marekatlanta71
18.02.08, 04:46
Dostalem dzis taki pojazd w Avisie. I bylem strasznie zly az do momentu kiedy
nie wsiadlem i nie ruszylem. Bo wydawalo mi sie ze Cobalt to taki Cavalier z
lekkimi zmianami. A tu okazalo sie ze to bardzo fajny samochodzik o
zdumiewajaco zwawym silniku, bardzo przyzwoicie dzialajacej skrzyni biegow,
ladnie wykonczonym wnetrzu (nawet plastiki sa rozsadnej jakosci), bardzo
przyjemnym zachowaniu na jezdni i przede wszystkim niesamowicie cichy. GM robi
coraz lepsze samochody - jakbym mial wybierac miedzy Cobaltem a obecna Corolla
(w USA nadal sprzedaja stary model), to chyba bym wolal tego Cobalta. Do
Civica czy Mazdy 3 mu jednak daleko, ale jako ultra-tani samochod o zupelnie
przyzwoitych rozmiarach to moze byc.