06.07, 23:44
      • Gość: jecki stimmt - dein Name ist Bond, IP: *.pools.arcor-ip.net 08.06.07, 00:08
        und du bist ziemlich geschüttelt, nicht gerührt...

        j.
    • Gość: Gabi Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.07, 14:58
      Guten Tag, (mein Name ist) Kowalska, ich hätte gern ...
      • mazur39 wypadałoby podać źródło ;-))))) 12.06.07, 15:39
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=516&w=63825000&a=63825800
    • Gość: Magenta Schwan Nix mit telefonieren Frau Kowalska! IP: *.adsl.alicedsl.de 13.06.07, 08:18

      Gość portalu: ja napisał(a):

      > "dzien dobry. Tutaj Kowalska ."
      =======================================

      Nix mit telefonieren Frau Kowalska!

      Telekom Mitarbeiter streiken! Die Leute sollen das doppelte arbeiten und die
      hälfte verdienen.

      Die Wallstreet will es so!

      Eurer Magenta Schwan - und Telekom Geschädigter!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka