michalfuzzyjackal 07.05.06, 07:13 po ilu latach przebywania na terenie portugalii moge się ubiegać o obywatelstwo ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xavier111 Re: obywatelstwo ?? 07.05.06, 20:07 wg wprowadzonych od lipca tego roku praw o obywatelstwo mozna sie bedzie ubiegac po 6 latach legalnego rezydowania w pt. niejasne jest okreslenie "legalne rezydowanie". sadze ze odnosi sie ono tylko i wylacznie do posiadania przez 6 lat "visto de residencia", ale moge sie mylic (oby). Odpowiedz Link Zgłoś
lusoamiga Re: obywatelstwo ?? 17.05.06, 23:28 Nie ma juz wiz jest tylko Cartao da Residencia - ubiega sie o nia w SEF Servico das Estrangerios. Pwowdzenia Odpowiedz Link Zgłoś
xavier111 Re: obywatelstwo ?? 22.05.06, 14:26 sa wizy, sa. jestem polakiem, i mam wize. nie musze miec, ale mam. nie sa potrzebne wizy bu mieszkac i pracowac w pt. a co jest potrzebne by dostac obywatelstwo to nie jest jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
lusoamiga Re: obywatelstwo ?? 17.05.06, 23:31 A po co Tobie obywatelstwo? Chyba tylko do Brazylii na stale ?! Grozne!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.polska Re: obywatelstwo ?? 27.05.06, 00:18 michalfuzzyjackal napisał: > po ilu latach przebywania na terenie portugalii moge się ubiegać o > obywatelstwo ?? Ja jestem od 6 lat w Portugali i postanowilam ubiegac sie o obywatelstwo i jak sie dowiedzialam ile papirow i papierkow potrzebuje to sie przerazilam i zastanawiam sie czy warto.Moj maz portugalczyk moje corki w polowie tez a skoro Polska jest juz w Uni to chyba wszystko jedno.Bo w sumie to obywatelstwo portugalskie co mi da?W sumie to nie wiem moze ktos mi powie... Odpowiedz Link Zgłoś