Gość: adam
IP: *.dynamic.chello.pl
17.07.11, 20:45
Czy ktoś korzystał może z pośrednictwa www.ci...-booking.me przy rezerwowaniu noclegów w Czarnogórze? Mają atrakcyjne ceny ale niepoki mnie trochę, że trzeba z góry zapłacić należność na ich rachunek - w zamian mają przysłać voucher do hotelu