kajda28
17.04.09, 20:47
Kto z was stosował, stosuje autoagresję?
Ja uwielbiałam się ciąć, wypisywałam cytaty na ręce. Do tej pory mam
blizny.
Dopiero niedawno się dowiedziałam że jest to poważne zaburzenie,
trochę w to wątpię, o ile na pewno nie jest to normalne.