mlody1234
10.03.05, 20:08
słuchajcie wczoraj miałem taki efekt, siedziałem przy kompie, nagle poczułem
się ciężki, i jakby coś rozlało się w moim sercu, położyłem się do łóżka i
nie miałem siły się ruszać bo słabłem. jestem 4 tygodnie od odstawienia
narkotyków amfy, juz czulem sie lepiej, kolatania mi slably i nagle wczoraj
nawrót tego co na początku samym jak wylądowałem w szpitalu, boje się, że to
stan przedzawałowy PROSZĘ O POMOC TYLKO ROZSĄDNE OSOBY, najlepiej takie,
które przeżyły to co ja przeżywam, proszę także o kontakt meilowy. Czy to
jest normalne?