tusia145 16.08.11, 18:23 Ja zamierzam polepszyć się w muzyce i historii. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trufla Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:29 Przykładać się do nauki bo w tamtym roku niewiele mi zabrakło do paska, a w tym bardzo zależy mi na tym żeby go jednak mieć. No i dobrze napisać gimnazjalne. I uczyć się, uczyć się, uczyć się... Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia_25 . 16.08.11, 18:36 Najlepiej to zdać znów z paskiem, dostać się do dobrego gimnazjum, napisać dobrze test szóstoklasistów itd. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
nika_xddd Poprawić się z Anglika i matmy oraz.... 17.08.11, 11:26 mieć większą średnią. Odpowiedz Link Zgłoś
bieberkowa13 lol 17.08.11, 18:52 Ja zamierzam znowu mieć pasek bo teraz idę do gimnazjum które ma największą średnią w Żorach ! Odpowiedz Link Zgłoś
alicia137115 Re: Postanowienia ;D 18.08.11, 14:59 Zamierzam bardziej się przyłożyć do nauki, mieć wyższą średnią... ;D Odpowiedz Link Zgłoś
paramore2788 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 23:25 Ja postanowiłam mieć 6 z majcy i z wfu. Chociaż to praktycznie niemożliwe będe się starać Odpowiedz Link Zgłoś
donkey1010 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:38 to dla mnie bardzo ważny rok więc muszę podciągnąć się w nauce. To były sprawy mózgowe a co do spraw wyglądu to chce trochę schudnąć . Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:41 uczyć się i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
olcissia_1998 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 18:56 1. Za wszelką cenę zdobyć świadectwo z paskiem. 2. Przestać być nieśmiałą w gronie innych. 3. Przestać być taką płaczką! 4. Polepszyć się z przyrody (ledwie się postarałam o tróję ostatnio). 5. Mieć 5 lub 6 z Niemieckiego Odpowiedz Link Zgłoś
sznuurowka Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:02 ech, wyciągnąć 5.0 i powyzej. Jeśli nie zawale bioli po angielsku i matmy po angielsku to raczej powinno się udać. Odpowiedz Link Zgłoś
buniaczek541 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 19:36 świadectwo z czerwonym paskiem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
paramorehayley_ nie mam. co będzie, to będzie. 16.08.11, 19:01 jak ja coś planuję, to to zawsze się wali. Odpowiedz Link Zgłoś
chilling :(( 16.08.11, 19:05 jedno słowo : UCZYĆ SIĘ i znaleźć czas na relaks i przyjaciół, co bd prawie niemożliwe . Odpowiedz Link Zgłoś
superwhoree_xd Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:07 Jabędę się więcej uczyć .. i się poprawie z geografii i TG xD Odpowiedz Link Zgłoś
majoolowa Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 19:29 zacząć się uczyć : O Odpowiedz Link Zgłoś
gossipka. Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 21:13 Wziąć się wreszcie za naukę Odpowiedz Link Zgłoś
madzixx122 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 16.08.11, 21:28 wziąć się za naukę .! mam dociągnąć do paska . Odpowiedz Link Zgłoś
sopwil / 16.08.11, 21:20 miec średnią powyżej 5.0, zając co najmniej trzecie miejsce w konkursie recytatorkim i lidze matematycznej, i mocno denerwowac nauczycieli, w końcu ostatni rok w gimnazjum, niech mnie zapamiętają. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
diddi Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:46 Może wreszcie wezmę się za matmę... Odpowiedz Link Zgłoś
blackbleach Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:52 wziąć się za naukę i dobrze napisać egzaminy Odpowiedz Link Zgłoś
coldprincess Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 10:53 Chcę mieć 6 z wf *.* Odpowiedz Link Zgłoś
xzofijax Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:09 na reszcie rozkminić matme i ogarnąć hiszpański oraz chemie ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:21 ZDAĆ! To moje najważniejsze postanowienie. A tak poza tym, to mam w planach się uczyć, mniej więcej regularnie. Odpowiedz Link Zgłoś
nessy96 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 11:22 1. nie kupowac słodczy prawie wogóle (oszczedzam kase) i mysle że to mi się uda. 2. uczyc się i zawsze byc przygotowaną do lekcji 3. napisać świetnie test gimnazjalny Odpowiedz Link Zgłoś
fangtasia x__x 17.08.11, 12:01 uczyć się hah . nie no chce mieć pasek [ o zgrozo jak ja tego dokonam !? Xd ] przydało by się schudnąć zimą , jak to zwykle robię. a no i we ferie jakieś wieeelkie zakupy *_* Odpowiedz Link Zgłoś
lace Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:04 Postarać się powtarzać każdą lekcję. Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:07 zacząć się uczyć, oddawać w terminie prace na plastykę, nie odrabiać lekcji 15 minut przed wyjściem do szkoły, i chyba najważniejsze-przestać zakładać nowe zeszyty, gdy nie chce mi się przepisywać zaległych tematów. dobra, po co ja to piszę, j tak g*wno z tego wyjdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
nickiminaj Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:08 nie pomagać nygusom, którym się nie chce robić prac domowych z niemieckiego i mieć średnią powyżej 5.0 Odpowiedz Link Zgłoś
aneccia Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 18.08.11, 10:24 nie dawać Sciągać(ze mnie) laskom, które wogóle sie nie uczą i a gdy im pomogę to sama dostaje ochrzan od nauczyciela a one nawet dziękuje nie powiedzą.. i jeszcze mieć jak najlepsza średnią..bo właśnie ide do 3 gim...i przyda się do liceum. xd Odpowiedz Link Zgłoś
squash 1 17.08.11, 14:23 dowiedzieć się, o co w ogóle chodzi w tej fizyce. Będę się jej uczyć trzeci rok, więc wypada ;q wyższa średnia!! Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 14:41 lepiej się uczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
szalona12345 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 15:52 Mam takie same postanowienie jak @seneka4 Odpowiedz Link Zgłoś
cameron Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 15:58 odbić chłopaka, którego kocham, jego dziewczynie, hueh. XD niewykonalne raczej ._. Odpowiedz Link Zgłoś
stranger17 Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 18:39 Wziąć się mocno za naukę - w końcu ostatni rok w gimnazjum, testy. Muszę w końcu wybrać przedmiot, który mnie najbardziej interesuje (trochę ciężko będzie..) Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaxp Re: Jakie macie postanowienia na nowy rok szkolny 17.08.11, 18:41 ja zamierzam uczyć się systematycznie Odpowiedz Link Zgłoś