25.07.03, 18:10
Mój synalek zamówił sobie gofry - tylko nie wiem jak się je robi!!!!
W weekend - na pewno mi nie przepuści - jadł gofry w przedszkolu i ma teraz
KLOPS

HELP ME !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: lola Re: GOFRY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.03, 20:58
      poszukaj był juz ten watek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka