larusse 22.04.11, 15:28 Wierzycie w to? (bo to chyba kwestia wiary) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: gender studies 25.04.11, 15:31 a w co mamy niby wierzyć? Przeciez to nawet bajki nie są. To banialuki dla (głównie) niespełnionych panienek. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś