Gość: ja IP: *.219.38.84.otvk.pl 07.06.07, 23:21 "dzien dobry. Tutaj Kowalska ." Jaki bedzie niem odpowiednik ? ;] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.219.38.84.otvk.pl 07.06.07, 23:33 a nie ma czegos takiego jak " Schmidt spricht/ Hier ist Schmidt " ?? Odpowiedz Link Zgłoś
mazur39 oczywiście ! ;-) 07.06.07, 23:36 Guten Morgen/Tag... mein Name ist Anneliese Schmidt. Ich hätte gern Herrn/Frau Kowalski gesprochen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Jak odbierasz, to tylko nazwisko IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.07, 01:05 ... (ew. imie i nazwisko). Chyba ze w pracy, wtedy dodajesz nazwe firmy (ale tez nie zawsze) i ew. "guten Tag" albo "was kann ich für Sie tun?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bond Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.adsl.alicedsl.de 07.06.07, 23:42 My name is Bond. Jammes Bond. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki stimmt - dein Name ist Bond, IP: *.pools.arcor-ip.net 08.06.07, 00:08 und du bist ziemlich geschüttelt, nicht gerührt... j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: poćzatek rozm. telefonicznej... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.07, 14:58 Guten Tag, (mein Name ist) Kowalska, ich hätte gern ... Odpowiedz Link Zgłoś
mazur39 wypadałoby podać źródło ;-))))) 12.06.07, 15:39 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=516&w=63825000&a=63825800 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magenta Schwan Nix mit telefonieren Frau Kowalska! IP: *.adsl.alicedsl.de 13.06.07, 08:18 Gość portalu: ja napisał(a): > "dzien dobry. Tutaj Kowalska ." ======================================= Nix mit telefonieren Frau Kowalska! Telekom Mitarbeiter streiken! Die Leute sollen das doppelte arbeiten und die hälfte verdienen. Die Wallstreet will es so! Eurer Magenta Schwan - und Telekom Geschädigter! Odpowiedz Link Zgłoś