agasz41 28.07.06, 12:52 no niestety poległam dziś,zjadłam 2 małe śliwoko-morelki i jogurt light owocowy jogobella z otrębami-siła wyższa a jak u was?ja jednak na druga fazę wskakuję Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sihaja82 Re: poległam 28.07.06, 12:58 agasz, nie ma co sie zalamywac. juz myslalam, ze napiszesz ze zjadlas caly tort, albo dwie pizze, a tutaj takie male grzeszki. moze rzeczywiscie lepiej wskocz na dwojke? u mnie bez zmian. mam nadzieje, ze to przez okres. tak sie pocieszam Odpowiedz Link
chcedoholandii Re: poległam 29.07.06, 13:16 co to śliwko-morelki? spoko, ja zjadlam arbuza Odpowiedz Link