romantic30
03.02.11, 11:32
Witam, jestem troszkę podłamana, ponieważ po rygorystycznym(tak mi się wydaje) trzymaniu się zasad schudłam 300gram. Wystartowałam z wagi 93,4, po drugim dniu miałam 92,9 a po 5-ciu dniach mam 93,1kg. Mam pytanko, czy może być to spowodowane tym,że wczoraj po obrzydzeniu do protein zjadłam jogurt jogobelli? Poza tym czy jeśli wcześniej dużo się odchudzałam i jednak schudłam te 15kg, mogę po prostu stać, przez to,ze jem jednak więcej tych kalori? Może jednak liczyć kalorie? tak żeby nie przekraczać tych 1200. co proponujecie? czy być cierpliwą i czekać?czy po prostu dieta na mnie nie działa? ja wiem,że są zastoje, ja wiem,że Dukan napisał, że takie osoby mają trudniej ,ale 300gram:(
dziewczyny powiedzcie mi co sadzicie o takich sałatkach ogórkowych zamiast ogórków kiszonych? sa w zalewie np curry z octem? nie doczytałam czy mogą takie być?
pozdrawiam