zuzadiabelek 29.06.06, 20:36 a ja dzis pochowalam malego wrobelka chyba spadl z gniazga i mija kicia dala sobie z nim rade Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dachowiec.fernando Re: pisklak 30.06.06, 07:12 ojej... pod wode za naturalne zachowanie? my jestesmy koty, my inaczej nie potrafimy! mmmrrrr!!! Odpowiedz Link
zuzadiabelek Re: pisklak 30.06.06, 22:35 mrrrrr ale niedalabym rady po tym ptaku z nia spac bo spi mi na glowie slady krwi musza byc zmyte Odpowiedz Link
dachowiec.fernando Re: pisklak 01.07.06, 19:13 no ale napisalas ze to bylo za kare a nie aby usunac slady krwi... bo jak chodzi po prostu o czystosc to co innego Odpowiedz Link
zuzadiabelek Re: pisklak 01.07.06, 20:35 to chyba jedno i to samo bo koty to raczej nie uwielbiaja wody Odpowiedz Link
dachowiec.fernando Re: pisklak 02.07.06, 04:28 no wlasnie... my tak sobie lapiemy to ptactwo bo tak juz mamy a wy ludzie nas za to pod wode brrr i jeszcze ta ludziowa logika, ile razy sie na nia natne moge sobie tylko pogratulowac ze jestem jednak kotem Odpowiedz Link