28.07.06, 12:52
no niestety poległam dziś,zjadłam 2 małe śliwoko-morelki i jogurt light
owocowy jogobella z otrębami-siła wyższa a jak u was?ja jednak na druga fazę
wskakuję
Obserwuj wątek
    • sihaja82 Re: poległam 28.07.06, 12:58
      agasz, nie ma co sie zalamywac. juz myslalam, ze napiszesz ze zjadlas caly
      tort, albo dwie pizze, a tutaj takie male grzeszki. moze rzeczywiscie lepiej
      wskocz na dwojke?
      u mnie bez zmian. mam nadzieje, ze to przez okres. tak sie pocieszam tongue_out
      • chcedoholandii Re: poległam 29.07.06, 13:16
        co to śliwko-morelki?

        spoko, ja zjadlam arbuza tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka