Forum Zdrowie DDA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    autoagresja

    17.04.09, 20:47
    Kto z was stosował, stosuje autoagresję?
    Ja uwielbiałam się ciąć, wypisywałam cytaty na ręce. Do tej pory mam
    blizny.
    Dopiero niedawno się dowiedziałam że jest to poważne zaburzenie,
    trochę w to wątpię, o ile na pewno nie jest to normalne.
    Obserwuj wątek
      • jawmgle Re: autoagresja 18.04.09, 00:37
        we mnie dużo jest zachowań autoagresywnych nie okaleczam się raczej
        odwrotnie dbam o siebie fizycznie ale psychicznie szarpie się sam ze
        sobą zamęczam się problemami stresuje się sytuacjami w których
        powinienem zachowywać się naturalnie nie słyszę swoich potrzeb potem
        czyje niedostatek ,niespełnienie zagubiam się w codziennych
        czynnościach tracę sens i cel bardzo często jestem nerwowy i
        opryskliwy dla najbliższych potem mam poczucie winy i nie potrafię
        naprawiać tych relacji co jeszcze bardziej wpędza mnie w poczucie
        winy Taka jest forma mojej SAMOAGRESJI
        • kajda28 samoagresja 18.04.09, 04:55
          Masz rację powinno być samoagresja.
          Pomyliłam się, ale była już późna godzina, bo dla kogoś kto wstał o
          4 rano godzina 21 jest późną godziną i mój mózg nie pracował tak jak
          powinien.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka