Dodaj do ulubionych

Życzenia SMSem

01.01.05, 18:24
Komu można, to można - ale są chyba jakieś priorytety.
Tłumaczenie, że to taniej i szybciej jest dla mnie nijakim argumentem.
Ja wiem, że nie trzeba czasami gadać i opowiadać, ale bez przesady.
Obserwuj wątek
    • columbia Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 18:25
      ...ja tylko odpisuję, jak juz ktoś mi prześle zyczenia.....
      • sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 18:31
        columbia napisała:

        > ...ja tylko odpisuję, jak juz ktoś mi prześle zyczenia.....

        No tego nakzauje kultura, ale ogólnie ludzie idą na co raz większą łatwiznę i
        krewnym wysyłają smsy.
        Wczoraj 90% pasażerów metra stukało życzenia na komórkach.
        Wyizolowują się ludzie. Kumplowi lub kumpelce mozna wysłać, bo liczy się pamięć.
        Ale nie bliskim i rodzinie - to juz chyba lepiej ich "olać" zupełnie.
        • lelu Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:27
          Dajcie spokój. Jak już w innym wątku pisałem, na każde swięta wysyłamy pocztą
          kartki (ok 25), ale sms też, e-maile też. Świat się zmienia, sposób
          komunikowania też. Do ciotki wysłałem MMS'a ze swoją fotografią- była
          szczęśliwa. A co my tu robimy? W portalu, na forum. Dokładnie to, co przed laty
          cytając gazety, książki, wysyłając listy. Wtedy robiono to TYLKO, teraz i tak,
          i tak. Robimy więc więcej.
        • projek Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:28
          Ja dla bardzo bliskich mi osób piszę życzenia na kartkach. Ostatnio mnie
          denerwuje - bo dostać kartkę świąteczną bez życzeń okazało sie być pewnym wysiłkiem.

          Do kolegów, koleżanech i znajomych - głównie pocztą elektroniczną. SMS - tylko
          jak ktoś mi przyśle - a ja np jej/jemu nie wysłałem.
          • sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:36
            projek napisał:

            > Ja dla bardzo bliskich mi osób piszę życzenia na kartkach. Ostatnio mnie
            > denerwuje - bo dostać kartkę świąteczną bez życzeń okazało sie być pewnym
            wysiłkiem.

            Potwierdzam.
            W wiekszości składanych kartek były wpisane życzenia sad
            • carrramba Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 20:09
              Pewnie nie uwieżycie, ja nie wysyłam kartek- bo nie mam komu. zupełnie nie mamsad
              • sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 20:22
                carrramba napisał:

                > Pewnie nie uwieżycie, ja nie wysyłam kartek- bo nie mam komu. zupełnie nie mam:
                > (
                Tu są tabuny chętnych - tylko nie pytałaś.
                • yigael Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 21:47
                  A jam Cię Ojcze Zał. ukrzywdził elektroniczną formą obiecuję poprawę!
                  • mika_1 Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 21:55
                    Nie cierpie smsów z zyczeniami, ani e-kartek!! To dla mnie forma olewania
                    drugiej osoby. Ja wysylam prawdziwe, pisane recznie. I jesli ktos mi na taka
                    kartke odpowie e-karta, to mnie strasznie wkurza!!
                    Tak mam i juz.
    • aankaa priorytety...powiadasz... 01.01.05, 23:34
      kartek nie wysyłam, sms'y - od niedawna
      • f.l.y Re: priorytety...powiadasz... 04.01.05, 09:13
        wysyłam kartki pisane odręcznie...
        wysyłam emaile....

        drażnią mnie natomiast 'gotowce'....a już najbardziej to, że od kilku osób
        dostaję ten sam wierszyk smile
        zero wkładu w złożeniu życzeń - takie pójście na łatwiznę....
        jak mam życzyć to życzę od siebie...

        ps' sloggi, Twój sms noworoczny był pierwszy wink
        niemniej dziękuję za pamięć smile
    • zo_h Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 10:45
      No dobrze, ale skoro stawiamy takie pytanie to powinniśmy się zastanowić kto
      komu pierwszy powinien złożyć życzenia. Hipotetycznie załóżmy, że ktoś Tobie
      złoży życzenia sms'em a Ty jemu wcale. I teraz pytanie kto gorszy on bo złożył
      sms'em czy Ty bo wcale mu nie złożyłeś życzeń. A jak zakwalifikować kartki
      świąteczne. Też niby krótka wiadomość tekstowa, tyle że w bardziej tradycyjnej
      formie. A co z pocztą elektroniczną (nic nie kosztuje) ... itd ... itd ...
      Osobiście bardziej doceniam chęć ... denerwuje mnie tylko jak po raz n-ty
      dostaję jakiś bzdurny wierszyk i to niezaleznie od formy technicznego przekazu.
    • tulcymea Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 11:00
      A ja dopiero co toczyłam wojnę o brak jakichkolwiek życzeń. SMS'em może być,
      byle by to nie był jeden wierszyk wysłany do wszystkich. Jeśli ktoś się
      pofatyguje i napisze Droga Helu ...etc. to jak najbardziej życzenia odbieram
      tak samo jak te kartą pcztową nadesłane, gołębiem czy mailem.
    • madziulec Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 11:07
      A mi sie zygac chce - setki razy dostaje to samo i wrecz tesknie, by ktos
      napisal zwykle od siebie Wesolych swiat i Szczesliwego Nowego Roku, a
      nie "przeslij dalej" wciskal i dalej posylal wierszyki. Po prostu niedobrze mi
      sie robi....
      Mam wtedy wrazenie, ze ktos mnie kompletnie olewa...
      • dc22 Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 12:47
        ja kupuje kartki "puste" w srodku. wlasnie po to by samemu je wypisac. bo wtedy
        ta chwile gdy pisze poswiecam wlasnie tej - nie zadnej innej osobie i chyba tak
        naprawde wlasnie to sie liczy.
        w tym roku po raz pierwszy nie wysylalam zyczen smsowych. nawet nie odpisywalam
        na te co dostalam, przeciez wiadomo ze tak naprawde sa "sforwardowane" smile)...
        nie lubie frywolnych wierszykow w polityczny sposob traktujacych tak magiczne
        Swieta...


        Pozdrawiam smile
    • eulalija Re: Życzenia SMSem 05.01.05, 13:13
      Nie znoszę pisać SMS-ów, jedyne, jakie wysyłam to z tlenu albo z bramek na
      stronach operatorów, i dotyczą one przeważnie listy zakupów, jakie ma zrobić
      Mój Lepsza Połowa wracając z pracy. Na święta i inne okazje składam życzenia
      telefonicznie. Owszem, dostaję życzenia SMS-owe ale nie odpowiadam w ten
      sposób, oddzwaniam.
    • geograf Re: Życzenia SMSem 05.01.05, 18:22
      wiesz co jest przesadą?
      "jakoś tak wyszło" : odpowiedź na pytanie czemu ktoś nie wysłał życzeń.
      Tym większa to przesada z uwagi na przeszłość,ale i to komu ten ktoś najpewniej wysłał życzenia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka