29.06.06, 20:36
a ja dzis pochowalam malego wrobelka chyba spadl z gniazga i mija kicia dala
sobie z nim rade
Obserwuj wątek
    • zuzadiabelek Re: pisklak 29.06.06, 20:38
      aaa..i za kare bylo mycie pod wodatongue_out
      • dachowiec.fernando Re: pisklak 30.06.06, 07:12
        ojej... pod wode za naturalne zachowanie? my jestesmy koty, my inaczej nie
        potrafimy! mmmrrrr!!!
        • zuzadiabelek Re: pisklak 30.06.06, 22:35
          mrrrrr ale niedalabym rady po tym ptaku z nia spac bo spi mi na glowie slady
          krwi musza byc zmyte
          • dachowiec.fernando Re: pisklak 01.07.06, 19:13
            no ale napisalas ze to bylo za kare a nie aby usunac slady krwi... bo jak chodzi
            po prostu o czystosc to co innego
            • zuzadiabelek Re: pisklak 01.07.06, 20:35
              to chyba jedno i to samo bo koty to raczej nie uwielbiaja wodytongue_out
              • dachowiec.fernando Re: pisklak 02.07.06, 04:28
                no wlasnie... my tak sobie lapiemy to ptactwo bo tak juz mamy a wy ludzie nas za
                to pod wode
                brrr
                i jeszcze ta ludziowa logika, ile razy sie na nia natne moge sobie tylko
                pogratulowac ze jestem jednak kotem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka