Dodaj do ulubionych

Żłobek - Chodecka

20.03.09, 15:05
Chcę zapisać dziecko do żłobka na Chodeckiej. Zapisy są od 1 kwietnia od 7:30.
Z tego co czytam w zeszłych latach w kolejce trzeba było stać całą noc ... czy
w tym roku dyrekcja planuje rozwiązać ten problem czy będzie tak samo ? Czy
ktoś się orientuje ?
Obserwuj wątek
    • betimek Re: Żłobek - Chodecka 25.03.09, 21:19
      Właśnie miałam założyć wątek na ten temat. Mam pytanie do tych z Was, które już swoje odstali wink O której takie zapisy "społeczne" się zaczynają? Jak to w ogóle wygląda? Trzeba stać całą noc, czy można się wpisać na listę i pójść? Nie wiem, jak to wszystko organizacyjnie rozwiązać i potrzebuję małej pomocy wink
    • migotka-25 Re: Żłobek - Chodecka 29.03.09, 21:19
      Ja też chętnie się dowiem, ale chyba ci co wiedzą nie maja ochoty dzielić się
      informacjami.
      Tez słyszałam, że trzeba tam odstać cała noc. Obawiam się, że w tym roku będzie
      podobnie, gdyż sytuacja jest jeszcze gorsza niż rok temu. Moja córka na razie
      chodzi do prywatnego Klubiku, ale mam nadzieję, że to przejściowa sytuacja.
      Strasznie droga to impreza. Nawet tam trudno było się nam dostać.
      • betimek do migotki-25 30.03.09, 14:43
        Możesz mi zdradzić tajemnicę, gdzie malucha obecnie posyłacie? Jeśli nie uda nam
        się dostać na Chodecką, będziemy musieli posłać Małą do klubu malucha. Wobec
        tego szukam sprawdzonych wink
        • migotka-25 Re: do migotki-25 30.03.09, 20:24
          Moja córka chodzi do Sezamkowej Krainy (www.sezamkowakraina.pl) na osiedlu
          Derby. Ulica Skarbka z Gór. Mieszkam na tym osiedlu i mam blisko więc bardzo mi
          wygodnie. Na tym osiedlu jest jeszcze jeden Klubik Chyba Puchatek
          (www.klubpuchatek.pl), ale jest nowy więc nie mogę nic na jego temat powiedzieć.
          W Sezamkowej Krainie jest OK, ale to duży wydatek, z wyżywieniem trochę ponad
          1000 zł.
          • betimek Re: do migotki-25 30.03.09, 21:15
            Dzięki wielkie. Z wydatkiem się liczę uncertain Mam nadzieję, że moje dziecko jednak dostanie się na Chodecką, ale jakby nie... Każdy kontakt jest dobry.
    • betimek Re: Żłobek - Chodecka 30.03.09, 14:36
      Najwidoczniej rzeczywiście ci, co przeszli zapisy chcą nas pozostawić w niepewności. Mnie tylko zastanawia jedno, o której godzinie zjawić się pod żłobkiem i czy będzie lista jakaś, podobnie jak planują na Tokarza wink czy będzie się stać cały czas. Myślę, że taka lista to dobry pomysł.
      • kk_1976 Re: Żłobek - Chodecka 30.03.09, 15:24
        a ja proponuje dac znac do tvn-u albo do innego rownie nosnego medium, moze po
        naglosnieniu problemu cos sie ruszy w przyszlym roku, bo na razie to wszystkim
        jest wszystko jedno, a rodzice maja stac nocami... w podobnej akcji we Wroclawiu
        pokazywali w tele, ze co 3 godz lista spoleczna jest odczytywana i kogo brakuje,
        jest wykreslany z listy!!! pozdr kks
          • betimek Re: Żłobek - Chodecka 31.03.09, 08:39
            Właśnie odnośnie tego stania całą noc to nie wiem, jak to będzie zorganizowane.
            Sensowne byłoby zrobienie listy i odhaczanie się na niej co jakiś czas.
            Co do przyjścia, myślałam żeby przyjść koło 21, ale nie wiem, czy to nie za późno.
    • echo_28 Re: Żłobek - Chodecka 31.03.09, 15:20
      mieszkam obok. ludzie stoją już od rana przed żłobkami na Chodeckiej i na
      Tokarza. to jakiś koszmar!
      aż trudno uwierzyć że dwa lata temu zapisałam dziecko na Chodecką po godzinie
      stania w kolejce (byłam przed siódmą) i to normalnie do grupy a nie na listę
      rezerwową
      • kk_1976 Re: Żłobek - Chodecka 31.03.09, 16:18
        dzwonilam do zlobka, pani dyrektor powiedziala mi, ze dzis okolo 13, tzn na
        dzien przed zapisami, jest juz kolejka spoleczna z 70 nazwiskami dzieci, lista
        spoleczna jest odczytywana co 2-3 godz, miejsc jest ok 15!!!! nie wiem, czy smac
        sie czy plakac... kks
    • k.baranowski1 Re: Żłobek - Chodecka 31.03.09, 19:28
      Tak wiec prostuję. Lista jest odczytywana o pełnych godzinach .
      Równo co godzinę. Na liscie jest ok 120-stu osób. Z tego co mi się
      wtdaję ma być przyjęte ok 80-ciu dzieci. proponuje się jeszcze
      zapisywać bo wiele rodziców zapisuje się do kilku żłobków i jest
      szansa że ktoś zwolni miejsce. Wiem to bo stoję w tej kolejce.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka