Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 00:54 Czy ktoś może zdawał wczoraj Reading, Writing i English in Use, i chciałby podzielić się doświadczeniami? Szło mi trochę jak po grudzie, a na wyniki trzeba czekać tyle czasu:(((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antylopa1 Re: CAE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 00:04 uważam, że reading był naprawdę trudny. zabrakło mi czasu... writing pikuś use of E - nie taki zły jak się spodziewałam Odpowiedz Link Zgłoś