Dodaj do ulubionych

mój dzień

    • mileylove. Re: mój dzień 08.07.10, 14:20
      Więc dzisaiaj rano byłam u denstysty,a potem robiłam zakupy w makro. Niedawno wróćiłam do domu i aktualnie sprzątamw pokoju. Nic cieakwego się nie zdarzyło dzisiaj : D
      • in_the_dark_xd A więc tak: 08.07.10, 22:05
        Dzisiaj rano pomagałam mamie robić bigos xd.
        A później popołudniem byłam z przyjaciółką na dworze, a później poszłyśmy do jej
        kuzynki do domu duuużo się śmiałyśmy. Ogólnie git. ;d
    • dusssia Re: mój dzień 16.07.10, 22:18
      hej !
      o co tam u was
      jak znosicie upały ?
      co dzisiaj robiłyście ?
      wink
      • zaczarowana__ Re: mój dzień 16.07.10, 22:23
        Więc tak . :











        Głupi wątek . !
    • seneka4 Re: mój dzień 16.07.10, 22:23
      obudziłam sie na kacu. (;
      • myoshi Re: mój dzień 16.07.10, 22:28
        mój dzień był bardzo ciekawy i pełen wrażeń! otóż wstałam o 12.00 i postanowiłam wyjść
        na dwór. jednakże na dworze było za gorąco toteż wróciłam do mojgo domu i usiadłam
        przed komputerem. nagle zachciało mi się pić, więc wzięłam szklankę wody. ok. godziny
        17.00 mama kazała mi wyrzucić śmieci. kiedy wróciłam skorzystałam z toalety i umyłam
        włosy. o godzinie 20.00 włączyłam komputer i odpowiadałam na pytania
        (formspring.me), ok. godziny 22 poszłam się umyć i posłuchałam muzyki.
        następnie poszłam spać. kocham ten dzień. <3
    • suoik dzień jak każdy (czyt. nic nadzwyczajnego). 16.07.10, 22:24
      z rana pojechałam na plażę, od 18 siedziałam już w domu.
      chce mi się spać i jest ch...nia.
      te wakacje są kur.wsko nudne.
      chociaż nie, wróć, za 9 dni jadę na obóz. : 3
    • inna__ Re: mój dzień 16.07.10, 22:37
      a więc wstałam, nie mam pojęcia o której, ale wcześnie rano. następnie wyszykowałam się.
      pojechałam na stację na pociąg, by dojechać nad wodę. tam spędziłam praktycznie
      większość dnia. po czym znów na pociąg. wróciłam do domu około 17. po czym
      leniuchowałam. aktualnie siedzę przed kompem i umieram, gdyż się strasznie spiekłam.


      :pp
    • urszulka2691 Re: mój dzień 16.07.10, 22:48
      wstałam o 10 i poszłam do kibla...ubrałam sie i zjadłam chipsy i lody na śniadanie a żeby o
      zdrowo zjadłam też truskawki...weszłam na kompa i gadałam z kumpelą przez gg...Ok. 15
      włączyłam TV i ok.17 zjadłam obiad poczym wróciłam do ogladania TV ok.20 zjadłam
      kolacje a teraz siedze na kompie!!!Zwykły dzień!!!Tylko że na rowerze stłukłam sobie całe
      nogi i nie moge chodzic wiec najbliszszy tydzien bedzie tak wyglądał!!!!
      • carlain Re: mój dzień 17.07.10, 01:48
        na razie nic.
        dzień trwa od ok. dwóch godzin.
        siedzę sama na gg.
        zjadłam miskę płatków, napiłam się wody jabłkowej.
        piszę na kotku.
        buu. nic ciekawego. ; x



        \m/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka