Dodaj do ulubionych

obywatelstwo ??

07.05.06, 07:13
po ilu latach przebywania na terenie portugalii moge się ubiegać o
obywatelstwo ??
Obserwuj wątek
    • xavier111 Re: obywatelstwo ?? 07.05.06, 20:07
      wg wprowadzonych od lipca tego roku praw o obywatelstwo mozna sie bedzie
      ubiegac po 6 latach legalnego rezydowania w pt. niejasne jest
      okreslenie "legalne rezydowanie". sadze ze odnosi sie ono tylko i wylacznie do
      posiadania przez 6 lat "visto de residencia", ale moge sie mylic (oby).
      • lusoamiga Re: obywatelstwo ?? 17.05.06, 23:28
        Nie ma juz wiz jest tylko Cartao da Residencia - ubiega sie o nia w SEF Servico
        das Estrangerios. Pwowdzenia
        • xavier111 Re: obywatelstwo ?? 22.05.06, 14:26
          sa wizy, sa. jestem polakiem, i mam wize. nie musze miec, ale mam.

          nie sa potrzebne wizy bu mieszkac i pracowac w pt.

          a co jest potrzebne by dostac obywatelstwo to nie jest jasne.
    • lusoamiga Re: obywatelstwo ?? 17.05.06, 23:31
      A po co Tobie obywatelstwo? Chyba tylko do Brazylii na stale ?! Grozne!!!!
    • joanna.polska Re: obywatelstwo ?? 27.05.06, 00:18
      michalfuzzyjackal napisał:

      > po ilu latach przebywania na terenie portugalii moge się ubiegać o
      > obywatelstwo ??
      Ja jestem od 6 lat w Portugali i postanowilam ubiegac sie o obywatelstwo i jak
      sie dowiedzialam ile papirow i papierkow potrzebuje to sie przerazilam i
      zastanawiam sie czy warto.Moj maz portugalczyk moje corki w polowie tez a skoro
      Polska jest juz w Uni to chyba wszystko jedno.Bo w sumie to obywatelstwo
      portugalskie co mi da?W sumie to nie wiem moze ktos mi powie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka