11anetta
21.09.08, 18:13
hej dziewczynki moj synek jest na pepti ale od mca zaczelam podawac
zwykle mleczko nestle junior.Po mcu spozywania maly dostal sapke od
4 dni podaje znowu pepti ale sapka wciaz .Czy ona przejdzie po kilku
dniach stosowania pepti>Dodam tez ze zaczelismy grzac w mieszkaniu i
zastanawiam sie czy to nie przyczyna.W kazdym razie czy macie
doswiadczenie w pepti i "sapkach" haha.pozdr.