Dodaj do ulubionych

Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny?

16.08.11, 18:23
Ja zamierzam polepszyć się w muzyce i historii.
A wy?smile
Obserwuj wątek
    • trufla Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:29
      Przykładać się do nauki bo w tamtym roku niewiele mi zabrakło do paska, a w tym bardzo zależy mi na tym żeby go jednak mieć. No i dobrze napisać gimnazjalne. I uczyć się, uczyć się, uczyć się...
      • klaudia_25 . 16.08.11, 18:36
        Najlepiej to zdać znów z paskiem, dostać się do dobrego gimnazjum, napisać dobrze test szóstoklasistów itd. ^^
        • nika_xddd Poprawić się z Anglika i matmy oraz.... 17.08.11, 11:26
          mieć większą średnią.
          • bieberkowa13 lol 17.08.11, 18:52
            Ja zamierzam znowu mieć pasek bo teraz idę do gimnazjum które ma największą średnią w Żorach ! serce
          • alicia137115 Re: Postanowienia ;D 18.08.11, 14:59
            Zamierzam bardziej się przyłożyć do nauki, mieć wyższą średnią... ;D
      • paramore2788 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 23:25
        Ja postanowiłam mieć 6 z majcy i z wfu. Chociaż to praktycznie niemożliwe będe się starać smile
    • donkey1010 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:38
      to dla mnie bardzo ważny rok więc muszę podciągnąć się w nauce. To były sprawy mózgowe a co do spraw wyglądu to chce trochę schudnąć .
    • madalena Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:41
      uczyć się i tyle smile
    • olcissia_1998 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:56
      1. Za wszelką cenę zdobyć świadectwo z paskiem.
      2. Przestać być nieśmiałą w gronie innych.
      3. Przestać być taką płaczką! angry
      4. Polepszyć się z przyrody (ledwie się postarałam o tróję ostatnio).
      5. Mieć 5 lub 6 z Niemieckiego tongue_out
      • sznuurowka Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:02
        ech, wyciągnąć 5.0 i powyzej. Jeśli nie zawale bioli po angielsku i matmy po angielsku to raczej powinno się udać.
        • buniaczek541 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 19:36
          świadectwo z czerwonym paskiem ;]
    • paramorehayley_ nie mam. co będzie, to będzie. 16.08.11, 19:01
      jak ja coś planuję, to to zawsze się wali.
      • chilling :(( 16.08.11, 19:05
        jedno słowo : UCZYĆ SIĘ i znaleźć czas na relaks i przyjaciół, co bd prawie niemożliwe .
    • superwhoree_xd Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:07
      Jabędę się więcej uczyć tongue_out .. i się poprawie z geografii i TG xD
    • majoolowa Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:29
      zacząć się uczyć : O
    • taka.jedna. - 16.08.11, 21:10
      żadne. a po co mi one?
    • gossipka. Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 21:13
      Wziąć się wreszcie za naukę big_grin
      • madzixx122 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 21:28
        wziąć się za naukę .!
        mam dociągnąć do paska .uncertain
    • sopwil / 16.08.11, 21:20
      miec średnią powyżej 5.0, zając co najmniej trzecie miejsce w konkursie recytatorkim i lidze matematycznej, i mocno denerwowac nauczycieli, w końcu ostatni rok w gimnazjum, niech mnie zapamiętają. ;D
    • diddi Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:46
      Może wreszcie wezmę się za matmę...
    • blackbleach Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:52
      wziąć się za naukę i dobrze napisać egzaminy
    • coldprincess Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:53
      Chcę mieć 6 z wf *.*
    • xzofijax Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:09
      na reszcie rozkminić matme i ogarnąć hiszpański oraz chemie ; )
    • koralina94 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:21
      ZDAĆ! To moje najważniejsze postanowienie. A tak poza tym, to mam w planach się uczyć, mniej więcej regularnie.
    • nessy96 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:22
      1. nie kupowac słodczy prawie wogóle (oszczedzam kase) i mysle że to mi się uda.
      2. uczyc się i zawsze byc przygotowaną do lekcji
      3. napisać świetnie test gimnazjalny
    • fangtasia x__x 17.08.11, 12:01
      uczyć się hah . nie no chce mieć pasek [ o zgrozo jak ja tego dokonam !? Xd ]
      przydało by się schudnąć zimą , jak to zwykle robię.
      a no i we ferie jakieś wieeelkie zakupy *_*
    • lace Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:04
      Postarać się powtarzać każdą lekcję.
      • niemampomyslu Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:07
        zacząć się uczyć, oddawać w terminie prace na plastykę, nie odrabiać lekcji 15 minut przed wyjściem do szkoły, i chyba najważniejsze-przestać zakładać nowe zeszyty, gdy nie chce mi się przepisywać zaległych tematów.
        dobra, po co ja to piszę, j tak g*wno z tego wyjdzie...
    • nickiminaj Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:08
      nie pomagać nygusom, którym się nie chce robić prac domowych z niemieckiego i mieć średnią powyżej 5.0
      • aneccia Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 18.08.11, 10:24
        nie dawać Sciągać(ze mnie) laskom, które wogóle sie nie uczą i a gdy im pomogę to sama dostaje ochrzan od nauczyciela a one nawet dziękuje nie powiedzą..
        i jeszcze mieć jak najlepsza średnią..bo właśnie ide do 3 gim...i przyda się do liceum. xd
    • squash 1 17.08.11, 14:23
      dowiedzieć się, o co w ogóle chodzi w tej fizyce. Będę się jej uczyć trzeci rok, więc wypada ;q

      wyższa średnia!!
    • seneka4 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:41
      lepiej się uczyć.
      • szalona12345 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 15:52
        Mam takie same postanowienie jak @seneka4 smile
    • cameron Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 15:58
      odbić chłopaka, którego kocham, jego dziewczynie, hueh. XD niewykonalne raczej ._.
    • stranger17 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 18:39
      Wziąć się mocno za naukę - w końcu ostatni rok w gimnazjum, testy. Muszę w końcu wybrać przedmiot, który mnie najbardziej interesuje (trochę ciężko będzie..)
    • gosiaxp Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 18:41
      ja zamierzam uczyć się systematycznie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka