IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 00:54
Czy ktoś może zdawał wczoraj Reading, Writing i English in Use, i chciałby
podzielić się doświadczeniami? Szło mi trochę jak po grudzie, a na wyniki
trzeba czekać tyle czasu:((((

Obserwuj wątek
    • Gość: antylopa1 Re: CAE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 00:04
      uważam, że reading był naprawdę trudny. zabrakło mi czasu...
      writing pikuś
      use of E - nie taki zły jak się spodziewałam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka