mileylove. Re: mój dzień 08.07.10, 14:20 Więc dzisaiaj rano byłam u denstysty,a potem robiłam zakupy w makro. Niedawno wróćiłam do domu i aktualnie sprzątamw pokoju. Nic cieakwego się nie zdarzyło dzisiaj : D Odpowiedz Link Zgłoś
in_the_dark_xd A więc tak: 08.07.10, 22:05 Dzisiaj rano pomagałam mamie robić bigos xd. A później popołudniem byłam z przyjaciółką na dworze, a później poszłyśmy do jej kuzynki do domu duuużo się śmiałyśmy. Ogólnie git. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
dusssia Re: mój dzień 16.07.10, 22:18 hej ! o co tam u was jak znosicie upały ? co dzisiaj robiłyście ? Odpowiedz Link Zgłoś
myoshi Re: mój dzień 16.07.10, 22:28 mój dzień był bardzo ciekawy i pełen wrażeń! otóż wstałam o 12.00 i postanowiłam wyjść na dwór. jednakże na dworze było za gorąco toteż wróciłam do mojgo domu i usiadłam przed komputerem. nagle zachciało mi się pić, więc wzięłam szklankę wody. ok. godziny 17.00 mama kazała mi wyrzucić śmieci. kiedy wróciłam skorzystałam z toalety i umyłam włosy. o godzinie 20.00 włączyłam komputer i odpowiadałam na pytania (formspring.me), ok. godziny 22 poszłam się umyć i posłuchałam muzyki. następnie poszłam spać. kocham ten dzień. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
suoik dzień jak każdy (czyt. nic nadzwyczajnego). 16.07.10, 22:24 z rana pojechałam na plażę, od 18 siedziałam już w domu. chce mi się spać i jest ch...nia. te wakacje są kur.wsko nudne. chociaż nie, wróć, za 9 dni jadę na obóz. : 3 Odpowiedz Link Zgłoś
inna__ Re: mój dzień 16.07.10, 22:37 a więc wstałam, nie mam pojęcia o której, ale wcześnie rano. następnie wyszykowałam się. pojechałam na stację na pociąg, by dojechać nad wodę. tam spędziłam praktycznie większość dnia. po czym znów na pociąg. wróciłam do domu około 17. po czym leniuchowałam. aktualnie siedzę przed kompem i umieram, gdyż się strasznie spiekłam. :pp Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka2691 Re: mój dzień 16.07.10, 22:48 wstałam o 10 i poszłam do kibla...ubrałam sie i zjadłam chipsy i lody na śniadanie a żeby o zdrowo zjadłam też truskawki...weszłam na kompa i gadałam z kumpelą przez gg...Ok. 15 włączyłam TV i ok.17 zjadłam obiad poczym wróciłam do ogladania TV ok.20 zjadłam kolacje a teraz siedze na kompie!!!Zwykły dzień!!!Tylko że na rowerze stłukłam sobie całe nogi i nie moge chodzic wiec najbliszszy tydzien bedzie tak wyglądał!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
carlain Re: mój dzień 17.07.10, 01:48 na razie nic. dzień trwa od ok. dwóch godzin. siedzę sama na gg. zjadłam miskę płatków, napiłam się wody jabłkowej. piszę na kotku. buu. nic ciekawego. ; x \m/ Odpowiedz Link Zgłoś