Dodaj do ulubionych

gender studies

22.04.11, 15:28
Wierzycie w to? (bo to chyba kwestia wiary)
Obserwuj wątek
    • losiu4 Re: gender studies 25.04.11, 15:31
      a w co mamy niby wierzyć? Przeciez to nawet bajki nie są. To banialuki dla (głównie) niespełnionych panienek.

      Pozdrawiam

      Losiu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka